Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie kiedy będzie finalna wersja konsolowa :D 23 września na pewno nie. Może pod krytyką się ugną i dodadzą funkcje multiplayer, co do grafiki/optymalizacji to wątpię, że zrobią dedykowaną wersję pod xsx/ps5. 

 

Moje oczekiwania to już nostalgia w singlu z padem na kanapie :) I to mi w sumie wystarczy, self-found piekło jakimś melakiem to spory wyczyn :D

 

Odnośnik do komentarza

Zrobiliśmy we 3 ze znajomymi pierwszy akt i ... no to Diablo 2. Po prostu stare dobre Diablo 2. Tzn, może nie takie dobre bo jednak trochję gorsze. Na konsoli responsywność jest tragiczna. Jakieś lagi przy kilkaniu w ekwipunku. Ciężko się steruje też samą postacią. Za to sama gra już nie robiła jak kiedyś, owszem zjada dupą takie D3, ale to jednak to samo i biegliśmy przez pierwszy akt z zamkniętymi oczami, pamietając każdego unikalnego przeciwnika i każdy quest i.... było jakoś tak nudno. Pierwsze kilkanaście minut zachwyt, a potem na chacie była cisza. Po prostu biegliśmy i mordowaliśmy potwory z pustką głowie. Mnie już chyba takie gry nie robią, które polegają na bezmyślnym grindzie w kółko tego samego. Pomimo tego remaster bardzo na plus, bo grafika wygląda schludnie i świetnie oddaje klimat gry, który jest niepowtarzalny. Dla miłośników D2 to chyba dar z niebios, dla mnie tylko ciekawostka, które niestety nie kupię bo wiem, że znudzi mi się po kilku Baal runach.

Edytowane przez WisnieR
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ukukuki napisał:

Jaki jest sensowny powód tego rozmazania w wersji konsolowej na next genach? Np. 9:48-9:55. 

 

Właśnie o tym pisałem kilka postów wcześniej ale chyba większość jest tak podniecona że nie zauważa iż coś tu jest nie tak!

 

I TAK, jestem fanem Diablo 2 i czekam z niecierpliwości na D2R ale :

 

1. W trybie Jakości 4K tylko 30 FPS na PS5 ?

2. Obraz nie ostry i rozmazany, szczególnie podczas biegania to widać co zwyczajnie męczy oczy !

 

I nikt tego nie zauważa ? Dla mnie to MEGA rozczarowanie. Na konsolach nowej generacji powinno chodzić wszystko jak na PC ! (Bez wymówek !)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Faka napisał:

Tragedia ta wersja konsolowa. Widać dużą różnicę na korzyść PC. Przecież te nowe konsole XSX i PS5 powinno uciągnąć bez problemu wersję pecetową. Może w finalnej wersji będzie dobrze?

 

Otóż to !!!!

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, YETI napisał:

Koleś porównuję wersję z Xss, więc na XSX i PS5 może być lepiej. 

 

OK, ale ja odpalam bete na PS5 i jest słabo !!! Obraz nie ostry, zamazany, podczas ruchu masakra, jak staniemy troche lepiej to wygląda. I 30 klatek w trybie jakości.

Jak w wersji finalnej tego nie zmienią to będzie słabo.

Jest po prostu słaba optymalizacja i tyle. D3 działa w 60 klatkach w pięknej szacie graficznej na zwykłym PS4 !

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

biorę na konsole, ja kupuje bardziej sentymentalnie, żadne HC runy, na konsoli raz na jakiś czas odpalę, pogram z godzinkę, nostalgia wypełni serce, i dziękuje

 

ale jak by człowiek miał więcej czasu na poważniejsze granie to na pewno tylko PC

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Labtec napisał:

biorę na konsole, ja kupuje bardziej sentymentalnie, żadne HC runy, na konsoli raz na jakiś czas odpalę, pogram z godzinkę, nostalgia wypełni serce, i dziękuje

 

ale jak by człowiek miał więcej czasu na poważniejsze granie to na pewno tylko PC

Dokładnie! Nie zamierzam na stare lata zostawać hardcorowcem w Diablo 2, bez przesady. Po pierwsze:

- mam pracę

- mam dziewczynę

- mam kredyt.

Zatem, nie ma sensu całymi nocami uganiać się za potworkami. Na to był czas w gimnazjum. Na granie mam w porywach dwie godziny dziennie (i to przy dobrych wiatrach). Za to, gdy dostanę baty od jakiegoś bossa, albo znudzi mnie łupanie w bezlitosną strzelankę, Diablo będzie jak ta matka, która wszystko rozumie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Dokładnie! Nie zamierzam na stare lata zostawać hardcorowcem w Diablo 2, bez przesady. Po pierwsze:

- mam pracę

- mam dziewczynę

- mam kredyt.

Zatem, nie ma sensu całymi nocami uganiać się za potworkami. Na to był czas w gimnazjum. Na granie mam w porywach dwie godziny dziennie (i to przy dobrych wiatrach). Za to, gdy dostanę baty od jakiegoś bossa, albo znudzi mnie łupanie w bezlitosną strzelankę, Diablo będzie jak ta matka, która wszystko rozumie.

 

Też mam:

- pracę

- żone + dzieciaki

- świeżutki kredyt

Ale do tego jeszcze szajba na punkcie D2 praktycznie od premiery, także będzie ogień po nocach :yahoo:

 

Teraz tylko niech ten miesiąc w miarę szybko zleci i mam spokój z gierkami na najbliższy rok.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ale cała ta dyskusje zmierza w złym kierunku. Nie ma najmniejszego znaczenia kto ile czasu ma na granie .

Kupujemy nowe konsole po to aby cieszyć się ładniejsza i płynniejsza gra !

Kupujemy nowe gry po to aby wykorzystywały potencjał nowej konsoli.

Natomiast nie można piać z zachwytu jeśli w czasach premiery konsol nowej generacji wydają starą grę, która umówmy się że nie wymaga jakiś kosmicznej maszyny aby ją odpalić i ta gra wygląda gorzej niż na PC !

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem i jako wielki fan diablo 2 niestety jestem zdania, że ta gra jest jednak na dzisiaj już zbyt archaiczna. Ostatni raz cisnąłem w diablo 2 w 2007 i wtedy ballruny, tristram runy, runy na mefisto, czy to dziwaczne pvp miało jeszcze sens ale w 2021 niestety to już wszystko jest zbyt "dzikie". Sentyment sentymentem ale nope. Czekam na DIV i mam nadzieję, że blizzard udowodni, że jeszcze nie są na dnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...