Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie mi się podoba, jaram się jak te naście lat temu gdy grałem w Diablo 2, jedyne co mi się nie podoba to gra na padzie, zarządzanie ekwipunkiem, podnoszenie przedmiotów itd dramat, grę biorę na 1000% ale na PC tylko problem taki ze nie mam kompa na widowsie haha, będzie trzeba kupić jakiego lapka lub budę 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kubson napisał:

strasznie mi się podoba, jaram się jak te naście lat temu gdy grałem w Diablo 2, jedyne co mi się nie podoba to gra na padzie, zarządzanie ekwipunkiem, podnoszenie przedmiotów itd dramat, grę biorę na 1000% ale na PC tylko problem taki ze nie mam kompa na widowsie haha, będzie trzeba kupić jakiego lapka lub budę 

 

Odnośnik do komentarza

Ja też zamierzam grać sam na Ps4. Dramatu nie ma choć loadingi są długie i czasem chyba nie doczytują się dźwięki zadawanych obrażeń. Era D2 mnie jakoś ominęła i części, przy których spędziłem najwięcej czasu to D1 i D3 z dodatkiem. Nadal mam gdzieś pudło do D1 bo była to pierwsza oryginalna gra jaką kupiłem na PC.

Odnośnik do komentarza

Drugi Diabeł, to obok takich pozycji jak: Disciples II, Max Payne, Warcraft III jest jedną z moich ulubionych gier na blachę z okresu, gdy byłem nastolatkiem i zagrywałem się w te tytuły. Pograłem nieco wczoraj na Serii X i całość jest taka, jak ją zapamiętałem. Jest klimatycznie, oprawa audio (muzyka, wszelakie dźwięki), to istna rewelacja. Pograłem kilkadziesiąt minut i biorę na premierę. Jak to tam w ostatecznym rozrachunku wyjdzie, to się okaże, bowiem ponad sto godzin przy Path of Exile zrobiły swoje, ale raczej będę bawił się świetnie. :diablo:
 

Jedyne co mnie zaskoczyło, to wybór jakości grafiki 4k przy 30 k/s, bądź niższa rozdzielczość i 60 klatek. Liczyłem, że uda się osiągnąć 4k przy 60 k/s.:dunno:
Wspomniane PoE dużo gorzej się nie prezentuje, a na One X tak hulało.
 

Przełączanie się pomiędzy wersjami, to fajny bajer. :lapka:  Tak jak w kolekcji Halo i tu robi to wrażenie. :mog:


5JgsLvn.jpg

170yxBY.jpg

Pograłem paladynem i tak to się prezentuje. :drag:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Fajnie się gra i wspomina pozycję, która za gówniaka robiła sieczkę z obowiązków, szkoły, życia socjalnego. Z chęcią sprawdzę pełniaka w singlu lub co-opie i przyjmę dożylnie nostalgię. 

 

Już ponoć słychać dźwięk pustki odbijanych głów małolackich fanów Overwatch, którzy rzucili się na "nową" grę Zamieci. Ojj pamięta ta gra początek wieku, pamięta. Przeskok po takim Hadesie boli, ale i tak jest fajnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem cały pierwszy akt, parę zadań w drugim akcie ze zdobytą kostką horadrimów, 19 lvl Amazonka pod archer build. No i co mogę powiedzieć? Że ta gra wypluwa i wyjaśnia pod każdym względem i aspektem całe Diablo 3 i ładnie to pokazuje, jaka ta część była mocno upośledzona (chociaż nie ukrywam tego, że parę sezonów w D3 ograłem, nie wiem, może z 5-6).

 

Klimatem, graficznie ta gra jest nie do podjebania, nie ma przesytu pedalskich kolorków, jebanych jednorożców, posranej chmurkowej krainy i całego spedalizowanego pokemoniarstwa z małymi chujkami, co za tobą łaziły, właśnie takie Diablo 3 było.

 

Dwójka to jest prawdziwe, klimatyczne Diablo, która nie robi z gracza idioty i nie pedalizuje niepotrzebnym badziewiem. 179 zł z czystą przyjemnością wydam na remake, bo gra jest tego warta, twórcom należą się wielkie brawa, że nie naruszyli szkieletu gry i przenieśli wszystko 1:1. Już nie mogę się doczekać baal runów i wypady po wszystko. A także ogrywanie sezonów. Nawet już nie czekam na Diablo 4.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja równierz już drugi akt paldkiem na ps5 i dla kogoś kto przegrał setki jak nie tysiące godzin za bajtla w dwójeczkę wrażenia są wprost nie do opisania.Mnie z koleji lod nigdy nie kręcił,pamiętam że po wbiciu paru 99 na hc wrociłem na łono sceny classic... I tak już zostało.Wydaje mi się wogóle że gra na hardcore na konsolach może być meeega ciekawa, zwłaszcza na single. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Coś mi nie pasowało w wersji konsolowej gry. Właśnie porównałem i na konsolach jest mniejszy FOV, gra dostała z 25% zooma. Mniej elementów wchodzi na ekran, wszystko jest większe. Chyba dostaniemy dość unikalną wersję :)

 

Brakuje mi tylko stałego przypisania do mikstur. Imo fajnie by było gdy konkretny typ mikstury schodził zawsze po naciśnięciu dpada, z zastrzeżeniem, że najpierw z ekwipunku a później z paska. 

Czyli tak, jak obecnie gdy nie ma mikstur w pasku. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rash napisał:

Ja równierz już drugi akt paldkiem na ps5 i dla kogoś kto przegrał setki jak nie tysiące godzin za bajtla w dwójeczkę wrażenia są wprost nie do opisania.Mnie z koleji lod nigdy nie kręcił,pamiętam że po wbiciu paru 99 na hc wrociłem na łono sceny classic... I tak już zostało.Wydaje mi się wogóle że gra na hardcore na konsolach może być meeega ciekawa, zwłaszcza na single. 

