Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Dalhi napisał:

Jak najbardziej, w opcjach dialogowych wybierasz "wymieńmy się sprzętem". W okienku ekwipunku przekazujesz przedmiot. Następnie przeklikujesz na ekran ekwipunku (LB na kontrolerze) towarzysza i tam wciskasz przycisk wyposaż (domyślnie Y).

Nie sugeruj się podglądem własnej postaci w chwili zmiany wdzianka u kompana. Będzie działać.

Działa ci to dobrze? Założyłem skafander i hełm na Sama, bo mi mega nie pasował jago kowbojski look w kosmosie :) i mimo, że jest aktywny ten strój, to dalej wygląda jak z rdr. Ogólnie tak mnie irytuje, że nie ma skafandra, że odesłałem go z powrotem na statek :problem:

 

Tak w ogóle ci towarzysze, to realnie coś pomagają czy raczej placebo? Bo jak nie, to wolę samemu podbijać bezkres kosmosu. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, balon napisał:

Działa ci to dobrze? Założyłem skafander i hełm na sama, bo mi mega nie pasował jago kowbojski look w kosmosie :) i mimo, że jest aktywny ten strój, to dalej wygląda jak z rdr. Ogólnie tak mnie irytuje, że nie ma skafandra, że odesłałem go z powrotem na statek :problem:

 

Tak w ogóle ci towarzysz, to realnie coś pomagają czy raczej placebo? Bo jak nie, to wolę samemu podbijać bezkres kosmosu. 

Jak dasz mu granatnik to młóci xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2023 o 11:48, dee napisał:

Andreja fajny companion, Sara od razu w odstawkę

 

Ja znam tylko Sarę póki co, więc tak ją bajerowałem, że wczoraj był ślub na Paradiso i aczik za ten wyczyn :D

 

22 minuty temu, balon napisał:

Działa ci to dobrze? Założyłem skafander i hełm na Sama, bo mi mega nie pasował jago kowbojski look w kosmosie :) i mimo, że jest aktywny ten strój, to dalej wygląda jak z rdr. Ogólnie tak mnie irytuje, że nie ma skafandra, że odesłałem go z powrotem na statek :problem:

 

Bo to nie skafander i hełm, tylko te wdzianka, co nosimy pod - na pewno nie raz coś znalazłeś.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Wredny napisał:

 

Ja znam tylko Sarę póki co, więc tak ją bajerowałem, że wczoraj był ślub na Paradiso i aczik za ten wyczyn :D

 

 

Bo to nie skafander i hełm, tylko te wdzianka, co nosimy pod - na pewno nie raz coś znalazłeś.

No ale przekazałem hełm i go w niego wyposażyłem (Y), a ma nadal kapelusz na głowie. Why?

Staty mu podbiło, a wyglądu nie?

Odnośnik do komentarza

Przedstawiam prawie ostateczna wersje Frontiera,udalo sie upchnąć wszystkie pomieszczenia 2x1 i dwa pokoje dla załogi. 5000 kargo,7 załogantów i 1600 tarczy.Jeszcze tylko lepszy reaktor i kilka działek więcej  a bedzie gotowe, 60h nabite a zrobiłem ledwo  misje karmazynowej floty i terramorfy. Gra masakrator na 500h. Btw jak zwiększyć zasięg skoku bo na chwilę obecna 16 lś doprowadza mnie do szału.

image.thumb.png.bc6c349d0c8711c5c8492b8df3cd751d.png

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Qbon napisał:

ja w tym czasie cały czas biegam w skafandrze, trochę mnie to denerwuje, bo wybija z immersji.

U mnie to samo, a nie chce mi się co taką planetę zmienić. Przez to mimo, że u mnie zawsze i na zawsze tpp>fpp, to przez to gram praktycznie cały czas fpp. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, balon napisał:

U mnie to samo, a nie chce mi się co taką planetę zmienić. Przez to mimo, że u mnie zawsze i na zawsze tpp>fpp, to przez to gram praktycznie cały czas fpp. 

No właśnie, mam to samo, bo tpp>>fpp ale zrób tak jak napisał devilbot, nie zwróciłem na to uwagi a teraz taktycznie na planetach ze zdatna atmosfera i bez zagrożeń środowiskowych nasza postać jest w skafandrze ale bez hełmu, nie ma chyba tylko opcji żeby tak samo zrobić z towarzyszem, chyba że coś mi umyka ale i tak jest teraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, KamilM napisał:

W którym momencie gry dostajemy

  Pokaż ukrytą zawartość

moce

?

Mam około 20h gry i wątek główny nie ruszony w ogóle a tu niechcący przeczytałem, że dostajemy coś takiego i chciałbym wiedzieć kiedy mniej więcej to jest to bym może ruszył trochę z fabułą

 

Moce dostaniesz jak fabuła przekieruje Cię do:

 

Spoiler

Do statku Oko, żeby pogadać z Vladimir Sall, który nakieruje Cię na pewne planety z mocami do odkrycia. 

 

Także rób fabułę póki nie dostaniesz questa spotkania z czarnuchem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kudlaty88 napisał:

Przedstawiam prawie ostateczna wersje Frontiera,udalo sie upchnąć wszystkie pomieszczenia 2x1 i dwa pokoje dla załogi. 5000 kargo,7 załogantów i 1600 tarczy.Jeszcze tylko lepszy reaktor i kilka działek więcej  a bedzie gotowe, 60h nabite a zrobiłem ledwo  misje karmazynowej floty i terramorfy. Gra masakrator na 500h. Btw jak zwiększyć zasięg skoku bo na chwilę obecna 16 lś doprowadza mnie do szału.

image.thumb.png.bc6c349d0c8711c5c8492b8df3cd751d.png

 

Nie myślałem nawet, że Frontiera da się tak dopakować, jakie masz perki związane z budową statków?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kudlaty88 napisał:

 Btw jak zwiększyć zasięg skoku bo na chwilę obecna 16 lś doprowadza mnie do szału.

Spróbowałbym zmienić jeszcze napęd grawitonowy, podejrzewam że reaktor już masz najlepszy w innym wypadku nie upchałbyś tylu ulepszeń. Być może pomógłby kolejny zbiornik na Hel-3, ale za to sobie ręki nie dam uciąć.

Zauważyłem też że nie niektóre elementy zmniejszają zasięg skoku,  a masz wersję na bogato. 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ruszyłem z główną fabułą i zaczęło robić się ciekawie

Spoiler

Pojawienie się tych Astrian, atak łowców na lożę.

U mnie zginęła akurat Sara, co wyszło ciekawie zważywszy na to że latałem z nią ciągle i wziąłem ślub. Trochę jak w filmach:)

No ale teraz chyba znów stop i lecę z jakąś frakcją, pewnie ta Karmazynowa Flota bo zachwalaliscie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...