Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

44 minutes ago, Sebas said:

Ja bym kupił konsolę pro za 5-6k na start generacji, żeby tylko się nie bawić w podmianki no ale to tak nie działa. Muszą mieć odpowiednią skalę produkcji i te tańsze warianty konsol by wtedy były też droższe.

 

Mogliby to embargo zdjąć już. Zawsze to jest podejrzane jak znoszą w ostatniej chwili.

 

 

Amerykanie mają problem zapłacić 500$ za

konsolę. 500$. Czyli tyle ile można zarobić jeżdżąc sobie w weekend na uberze. Na bank zapłaciliby 1000. Serio ludzie z tego forum są kompletnie odklejeni

  • beka z typa 5
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Daddy napisał:

F4pnwyqbQAQsjq0?format=jpg&name=large

:obama:

Jak gry Free To Play mogą być w best selling :D. 

27 minut temu, kislawa napisał:

Czy ja wiem, to akurat czasami nawet na plus :D. 

15 godzin temu, ASX napisał:

Neon City

  Ukryj zawartość

0luJqZR.thumb.jpg.e982e2b39ef6431711daf41faa9eac53.jpg

 

Nawet Nawet 

Odnośnik do komentarza
Gość MacLSkr

Mnie ciekawi główny wątek. Wiadomo, że będą jakieś artefakty znajdowane na przestrzeni lat, ale co dalej? Odkrycie jakiejś starożytnej rasy zagrażającej galaktyce jak w "Mass Effect"? Wątek podróży międzygwiezdnych do innych galaktyk jak w "Stargate"? Nic nie wiadomo i to mnie ciekawi. Jeżeli za 2 dni okaże się, że Becia dowiozła hita, to chyba wezmę tego X-klocka i Starfielda kosztem nadchodzącego pajączka. Takiego hajpu nie miałem na żaden tytuł od czasu "Dragon Age: Początek".

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MacLSkr napisał:

Mnie ciekawi główny wątek. Wiadomo, że będą jakieś artefakty znajdowane na przestrzeni lat, ale co dalej? Odkrycie jakiejś starożytnej rasy zagrażającej galaktyce jak w "Mass Effect"? Wątek podróży międzygwiezdnych do innych galaktyk jak w "Stargate"? Nic nie wiadomo i to mnie ciekawi. Jeżeli za 2 dni okaże się, że Becia dowiozła hita, to chyba wezmę tego X-klocka i Starfielda kosztem nadchodzącego pajączka. Takiego hajpu nie miałem na żaden tytuł od czasu "Dragon Age: Początek".

Dobrze, że nic nie wiadomo i nie było leaków o fabule, ale jest 1% szans, że jej po prostu nie będzie :leo:. Niemniej jednak hype. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, dee napisał:

Gry Bethesdy nigdy nie miały zdobywać graczy fabułą. Wręcz przeciwnie, to gracze tworzyli swoje historie eksplorując świat. I takie podejście mi bardzo pasuje.

Dobrze, że w Bethesdzie nie myślą jednak tak jednowymiarowo i tworzą fabularne quest-line'y dla Mrocznego Bractwa, Dawnguard czy Gildii Złodziei w Skyrimie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

F76 ma podobnie co Skyrim, fakt premierę miał chujową. Ale teraz ma napierdolone tyle contentu, że głowa mała. Ostatnio sobie pograłem i nawet nie widziałem od czego zacząć, ale główny wątek już dawno ukończony, a reszta rozgrzebane w chuj wie co XD Może kiedyś znajdę czas na resztę. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, dee said:

Gry Bethesdy nigdy nie miały zdobywać graczy fabułą. Wręcz przeciwnie, to gracze tworzyli swoje historie eksplorując świat. I takie podejście mi bardzo pasuje.

 

A to jedno wyklucza drugie? Dlaczego miałbym nie mieć ciekawego świata do eksploracji oraz wciągającego i interesującego wątku głównego?

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem jeszcze takiej gry. W Wiedźminie, czy RDR wątek fabularny gra pierwsze skrzypce, a cała reszta to wypełniacze i nie ma w sumie nic ciekawego do robienia po tym świecie jak się je ukończy. Z drugiej strony masz takie gry jak np Stalker czy Elder Scrollsy właśnie, gdzie zawsze znajdzie się jakiś powód by przemierzać nieznane zakamarki ale historia w nich to nie jest coś o czym bym opowiadał znajomym, czy myślał o niej.

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
  • WTF 3
Odnośnik do komentarza

Panowie, mam takie pytanie. :sir: Jak grać w Starfield od 1 września, bo jestem już skołowany a sprawa wygląda tak.

Chce kupić Starfielda ale w pudełku na płycie, ale chcę też grać od 1 września. Czy to możliwe? Którą wersję musiałbym kupić? Wydaje mi się że to niemożliwe i jedyna opcja to kupić Game Pass'a i ulepszenie Premium Edtion Upgrade za około 170 zł. Ale wtedy dostanę tylko steelbooka bez płyty, jedynie kod będzie w pudełku. 

W opisie tego poradnika w dziale Zawartość Starfield Premium Edition Upgrade jest taka Uwaga! Wydanie NIE zawiera pełnej wersji gry. Starfield będzie dostępny w abonamencie Xbox GamePass w dzień premiery A ten ma mieć miejsce 6 września. :dunno: Help :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...