Skocz do zawartości

It Takes Two


easye

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.08.2022 o 01:22, Wredny napisał:

Nie no z tym to przegięli pałę jak na tak lajtowy tytuł - miałem większego moralniaka niż po skończeniu The Last of Us Part II :frog:

Ostatnio z żoną przeszliśmy całą grę i ta akcja ze słoniem i łzami jakoś dziwnie przypominała mi to. :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

trudne jakoś może nie jest, ale koło 1h tam spędziłem. 

W dniu 5.08.2022 o 13:15, Square napisał:

Skończone wczoraj no i jak ktoś lubi kooperację to polecam mocno, bo od początku do końca gra oferuje masę świetnych pomysłów. Niby końcówka trochę odstaje, ale całościowo jest to genialna pozycja.

To Hell Tower to jakieś trudne wyzwanie po przejściu czy jedna z opcjonalnych minigier? Już wywaliłem z dysku, bo i tak mi trofea nie wpadały, ale cała gra była dość łatwa, więc tego chyba nie widziałem.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.08.2022 o 09:21, Pauli87 napisał:

trudne jakoś może nie jest, ale koło 1h tam spędziłem

Nie było to jakoś bardzo trudne, ale wymagające w porównaniu do reszty. Wskoczyłem tam łącznie 3 razy i jak w drugiej połowie podejdzie się na spokojnie to całość wypada łatwo.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dopiero co odkrylismy ten tytul z dzieciakami. Zabawy nie ma konca nawet jak na takiego starego konia jak ja robi to naprawde duze wrazenie. Cala ta mechanika jest w pyte. Juz wiem ze po przejsciu gry bede chcial zmienic postac i wskoczyc w skore tatka:lapka: Tymczasem idzie nam dosc dobrze wiec moze pora podniesc poprzeczke. 

 

Zastanawiam sie czy jest opcja grania miedzy PS4 a PS5 ? W tedy kazdy widzialby tylka swoja perspektywe i bylo by wiecej kombinowania. Grajac na splicie mozna podgladac :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.09.2023 o 14:04, Square napisał:

Grając online też widać obie postacie.

Nie wiem w jakim wieku dzieciaki, ale jest tam przynajmniej jeden moment, który dla dzieci może być trochę mocny.

 

Przyznam ze trochę mi szczenna opadła, kiedy doszliśmy do tego momentu...

Spoiler

z królowa - bo o ten moment chodzi prawda ?

 

Fakt iz gierka jest tak podana ze nie można sie oderwać od padów. Gamepley jest soczysty i w każdym razie bardzo urozmaicony, dopieszczony. Fabuła tez jest świetna ale niekoniecznie dla najmłodszych. W kocu gramy tutaj dorosła para ktora co chwile sie kłuci a my jako dorośli nie zwracamy az tak na to uwagi. Inaczej dzieci. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...