Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dotarłem do endgame'u czyli dostałem się do tej całej Galerii Sław i podtrzymuje to co pisałem wcześniej, bardzo fajna gra usługa. Teraz jeszcze trochę pojeżdżę, poodkrywam ukryte w stodołach samochody (od pierwszej części to moja ulubiona aktywność), dobije do 80 wygranych wyścigów bo jest za to osiągnięcie i pozbijam trochę tablic i pewnie zrobię sobie przerwę od Forzy na jakiś czas, wrócę pewnie po premierze dodatków.

 

Muszę powiedzieć, że z czasem zacząłem coraz bardziej doceniać soundtrack, głównie Horizon Pulse bo w 90% tego radia słucham, jest kilka latynoskich kawałków które świetnie pasują do klimatu Meksyku.

 

 

Odnośnik do komentarza

Loteria. Też wczoraj po południu wszystko mi śmigało elegancko. 

Co do Arcade to niech albo to wywalą z playlisty albo przerobią na stary dobry Forzathon, bo obecnie nikt w to nie gra. Ewentualnie mogą też te liczby pkt wymagane dostosować do uczestników w momencie startu by dało radę to zrobić samemu na 3 etapy.

Ciekawi mnie też jak będą się różnić pory roku, bo obecnie niby jest deszczowa, a deszcz w open worldzie to może raz mi się pojawił na chwilę przez kilka h. Ze względu na meksyk to raczej nie można liczyć na tak eleganckie różnice jak w 4.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Soban napisał:

Co do Arcade to niech albo to wywalą z playlisty albo przerobią na stary dobry Forzathon, bo obecnie nikt w to nie gra. Ewentualnie mogą też te liczby pkt wymagane dostosować do uczestników w momencie startu by dało radę to zrobić samemu na 3 etapy.


O to to to - wczoraj dotarłem na miejsce Arcade, legancko furkę zmieniłem wcześniej na driftującą, zaczynam ślizgać się bokiem i z przerażeniem patrzę na pasek postępu, który ledwo co rośnie. Okazało się, że oprócz mnie, jeździł tylko jeden kolo i to jakimś szrotem, którym robił może po 2000 za jednym runem, więc nawet pierwszy etap był niewykonalny.

Odnośnik do komentarza

Jakieś pro tipy na pokonanie najwyższego poziomu drivatarów? Kusi te 10pkt do sezonu, ale już kurwicy dostaje, bo gra oszukuje i mimo, że mam 1:1 to samo auto co no.1 typ to przegrywam, bo nie jestem w stanie nadrobić tej śmiesznej odległości jak on zaczyna 1 a ja 10 :/ Ogólnie to chujnia straszna, że nie da się robić kwalifikacji tylko zawsze z tego 10 startujemy.

edit: udało się na farcie, że typ wpadł w lekki poślizg przed samą metom xd

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Soban napisał:

Jakieś pro tipy na pokonanie najwyższego poziomu drivatarów? Kusi te 10pkt do sezonu, ale już kurwicy dostaje, bo gra oszukuje i mimo, że mam 1:1 to samo auto co no.1 typ to przegrywam, bo nie jestem w stanie nadrobić tej śmiesznej odległości jak on zaczyna 1 a ja 10 :/ Ogólnie to chujnia straszna, że nie da się robić kwalifikacji tylko zawsze z tego 10 startujemy.

edit: udało się na farcie, że typ wpadł w lekki poślizg przed samą metom xd

Z tymi poziomami drivatarów to jest ogólnie loteria, czasem się męczyłem na wybitnym poziomie zwłaszcza w tych wyścigach przełajowych, duża loteria jak się wyskoczy jak upadnie itp, ale od kiedy znalazłem odpowiednie samochody i ich tuning to wyścigi niezależnie jaki rodzaj to stały się banalne na najwyższym poziomie. Także dobranie sobie odpowiedniego samochodu to podstawa, później już z górki.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Faka napisał:

Jaki polecacie samochód do crossowych i przełajowych wyścigów?

Ogólnie to mój najmniej lubiany rodzaj wyścigów przełajowe, ale za to najbardziej efektowne i pokazowe( wyskoki, rozpierducha). Może to śmiesznie zabrzmi ale ja rozjebałem te wyścigi tak od połowy dodgem dart 1968, oczywiście po odpowiednim tuningu zwłaszcza napęd na 4 koła, tym autem najwyższy poziom stał się dużo łatwiejszy. Także wcale nie trzeba jakiegoś specjalnie dedykowanego samochodu po prostu musisz znaleźć odpowiednią furę dla siebie, potem już z górki.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, Colin said:

 

Exocet lub dakarowy Nissan z tuningiem Don Joewon Song, oba na A800. ten pierwszy łyka szutry i teren jak wściekły, Nissan też bardzo przyjemny. opcjonalnie Bronco, tuningi Raceboy77 lub Eley9.

Polecam jego set upy dla Willy'ego (A), Ford super Van 3 (S1), Aston martin Vulcan AMR (S2).

 

 

Ten vanik to w S1 niszczy wszystko (no prawie) lol a w S2, na jakis trasach z wieksza iloscia zakretow, Vulcan idzie jak po tasmie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

Don Jewona tuningi top od wielu lat w zasadzie do każdego auta

 

otóż to. jego tuningi można brać w ciemno. dzięki niemu zrobiłem wiele pokazówek w 3, 4 i 5. hoonicorn z jego tuningiem to wariat nad wariaty.

 

@El Loco Chocko obserwuję go już od 3 i jak tylko widzę jego setup to zawsze biorę. nigdy nie było rozczarowania. jego kanał na YT też polecam. nie wspomnę już o tym że typ dorobił się ikonki playground games przy swoim nicku. zasłużony dla społeczności i gry. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Colin napisał:

 

Exocet lub dakarowy Nissan z tuningiem Don Joewon Song, oba na A800. ten pierwszy łyka szutry i teren jak wściekły, Nissan też bardzo przyjemny. opcjonalnie Bronco, tuningi Raceboy77 lub Eley9.

 

Ten Nissan, to za 500k kredytów, epicki? W ogóle wyścigi przełajowe to nie mój konik, zawsze się wkurwiam na te poślizgi, bo wyjebuje ich daleko w pizdu na zakrętach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...