Skocz do zawartości

It Takes Two


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy to trochę już nudzi mnie ten tytuł i nie mogę się doczekać, aż go skończę (a niestety porzucić nie mogę, bo nie zrobię tego ziomkowi).
Nie wiem, czy to moja ogólna niechęć do co-opowego grania (online, bo jestem pewien, że kanapowo zyskuje bardziej), ale jakoś nie mogę się wczuć i mimo, że doceniam i czasem wręcz podziwiam pomysłowość twórców i niesamowitą różnorodność w temacie lokacji czy zagadek to jednak chciałbym już zobaczyć napisy końcowe.
Moim GOTY na pewno nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

Zajebać S K U R W Y S Y N A za ten pomysł z hell Tower, pierdolony w dupę szmaciarz. 

Ja wiem, że Faka reaguje tak praktycznie na wszystko, ale tutaj i ja miałem momenty zwątpienia.
Z jednej strony absolutnie nie musiałem tego robić, bo przecież do fabuły to niepotrzebne, ale raz, że nie mogłem znieść myśli o tym, że taka kolorowa i w sumie łatwa gierka by mnie pokonała, dwa że trofeum potrzebne do platyny, a trzy (i to było decydujące), że gram z ziomkiem i nie mogę mu tego zrobić (bo już autentycznie miałem myśli, żeby olać grę, odpuścić i odstawić - gdyby to nie był tytuł co-op to pewnie bym sie poddał i odinstalował).
Męczyłem się dobre 15 minut, choć teraz myślę, że dwie próby max i zrobiłbym to na luzie.
 

11 minut temu, Schranz1985 napisał:

No i jeszcze 1 postać może sobie pomagać stawiając klona...

 
Kloca chyba - tutaj nie masz żadnych mocy i sam musisz sobie zapracować. Zdecydowanie najtrudniejszy moment w całej grze (choć całkowicie opcjonalny).

@_Red_, a idź Ty z tą Twoją żoną. Skąd Ty ją wytrzasnąłeś, że ogarnięta jest bardziej od niejednego konsolomaniaka z forumka? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Masz moce i babka ma moc klonowania wiem bo nią grałem.
Stawiasz klona jak spadniesz to warpujesz.
Sprawdził teraz na yt I dobrze pamiętam.
Mało tego wyskoczył mi filmik gdzie ktoś pokazuję jak łatwo to zrobić pod koniec mapy można się wrócić i.... wlecieć na górę ptakiem .

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

To spróbuję potem sposobem May z teleportacją. Od siebie dodam, że byłem już zbyt zmęczony z wyzwaniem Hell Tower i stąd moje wkurwienie sięgnęło zenitu. Ogólnie gierka jest bardzo fajnie zrobiona, no dawno w tak najlepszego coopa nie grałem, baa, jest nawet przyjazna dla niedzielnego gracza, że moja stara nie ma problemu z graniem. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...

kapitalna gra. kumpel mnie namówił na coopa i wsiąkłem. humor, stylizacja, fabuła, zagadki. czasami trzeba było pomyśleć ale bardzo intuicyjna gra bez przesadnego wydziwiania. przy okazji dobra terapia dla par :kekw: mam nadzieję że EA pójdzie za ciosem sukcesu i dostaną kolejną część do zrobienia albo inną grę. mają potencjał. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skończone wczoraj no i jak ktoś lubi kooperację to polecam mocno, bo od początku do końca gra oferuje masę świetnych pomysłów. Niby końcówka trochę odstaje, ale całościowo jest to genialna pozycja.

To Hell Tower to jakieś trudne wyzwanie po przejściu czy jedna z opcjonalnych minigier? Już wywaliłem z dysku, bo i tak mi trofea nie wpadały, ale cała gra była dość łatwa, więc tego chyba nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.