 

 

Chyba to naturalna kolei rzeczy, że po ograniu na maksa przepakowanego LoDa w poszukiwani wyzwania, wraca się na classica (HC to podstawa, bo soft to taki easy mode).

 

Porównałem obie wersje podczas bety i jednak ciągnie mnie do konsolowego Diablo - jakoś tak naturalnie biega się na padzie. Są mankamenty, ale w ogólnym rozrachunku jest to dla mnie jakiś powiew świeżości w tym Baalrunowaniu przez ponad dwie dekady :obama:

 

Raczej odpuszczę sobie multi, ale poniższe można by poprawić:

- potki są źle przypisane, nie da się jednocześnie biec i łyknąć miksturę;

- brak możliwości wprowadzania komendy, bez "players8" na singlu będzie przesrane z levelowaniem;

- odwrócenie hold/press w oknach handlu oraz stasha;

- poprawienie statystyk postaci, nie wiem, co decyduje o wyświetlanym w danym momencie skillu na ekranie postaci;

- dodanie podglądu paska (czemu tego nie ma - musimy włączyć inventory i zasłonić cały ekran gry);

- pełnoprawnym tryp Legacy na wzór z PC (na konsoli tylko pole gry się "starzeje";

 

Teraz przetestowałem: Fire Sorc (Andy coś tam dropnęła przez te ~100 runów), Hammerdina oraz Wind Druta. Wszystkie postaci się sprawdziły na padzie - na premierę biorę hardkorowego Summon Necro :diablo:

 

Zapowiada się, że znowu wsiąknę jak za małolata - tylko tym razem bez zbędnej spiny, wyścigu szczurów oraz ścierwa pokroju fg :)

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, stoodio napisał:

 

Chyba to naturalna kolei rzeczy, że po ograniu na maksa przepakowanego LoDa w poszukiwani wyzwania, wraca się na classica (HC to podstawa, bo soft to taki easy mode).

 

Porównałem obie wersje podczas bety i jednak ciągnie mnie do konsolowego Diablo - jakoś tak naturalnie biega się na padzie. Są mankamenty, ale w ogólnym rozrachunku jest to dla mnie jakiś powiew świeżości w tym Baalrunowaniu przez ponad dwie dekady :obama:

 

Raczej odpuszczę sobie multi, ale poniższe można by poprawić:

- potki są źle przypisane, nie da się jednocześnie biec i łyknąć miksturę;

- brak możliwości wprowadzania komendy, bez "players8" na singlu będzie przesrane z levelowaniem;

- odwrócenie hold/press w oknach handlu oraz stasha;

- poprawienie statystyk postaci, nie wiem, co decyduje o wyświetlanym w danym momencie skillu na ekranie postaci;

- dodanie podglądu paska (czemu tego nie ma - musimy włączyć inventory i zasłonić cały ekran gry);

- pełnoprawnym tryp Legacy na wzór z PC (na konsoli tylko pole gry się "starzeje";

 

Teraz przetestowałem: Fire Sorc (Andy coś tam dropnęła przez te ~100 runów), Hammerdina oraz Wind Druta. Wszystkie postaci się sprawdziły na padzie - na premierę biorę hardkorowego Summon Necro :diablo:

 

Zapowiada się, że znowu wsiąknę jak za małolata - tylko tym razem bez zbędnej spiny, wyścigu szczurów oraz ścierwa pokroju fg :)

Dokładnie tak,nie wyobrażam sobie teraz ślęczenia przy biurku z myszką w ręku.Ladder równierz trzeba będzie osrać bo tak jak wspominałem już nie ten wiek i czas.Byl czas kiedy latało się w pierwszej 50 na hc classic w szczycie sezonu. Teraz marzy mi się jedynie solóweczka na hell chaos sanctuary i powolutku zbieranie fantów aby  doprowadzić parę ulubionych buildow do 80+. Taki baba z wiecznie psującą się  lancą w ręku w czerwonej ornatce czyszczący river.... Hrhr aż ciarki człowieka przechodzą.Ten kto nie zaznał tego za łepka wydaje mi się że nie będzie w stanie wyłapać tych smaczków. 

Edytowane przez Rash
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wybornie się ten Remaster zapowiada, w D2 łącznie przegrałem tysiące godzin, a wciąż mnie ciaąnie żeby pograć w betę - ale nie ma to już sensu... trzeba wytrzymać do premiery.

 

Ta gra jest nieśmiertelna, podczas gry wciąż zadaję sobie pytanie "dlaczego Diablo 3 tak nie wyglądało?". Dobrze, że pozwalniali też ludzi od D4 bo ta gra zapowiadała się na takiego samego balasa jak D3. D2R wystarczy na kolejne lata, może przy okazji pójdą po rozum do głowy i D4 zostanie przerobione na prawowitego następcę. Perfekcja gatunku.
 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, KrwawaRyba napisał:

Coś mi nie pasowało w wersji konsolowej gry. Właśnie porównałem i na konsolach jest mniejszy FOV, gra dostała z 25% zooma. Mniej elementów wchodzi na ekran, wszystko jest większe. Chyba dostaniemy dość unikalną wersję :)

 

Brakuje mi tylko stałego przypisania do mikstur. Imo fajnie by było gdy konkretny typ mikstury schodził zawsze po naciśnięciu dpada, z zastrzeżeniem, że najpierw z ekwipunku a później z paska. 

Czyli tak, jak obecnie gdy nie ma mikstur w pasku. 

 

Może na starych konsolach.

Na PS5 gra wygląda identycznie.

Poza tym grając na PC można kontynuować na PS5 tą samą rozgrywkę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...