Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ciekawy blog twórców D2R, wyjaśniają decyzję, które podjęli podczas tworzenia gry na konsole. Długi tekst ale widać, że się starają.

Cytat

Ponadto, na forum jeden z niebieskich potwierdził info odnośnie przywołania Diablo Clona 

Cytat

Na singlu 1x SoJ

Na multi po staremu 75-120 SoJów

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2021 o 15:29, Paolo de Vesir napisał:

Jedyne czego obawiam się w przypadku D2R to dodanie jakiegoś sklepu jak w WoWie, gdzie za realną gotówkę można kupić sprzęt albo level boost.

Hmm może i wykrakałeś, jeszcze gra nie wyszła a zobaczcie co robią w Korei :D

To oficjal blizza D2R do Koreańczyków (włączycie tłumacz :D)

 

https://news.blizzard.com/ko-kr/diablo2/23724526/디아블로-ii%3A-레저렉션-출시-기념-pc방-혜택-및-이벤트-공지

 

Dla leniwych, blizz promuje usługę PC Room, jest to jakaś biznesowa oferta dla kafejek internetowych? Gdzie można grać za mały $$$ w gry bnetowe, czy coś w ten deseń. 

Bądź co bądź, klienci tej usługi będą mieli boost +25% Gold i MF :D nonladder)

Skala teoretycznie nie duża tak samo jak bonusy ale jest to precedens, w D2 czegoś takiego nigdy nie było :(

Więc może niedługo będą sprzedawać itemy, boostery itp za $$$ :D

 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, LeifErikson napisał:

Zazdro, ja urlop chomikuję na okres świąteczno-noworoczny - wtedy będzie grube cioranie. :D Teraz się zastanawiam czy brać DII w pakiecie z DIII, bo jest tylko 90 zł dopłaty, więc niby nic, ale z drugiej strony DIII już na wszystkie strony ograłem na PS3 i raczej by po prostu leżało w bibliotece...

Wersja na ps3 szybko została porzucona wiec chyba troszkę cię ominęło jeśli chodzi o end game ;]

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

Do diablo 3 do dzisiaj coś dodają. Ostatnio dali wszystkie sloty na ekwipunek dla towarzyszy npc co otworzyło nowe buildy bo przedmioty założone na nich nie raz oddzialowują też na nas.

Nie wspominając o nowych setach czy czy rarity itemow.

Diablo 3 jest teraz naprawdę świetną grą jak ktoś lubi endgame.

 

Okey, fajnie że jest rozwijana tyle czasu ale ...

Gra utraciła swój dawny wspaniały klimat, mrok  i mnie od tej produkcji po prostu odrzuca. Zresztą chyba nie tylko mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...