Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bigby napisał:

clipboard_image_86aecmtk6l.jpg

 

ss_00f0090174380eeaf8753bd3d1028b6772c3a

 

ss_b65236b365315ebb6da6114ce42cd74b59cab

 

ss_0a13a7ccd38e7c3e6a5f1720050732833b53b

 

ss_4f2da231c28c5cb6a1ed4f62aaad6f51ca4a5

 

ss_f8e5770c57bcd0ac9219aa5682966f2da2dfb

 

 

Rozpierdalator graficzny  :banderas:i ta gra to crossgen, na lekko zmodyfikowanej wersji ForzaTech, nowa nextgenowa wersja silnika wlatuje w przyszłym roku do FM i kolejnych części FH czy Fable.

 

 

PG znowu to zrobiło, marudziłem na Meksyk ale po materiale z gry już chcę grać. Jutro nowe materiały z gry

 

 

no i pewnie na wrzesień/październik wleci demo do sprawdzenia :obama:

Odnośnik do komentarza

Jednak nie zrezygnowali z pory roku.

 

Cytat

“It creates great scenarios where you can have snow on top of the volcano and you can go up there and you can even get blizzards up there, while at the exact same time down on the coast it can be blazing hot,” says Brown. “It’s still four seasons – you’ll still see that seasonality change – but it affects the different biomes in different ways. You get dust storms in the dry season, you get tropical storms in storm season, which is autumn. So there’s these big, massive weather events that can occur as well based on which season you’re in. Both of those are just really dynamic; they have a really great impact on the driving experience.”

https://www.ign.com/articles/in-depth-with-forza-horizon-5-the-largest-most-diverse-horizon-ever?amp=1

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Tylko 30 fpsów w 4K przy na XSX, szczerze? lekki zawód

 

Zapewne przy aktywnym 4K, dostaniesz dynamiczne 1800p i będzie już 60 jak złoto. :xboss:

34 minuty temu, balon napisał:

Oby te 60ks było w dynamicznym 4k albo 1440p, a nie 1080p :/

 

Nie ma opcji na 1080p, będzie normalnie dynamiczne 1440p-1800p.

Odnośnik do komentarza

@łom MS od zawsze miał jebla na punkcie natywnego 4K, więc 1440p upscallowane do 1800p byłoby jak najbardziej możliwe. IMO tutaj kwestią jest też skala świata, bo jednak to OW.

 

a na łoniaku będzie 900p/30 czyli niestety już gówno rozmazane

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Moldar napisał:

Czy ja wiem, pewnie ciągle widmo one tutaj wisi i w szóstce ogarną to jeszcze lepiej. Jedyne co mi trochę razi to widoczna linia rysowania, ale nie można mieć wszystkiego.

 

Wciąż nie mogę z tego argumentu. Na razie nie wyszło nic na next-geny czego nie dało by się oddać na past-genach, więc bycie next-gen only nie gwarantuje nic i jest jedynie pokłosiem nachalnej propagandy "wiary w generacje". :reggie: 

Odnośnik do komentarza

I tak czekam jak pojebany, na przestrzeni ostatnich 2 generacji chyba z żadną serią nie spędziłem tyle godzin co z Godrizonami, nie moge się doczekać pierwszych godzin gry i odkrywania mapy jakimś gównowozem. Jednocześnie tęsknie za systemem z pierwszych 2 części, gdzie na początku jeździło się jakimś MX-5 czy Civiciem bo nie było hajsu na nic, w czwórce to po zalogowaniu dostałem ze 20 losować za granie w poprzednie części i od razu mogłem wsiąśc do jakiegoś Aventadora czy Mclarena, ew kupić połowe aut z gry za pieniążki z losowań. Widzę, że zapowiadają rozbudowanie wyboru ubrań, to pewnie losowania zostaną, swoją drogą w czwórce mam jakieś 200+ godzin na pewno i nadal raz na jakiś czas w losowaniu trafiam jakieś różowe spodenki potrzebne jak kurwie majtki i dziecko się ze mnie śmieje, że zamiast Porsche trafiłem spodenki :reggie:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...