Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, schabek napisał:

Ten punkt ostrzegawczy w nowej playliscie jest tez zbugowany? Wymagania to sportowe samochody retro (chyba jakos tak bo nie jestem przy konsoli) ale zadnym z tych samochodow mimo tego ze klasa sie zgadza nie chce mi zaliczyc i wyskakuje info ze fura niepoprawna xD

Nie wiem co Wy macie z tymi czelendżami, mi wszystkie działały. Bierzcie furę z danej kategorii i tuningujcie do tej konkretnej klasy, wymienionej w zadaniu. Jest S1 900? Robisz dokładnie taki sam. Do tego punktu użyłem Hondy NSX-R, poszło za pierwszym razem.

 

Albo grajcie po angielsku, bo tłumaczenie polskie jest dramatem.

Odnośnik do komentarza

Nie miałem dziś czasu grać, więc postanowiłem zrobić stres test konsoli, 50 okrążeń na Goliacie, Sesto Elemento FE, cała impreza 9h. Co najciekawsze nawet nie dotknąłem pada:kaz: 

 

Zarobiłem 916 skill pointsów i 2mln expa, za sam wyścig dostałem 7,3mln kredytów, 87 wheelspinow z których wypadło dodatkowo 4,8mln kredytów i różne auta oraz wbiło 90lvl :pawel:

 

Podobno PG na przyszły tydzień zapowiedziało już hotfixa :Coolface:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, balon napisał:

Czy to Klub Forza Faka?


Nie, to @Ryo-San ma takie blachy :D
A propos Faki to chyba mi się trafił jakiś jego zagraniczny odpowiednik przed chwilą :yao:
1000991253_loosernoob.jpg.632d33aa289d4453fce6149f446f4db9.jpg

Koleś zaczepił mnie w Eliminatorze, miał furę lepszą o 2 levele, a i tak wygrałem, no i chwilę później taka wiadomość :reggie:
Co siedzi we łbie takich debili? On "dyktował warunki", rozpoczął wyścig i przegrał, mając lepszą furę, a do mnie pisze "noob" i "looser" :dafuq:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:


Nie, to @Ryo-San ma takie blachy :D
A propos Faki to chyba mi się trafił jakiś jego zagraniczny odpowiednik przed chwilą :yao:
1000991253_loosernoob.jpg.632d33aa289d4453fce6149f446f4db9.jpg

Koleś zaczepił mnie w Eliminatorze, miał furę lepszą o 2 levele, a i tak wygrałem, no i chwilę później taka wiadomość :reggie:
Co siedzi we łbie takich debili? On "dyktował warunki", rozpoczął wyścig i przegrał, mając lepszą furę, a do mnie pisze "noob" i "looser" :dafuq:

Lol gracze w internecie robią to od zawsze, a tu zdziwko co taki ma w głowie? :D 

Odnośnik do komentarza

Te wyścigi sezonowe dla klasycznych muscle car gdzie każdy wyścig zaczyna się w deszczu a później nagle wychodzi takie mocne słońce i  zaczyna się odbijać w tym mokrym asfalcie. Ta woda, słońce, kałuże. Jak to koorwa obłędnie wygląda. Normalnie aż poczułem ten rześki letni zapach po deszczu :obama: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ryo-San napisał:

Te wyścigi sezonowe dla klasycznych muscle car gdzie każdy wyścig zaczyna się w deszczu a później nagle wychodzi takie mocne słońce i  zaczyna się odbijać w tym mokrym asfalcie. Ta woda, słońce, kałuże. Jak to koorwa obłędnie wygląda. Normalnie aż poczułem ten rześki letni zapach po deszczu :obama: 

Te kałuże od razu przypomniały mi Driveclub. Fajne przejście pogodowe, ale jeśli chodzi o deszcz to tego z Driveclube nic nie przebije chyba już nigdy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...