Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Ma_niek napisał:

I dlaczego mieliby pokazywać gameplay w niedzielę zamiast na jakiejś konferencji Sony.

Kilka źródeł podaje, że Sony ma mieć swoją konferencje w lipcu. Może w niedzielę krótki rzut oka, większa prezentacja na konferencji. Poza tym, nikt nie zagwarantuje, że 20.06 odsłonią wszystkie karty, Abadeon, to nawet nie jest finalna nazwa gry. Może nadal będą się bawić z graczami, a może to serio gra Pana Hasana xD

Odnośnik do komentarza

Oglądam raz jeszcze trailer i graficznie wygląda to bardzo fajnie, damski narrator też brzmi i mówi ciekawe rzeczy. Ale, nie wygląda mi to na Silent Hill, co las ma wspólnego z Silentem.

 

Co do potwierdzenia plotek, logo jest podobne do PlayStation Studios i sama jakość trailera stoi na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

@Czoperrr Już potwierdzili na Twitterze że ten materiał w żadnym stopniu nie przedstawia gry. Jeszcze jej nie widzieliśmy ich zdaniem.

 

Jak się okaże że to Silent Hill od Kojimy to jaranko. Jeśli będzie to rzeczywiście gra od jakiegoś Hasana i będzie wyglądać świetnie, to brawo za marketing i również czekam. A jak będzie crapowaty walking sim to pozostanie się tylko z tego pośmiać.

 

Win-win w każdej sytuacji. :ragus:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, areka napisał:

 

Ja ciągle mam bekę, że Sony potrafi za pomocą kilku twittów przyćmić śmieszne targi na które niektórzy czekali cały rok (oczywiście zakładając, że w tym całym szaleństwie coś jest, co moim zdaniem jest pewne xd ).

Super markieting kurwo. 

 

gorąco dzisiaj, proponuje wypić szklanke zimnej wody

zMhfuHP.jpg

Odnośnik do komentarza

Nadal nie wierze w te plotki bo to byloby za grube ale jeszcze bardziej nie wierze ze koniec koncow wyjdzie z tego jakis indyczy walking sim bez historii. Zadne anonimowe studio nie pozwoliloby sobie na takie podsycanie plotek a nawet jesli ktos tam pomylilby odwage z odwaznikiem to sony w ciagu godziny albo dnia zlapaloby ich za morde i kazalo pousuwac wszystkie twitty

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, łom napisał:

Ja to widzę tak. Na 25-lecie kolejnych hitów Konami wychodzą kolejno: 20 marca 2022 Castlevania; 3 września 2023 MGS; 31 stycznia 2024 Silent Hill. I tym sposobem ploty o udostępnieniu przez Konami swoich IP się potwierdzają : )

 

Cutscenki z pachinko do MGS3 wyglądają lepiej niż życie. Wystarczy tylko odświeżyć na fox engine gameplay i jest system seller PS5 

 

Uj że kotlet, ale JAKI :banderas:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Z lutego, tego roku. 

 

However, VGC understands that Konami has already outsourced a Silent Hill project to a prominent Japanese developer, with a reveal due this summer.

Separate sources told VGC that the Japanese Silent Hill project was something of a departure from past Silent Hill games, so this also matches suggestions that Konami was looking to license alternative takes on the horror series.

Odnośnik do komentarza

a co ja złego zrobiłem?

areka postawił śmiałą teze że "Sony potrafi za pomocą kilku twittów przyćmić śmieszne targi"

 

ja te tezę obaliłem, korzystając z danych statystycznych Google Trends

 

od kiedy statystyki kogoś obrażają?  proponuje trochę wyluzować, bo chyba jesteście za bardzo przewrażliwieni :dunno:

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ASX napisał:

a co ja złego zrobiłem?

areka postawił śmiałą teze że "Sony potrafi za pomocą kilku twittów przyćmić śmieszne targi"

 

ja te tezę obaliłem, korzystając z danych statystycznych Google Trends

 

od kiedy statystyki kogoś obrażają?  proponuje trochę wyluzować, bo chyba jesteście za bardzo przewrażliwieni :dunno:

Przeciez każdy wie, ze jakby dotyczyło to xboxa to już byś przeklejal 20 twittow I podsycał atmosferę ale tutaj jesteś pierwszym strazakiem:dynia: jeszcze się dziwisz, że nikt cie tu nie chce:newell: 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, PanKamil napisał:

Przeciez każdy wie, ze jakby dotyczyło to xboxa to już byś przeklejal 20 twittow I podsycał atmosferę ale tutaj jesteś pierwszym strazakiem:dynia:

wątpie bo nie przepadam za teoriami spiskowymi z twittera ;) 

 

i sorry ale jako stały bywalec CW jesteś ostatnią osobą która mogłaby mnie w czymkolwiek pouczać, a zwłaszcza pisać gdzie i co mogę pisać.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, ASX napisał:

a co ja złego zrobiłem?

areka postawił śmiałą teze że "Sony potrafi za pomocą kilku twittów przyćmić śmieszne targi"

 

ja te tezę obaliłem, korzystając z danych statystycznych Google Trends

 

od kiedy statystyki kogoś obrażają?  proponuje trochę wyluzować, bo chyba jesteście za bardzo przewrażliwieni :dunno:

 

Używanie Google Trends do tego rodzaju porównań statystycznych jest mało adekwatne - każdy kto się bawi w analizę danych ci to powie. W tym konkretnym przypadku trzeba było podejść do tego inaczej, bo można się spotkać z zarzutem prezentacji danych pod tezę. 

 

Z oczywistych względów cały dyskusja związana z Kojimą/Abandoned/Blue Box itp. póki co rozgrzewa tylko konkretną grupę, więc ciężko to porównywać do takiego E3, angażującego znacznie szersze grono odbiorców. Jak już coś, do E3 będzie można odnieść efekt końcowy, gdy już wszystko się wyjaśni i portale zaczną o tym pisać, to będzie można realnie ocenić liczbę wyszukiwań związanych z tym całym eventem.

 

Ale to tak po przyjacielsku tylko piszę. Obecnie nie ma podstaw by sądzić, że Abandoned rozgrzewa kogokolwiek więcej niż graczy na takich tematycznych forach jak psxextreme czy neogaf. 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, areka napisał:

Jak boli, jak boli :banderas:

Pewnie z tego powodu, że juz gunwo indyk(oby nie) nabił tyle stron w temacie co zwycięzca e3 forza horizon 5. To dobry przykład jak tutaj marketingowy majstersztyk ruszył, że aż przyćmił na nawet lidera i zwycięzcę e3. 

 

 

BTW

 

Wczoraj chciałem wierzyć, dzisiaj wierzę i liczę, że do pokazu sony będę pewny, że to albo gra kojimy albo silent Hill. Kojima x silent Hill to już byłaby bomba roku:obama: po P.T. Ludzie chcą takiej gry.

Edytowane przez PanKamil
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...