Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Potestowałem trochę ten VR2. Odpaliłem Gran Turismo, RE4 i RE8. Gran Turismo robi absolutnie fantastyczne wrażenie, stopień immersji jest niesamowity. Zdecydowanie warto to zobaczyć, bo to coś zupełnie innego niż granie na TV. Residenty również wyglądają super. I ogólnie byłoby to fantastyczne, gdyby nie to, że po parunastu minutach mam potworne mdłości. Nawet teraz, godzinę po wyłączeniu niedobrze się czuję. Niestety, nie dla mnie VR 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Homelander napisał:

Nawet teraz, godzinę po wyłączeniu niedobrze się czuję. Niestety, nie dla mnie VR 

Ja też miałem z początku problemy (szczególnie stojąc). Dopiero po pół roku jestem w stanie wysiedzieć dłuższe sesje. Najważniejsze to robić regularne przerwy i zaczynać od mniej wymagających dla oczu gier np Rez, Tetris Effect albo C-Smash VRS.

Poza mdłościami jeszcze jakieś dolegliwości? Bóle głowy?

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Dr.Czekolada said:

Ja też miałem z początku problemy (szczególnie stojąc). Dopiero po pół roku jestem w stanie wysiedzieć dłuższe sesje. Najważniejsze to robić regularne przerwy i zaczynać od mniej wymagających dla oczu gier np Rez, Tetris Effect albo C-Smash VRS.

Poza mdłościami jeszcze jakieś dolegliwości? Bóle głowy?

 

Głowa mnie nie bolała i przez pierwsze 15-20 min było ok. Ale potem dostałem takich mdłości, że myślałem, że zwymiotuję. I potem przez jakąś godzinę było mi niedobrze. Na szczęście Zeratul mi to pożyczył do przetestowania, inaczej byłbym zdrowo na siebie zły. Tak czy siak chyba nie jest warte to przyzwyczajanie organizmu i tak dalej. Znaczy efekt jest WOW, ale koszt (zdrowotny) chyba za wysoki

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Homelander napisał:

Potestowałem trochę ten VR2. Odpaliłem Gran Turismo, RE4 i RE8. Gran Turismo robi absolutnie fantastyczne wrażenie, stopień immersji jest niesamowity. Zdecydowanie warto to zobaczyć, bo to coś zupełnie innego niż granie na TV. Residenty również wyglądają super. I ogólnie byłoby to fantastyczne, gdyby nie to, że po parunastu minutach mam potworne mdłości. Nawet teraz, godzinę po wyłączeniu niedobrze się czuję. Niestety, nie dla mnie VR 

A po gt dobrze się czułeś? Zero mdłości? bo ja jeszcze nie grałem

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Da się, wygląda imponująco, ponieważ jest efekt 3D + ogromny ekran i to robi robote. Nawet po dłuższym graniu i dynamicznych gierkach występują mdłości. :yucky:

Testuję ten sprzęt od kilku dni. I mnie z kolei zaczęło zastanawiać dlaczego nie można podczas grania w tych goglach, ustawić źródła dźwięku na kino domowe/amplituner tylko jesteśmy zawsze zmuszeni odtwarzać dźwięk jedynie na słuchawkach. Myślę, że przydałby się taki update oprogramowania z możliwością wyboru źródła dźwięku, szczególnie jak ktoś ma zbudowany fajny soundsystem 7.1 z DolbyAtmos i nie ma potrzeby za każdym razem zakładać słuchawek.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Logan napisał:

Mam problem. Uruchamiam google a one wyświetlają tylko logo ps i nic więcej się nie dzieje. Wczoraj wszystko grało, dziś już error. Jakieś sugestię co mogło się stać albo jak to naprawić?

W górnej części , przy pokrętle do rozstawu soczewek jest wtyczka kabla. Sprawdź czy się nie poluzował,też tak miałem,logo i czarny ekran.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...