Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w sumie napisał inch, może niech pierwszą orientalną Forzę (mogą być nawet Chiny) niech zostawią dedykowaną na aktualną generację.

 

Druga sprawa - nie zauważam jakiś podobieństw Meksyku do Australii. Lasy deszczowe, Amazonka, dzikie zwierzęta na trasach i co najwazniejsze miasta o architekturze odmiennej od tego co do tej pory widzieliśmy. Zastanawiam się jednak co będą w stanie jeszcze z jeżdżenia w kółko wykrzesać - o ile w Japonii to myślę o tuningu i nocnych, miejskich wyścigach, tak Meksyk nie daje mi jednoznacznych skojarzeń.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

tak Meksyk nie daje mi jednoznacznych skojarzeń.

mi się Meksyk kojarzy z  klimatem fiesty/festiwalu (czyli czegoś co z każdą kolejną częścią od czasu jednynki trochę się zatracało ) i offroadem 

 

TijuanaPlazaSantaCecilia-2-81bb03affd0b4

176920509_ExtremeOffroadToursinGuanajuato.jpg.566d6cced612f458628fb2c06703b19c.jpg

 

IMO będzie jak z czwórką gdzie na początku też było kręcenie nosem że Wielka Brytania, nudne krajobrazy a koniec końców każdy zamknął mordę i się zagrywał. A IMO Meksyk to znacznie ciekawszy kierunek niż Szkocja, bardziej różnorodna (plaże, lasy, lasy, pustynia, góry, wioski) i egzotyczna

 

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak jak w sumie napisał inch, może niech pierwszą orientalną Forzę (mogą być nawet Chiny) niech zostawią dedykowaną na aktualną generację.

 

Druga sprawa - nie zauważam jakiś podobieństw Meksyku do Australii. Lasy deszczowe, Amazonka, dzikie zwierzęta na trasach i co najwazniejsze miasta o architekturze odmiennej od tego co do tej pory widzieliśmy. Zastanawiam się jednak co będą w stanie jeszcze z jeżdżenia w kółko wykrzesać - o ile w Japonii to myślę o tuningu i nocnych, miejskich wyścigach, tak Meksyk nie daje mi jednoznacznych skojarzeń.

AMAZONKA W MEKSYKU????

Odnośnik do komentarza

Nie czaję tego parcia na Japonię :mellow:

Ale to może dlatego że nie nie przypominam sobie ani jednej dobrej trasy w ścigałkach made in Japan. Nie licząć oczywiście prawdziwych torów wyścigowych.

Z drugiej jednak strony Wielka Brytania wydawała mi się najnudniejszym możliwym wyborem a wyszło wręcz kapitalnie więc ocenię dopiero jak zobaczę co tam zdołali zmajstrować.

 

Odnośnik do komentarza

Cooo? No panowie:

 

TOP 5 Night Views in Yokohama | Yokohama Official Visitors Guide - Travel  Guide to Yokohama City

ITAP of Tokyo at night | Tokyo night, Japan travel photography, Tokyo

Klimacie Fuji – Temperatura • Kiedy jechać • Pogoda

 

a to wszystko w akompaniamencie doyebanej grafiki z ray-tracingiem odbijającym neony od aut, HDR-em wypalającym oczy i całą tą egzotyczną otoczką, no Horizon musi prędzej czy później wylądować w Azji, jak nie w Japonii to chociaż HongKongu lub Tajwanie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

(...) a to wszystko w akompaniamencie doyebanej grafiki z ray-tracingiem odbijającym neony od aut, HDR-em wypalającym oczy i całą tą egzotyczną otoczką, no Horizon musi prędzej czy później wylądować w Azji (...)

No to lepiej jednak później, bo jeśli Godrizon 5 wyjdzie w tym roku to nie liczyłbym na mega skok jakościowy, bo to będzie raczej cross-gen :-P

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Magik napisał:

No to lepiej jednak później, bo jeśli Godrizon 5 wyjdzie w tym roku to nie liczyłbym na mega skok jakościowy, bo to będzie raczej cross-gen :-P

 

Wiadomka, żeby działało to w pełni swoich możliwości najlepiej żeby PG odcięło się od XOne'a.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2021 o 12:09, Magik napisał:

No to lepiej jednak później, bo jeśli Godrizon 5 wyjdzie w tym roku to nie liczyłbym na mega skok jakościowy, bo to będzie raczej cross-gen :-P

A jest jakieś konkretne info że Forza Horizon 5 ma wyjść w tym roku? Wg kalendarza Forzy teraz jest kolej na Motorsport 8 którego teaser/trailer wyszedł prawie rok temu. Zgaduje że pod koniec tego roku wyjdzie Motorsport 8 które będzie jeszcze crossgenem a pod koniec 2022 Horizon 5 tylko na Series X/S.

Odnośnik do komentarza

Mi osobiscie Meksyk również nie leży, dla mnie to miejsce kojarzone z przemytem, narkotykami, gangami, to świetne miejsce na nowe Call of Duty a nie grę wyścigowa, przecież tam nie ma zadnej historii motoryzacyjnej, no nie widzi mi się to, już wolałbym zdecydowanie bardziej USA czy Japonię.

Odnośnik do komentarza

Trochę miała ostatnio, zauważ ile australijskich aut dodali w trójce i jak w czwórce szuka się po szopach starych samochodów brytyjskich. To nie jest dealbreaker, ale fajnie dopełnia całość. 

 

Ta gra będzie świetna niezależnie od lokacji, po prostu Meksyk jakoś mnie i wiele osób mniej kręci, szczególnie w perspektywie roadtripu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...