Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę wychujany przez Sony się czuje. PS5 wzięte na premierę za 2299 zł, a potem fluktuacje między 3-5k na OLXach. PsVr2 z kuponami wzięty w tygodniu premiery za 2850 zł, użyty dla demka horizon, trochę gt7 i leży, a tu zjazd o 30% w detalu. Za te 850 zł bym sobie życie ułożył :(Czyli co, była za bardzo nadmuchana ta cena czy ciulowo się sprzedawało i musieli ciąć?

Odnośnik do komentarza

Pewnie jedno i drugie. Ale zjazd 30% ceny urządzenia w 7 miesięcy, jest baaaaaaaardzo rzadki. Właściwie niespotykany. Nawet w telefonach których nowe serię są co rok. 

 

Oczywiście mówię o cenie sklepowej. Bo to, że na olx jest taniej, nie ma znaczenia. 

Odnośnik do komentarza

Jak to ustrojstwo nawet gier nie ma (popierdolki to nie gry).

 

Wystarczyło zlecić jakiemuś studiu by zrobili top online strzelanke vr typu cs nastawione na esport i może mialo by to sens, bo dzieciaki może by nawet kupiły.

 

To jest mozliwe, ale trzeba by dużo pieniądzów w to wpompować i tak na prawdę zaryzykować. A robienie demek technologicznych niskim kosztem? Nie słyszałem opinii by ta technologia byla tak fascynująca by ludzie odchodzili od zwykłych gier bo na vr cuda sie dzieją. 

 

Są tam na pewno ciekawe gry, ale chyba nie takie które wypchnęły by topowe marki na drugi plan? Myślę ze vr bedzie gdzieś tam na trzecim planie (za indykami nawet) i co jakiś czas pojawi się taki alyx, który będzie wart jaranka i pieniędzy graczy.

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Te 2k to powinna być cena premierowa tylko parę miesięcy temu jak jeszcze same konsole były droższe/trudniej dostępne albo bundlowane z grami to przysrali wyższą cenę, ale teraz nie może być sytuacji gdzie sam VR jest sporo droższy od konsoli. Z PSVR1 też tak zrobili a ja i moi znajomi kupili dopiero wtedy jak pakiet z gierkami był tańszy od konsoli i teraz będzie podobnie, sprzedaż ruszy jak w końcu wyjdzie parę większych gierek (gdzie ten Astro Bot 2 czy RE4 VR?) i będą w pakiecie za te 300-400$.

Odnośnik do komentarza

No z ceną trochę smutek, aż dzisiaj odpalę VR żeby go tak nie odczuwać. Nie no ogólnie to tam trudno, że cena spadła, bardziej bym się martwił tym, że to oznaka słabej sprzedaży. Do tego dochodzi fakt, że Sony nie zapowiedziało żadnej swojej większej gry na gogle.

 

Też jeszcze Horizona nie przeszedłem, ale trochę już pograłem w niego. Najwięcej to chyba w Pistol Whip mam przegrane. Liczyłem mocno na powrót do Beat Saber, ale ostatnio odpalałem i dalej jest problem, że nie zawsze wibracje się włączają przy przecinaniu bloczków.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, łom napisał:

With a price tag of $549.99 / £529.99/ €‎599.99 / AU$879

Oni USD często podają bez podatku, chodziło mi czy w EU było to 549 czy 599. Tak patrzę na kursy z lutego to ta cena w PL nie była jakoś mocno zawyżona.

Brak wstecznej na bank odbił się negatywnie na sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Dave Czezky napisał:

Ciekawe. Zawsze jak było promo, to była podana stara cena i nowa. Dlatego myślałem, że cena na stałe. Ale nadal to jest dużo taniej niż na premierę. Więc niedługo pewnie te 1999 też wejdzie na stałe biorąc pod uwagę, że VR2 jest martwy od kilku miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Właśnie wyczytałem, Red Matter zmierza na VR2!

 

https://gameishard.gg/pl/news/red-matter-otrzymuje-ulepszenie-dla-playstation-vr-2-i-pc/239231/

 

A kontynuację aktualnie ogrywam i tyle ciar po plerach nie miałem od czasów REZ.I po niemałym zawodzie jakim jest Horizon Call of the mountain subtelnie ujmując gównie, patrzę w kierunku VR2 przychylnym już okiem :dafuq:

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Oldboy napisał:

Właśnie wyczytałem, Red Matter zmierza na VR2!

 

https://gameishard.gg/pl/news/red-matter-otrzymuje-ulepszenie-dla-playstation-vr-2-i-pc/239231/

 

A kontynuację aktualnie ogrywam i tyle ciar po plerach nie miałem od czasów REZ.I po niemałym zawodzie jakim jest Horizon Call of the mountain subtelnie ujmując gównie, patrzę w kierunku VR2 przychylnym już okiem :dafuq:

Dwójka graficznie pokazuje co te gogle potrafią, mix zagadek logicznych i opuszczonej stacji kosmicznej robią klimat,jedynkę biorę w ciemno.Z dobrą grafiką to jeszcze Hubris polecam , też kosmiczne klimaty , jest więcej strzelania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem gdzieś w połowie i ło Panie, zagadki pierwsza liga, intuicyjne, niebanalne i wystarczy przeczesać lokalizację.Tak samo oprawa jak i użytego efektu HDR idealnie dopasowanego do danego elementu czy otoczenia a cała rozgrywka zwyczajnie opiera się schemacie escape room.Mnie to pasuje przy tym jest bardzo klimatycznie i jedynkę tak samo biorę na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem VR2 ale chyba nie potrafię tego ogarnąć.

Po uruchomieniu konsoli gogle uruchamiają się przechodzę przez konfigurację i finalnie widać w nich płaski obraz jak w kinie plus działające kontrolery.

Zainstalowałem parę gier patrz 4 na VR z PS+ w sumie ;)  

Po uruchomieniu obraz mam w goglach ale ciągle płaski ekran.

Czego bym nie robił z konfigurowaniem wysokości skanowania pokoju siedzenia czy stania nic się nie zmienia.

W jednej z tych gier (jakiś symulator latania) był osobny dział VR z konfiguracjami w środku ale klikając ukazywała się plansza iż moje VR2 są niewidoczne i sprawdź podłączenie - robiłem wiele sztuczek ale efekt nadal ten sam. 

Szukałem tu i tam ale nic ciekawego prócz prostego podłączenia i działa nie znalazłem czy resetu kontrolerów.]

 

Może ktoś z Was ma jakiś pomysł lub miał coś takiego?

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...