Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak olałem wątek główny po pierwszym powrocie do loży i zacząłem misję frakcyjną dla Gwardii

Spoiler

Wciągnęło mnie na maxa od pierwszego rutynowego zlecenia do możliwej inwazji terramorfów. Jestem po ataku na port kosmiczny w new Atlantis 

 

Ponad 10h mam i ciągle czuję że nie zrobiłem nic. A tu ludzie już pokończyli :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, drozdu7 napisał:

Ponad 10h mam i ciągle czuję że nie zrobiłem nic. A tu ludzie już pokończyli :)


Ludzie calaki wbili, a ja mam ponad 20h, może ze dwie misje wątku głównego zrobiłem, a tak to "ahoj przygodo" :D
Dziś spędzam czas na skanowaniu planety z różnymi biomami i tak sobie wylądowałem na sawannie, żeby dobić brakujące zwierzaki, a tu jakiś kompleks badawczy, pilnowany przez bandę tych Va'ruunów - już na wejściu znalazłem skrzynkę z lockiem Master, a w niej 7 walizek z kontrabandą, każda o wartości ponad 15k (choć w skupie będzie koło 2k przy moich obecnych statsach, bo można perkami trochę to wyrównać).
W budynku zejście do podziemi, a tam jakiś zamrożony kompleks laboratoryjny na kilka pięter w dół i notatki o projekcie "Marzanna" (normalnie, po polsku napisana nazwa, mimo że gram po angielsku i menu konsoli też).

202642b1-a762-4a64-889f-e7becbb06792-min.thumb.png.fad6bf9b3441454280b172bf7dcdb24e.png

Ludzie co piszą, że brak tu eksploracji są jacyś pojebani - ten moloch oferuje zawartości na lata :reggie:
 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Każdy wie, jakie są tu wady, że loadingi co chwila, że brak swobodnego startu/lądowania, że manekiny w rozmowach itp i takie rzeczy to ja mogę wypisywać na koniec, jak już się z grą rozprawię, uznam za ukończoną to wtedy wiadomo, że wszystko w podsumowaniu się pojawi, ale póki co po prostu jestem przytłoczony wolnością i swobodą, tak typową dla gier Bethesdy.

  • Plusik 1
  • This 3
Odnośnik do komentarza

Ja mam teraz problem bo nie mogę wrócić do żadnego układu z miastem, bo wszędzie jest nagroda za moją głowę, już nawet mnie nie skanują, tylko od razu walą jak do kaczki, nie wiem czy dobrze widziałem, ale w jednym już chyba 16.000 za mnie jest. Muszę sprawdzić w necie czy gdzieś jest jakieś miasto gdzie mnie jeszcze nie było :p

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SnoD napisał:

Ja mam teraz problem bo nie mogę wrócić do żadnego układu z miastem, bo wszędzie jest nagroda za moją głowę, już nawet mnie nie skanują, tylko od razu walą jak do kaczki, nie wiem czy dobrze widziałem, ale w jednym już chyba 16.000 za mnie jest. Muszę sprawdzić w necie czy gdzieś jest jakieś miasto gdzie mnie jeszcze nie było :p

Są automaty do samodzielnego opłacenia nagrody. Jak nie możesz znaleźć to postaw swój w bazie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KamilM napisał:

Jak najszybciej i najlepiej zdobyć apteczki? Zapuściłem się właśnie do jakiejś wieży bandziorów i dziady wszystkie były o wiele mocniejsi ode mnie. Długo się męczyłem, ale jakoś ich ubiłem. Problem, że nie mam teraz żadnych apteczek i nie chce taki goły i wesoły robić kolejnej misji.

Zawsze skupuje wszystkie od każdego sprzedawcy. No i apteczki to nie jedyne źródło leczenia w grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wredny napisał:

Ludzie co piszą, że brak tu eksploracji są jacyś pojebani - ten moloch oferuje zawartości na lata :reggie:

 

wydaje mi się że to kwestia tego że recenzenci grali na wyścigi byle tylko skończyć grę przed końcem embarga i okołopremierowej dramy z niewidzialnymi ścianami czy tym że wszystkie bazy bandytów wyglądają tak samo, przez co ludzie odnieśli wrażenie że cała gra składa się z niewidzialnych ścian i tego typu jednakowych lokacji. Nie oznacza to że tego typu rzeczy nie ma, ale problem ten urósł do znacznie większych rozmiarów niż jest w rzeczywistości. 

 

Ja sam gram ponad 20 godzin, mam  około 17 albo 18 level i wielu rzeczy jakie ma do zaoferowania gra nawet nie liznąłem,  do tej pory nie zetknąłem się też z żadną bliźniaczą lokacją (w takim Skyrimie natomiast było to nagminne, bo tam wszystkie lochy zrobione były z takich samych segmentów korytarzy) i nie natrafiłem na żadną niewidzialną ścianę. Szczerze mówiąc chciałbym żeby wszystkie gry były tak ubogie w zawartość do eksploracji jak Starfield. 

Odnośnik do komentarza

Czy oddanie towarzyszowi zmodyfikowanej broni poprawi jego statsy?

Ilu towarzyszy mogę mieć przy nodze jak zwiedzam teren?

Co z tą kontrabandą? Trafiłem na nią w jednym miejscu ale jej nie brałem, bo nie wiedziałem gdzie ją sprzedać i co z nią zrobić. Musze pociągnąć wątek główny aby się wyjaśniło czy wystarczy eksploracja świata?

Odnośnik do komentarza

Ja juz prawie koncze sciezke korpo. Dosyc roznorodne zadania i calkiem spoko calosciowo fabularnie to wypada. Splacilem kredyt za dom wiec mam zajebiscie duzo miejsca na graty i inne urzadzenia do upgradow. Teraz powoli mysle o budowaniu Outpostow do farmienia mineralow itd. Potem moze w koncu zerkne w strone innych frakcji oraz zadan fabularnych. Wciagnelo mnie cholerstwo mimo wspominanych archaizmow i problemow. 

 

Jedyne czego mi tak naprawde brakuje a dostarcza mi NMS to mozliwosc latania statkiem nad powierzchnia planety. Eksploracja na nogach w obu tych grach jest meczaca chyba ze jakies bazy/budynki mamy od razu w zasiegu wzroku. No i podoba mi sie ze nie ma praktycznie zabawy z paliwem itd. W niedziele wlaczylem NMS, polecialem na jedna planete, wyladowalem, pozbieralem troche smieci i oczywiscie okazalo sie ze nie mam paliwa zeby wystartowac znowu wiec trzeba sie bylo bawic w zbieranie i produkowanie surowca. Skoki miedzy ukladami tez nie sa takie proste w grze Hello Games. 

 

Uwialbiam takie klimaty Sci-Fi. Desig statkow i skafandrow mi mocno w Starfield siada (w NMS tez). Calosciowo blizej tez grze do ME niz NMS chociaz poczatkowo myslalem ze jednak bedzie odrobine odwrotnie. 

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...