Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem na lapku i w 1080p UW z wysokimi i FSR2 chodzi na moim RTX 3060 średnio w 36 klatek, niby źle ale to i tak 6 klatek więcej niż na XSX :)

 

Na konsoli gra się fajnie i te 30 klatek nie przeszkadza, gra jest bardzo płynna. Póki co jestem w Atlantis więc wszystko może się z czasem zmienić.

Odnośnik do komentarza

Czy po zrobieniu ostatniej misji, mogę kontynuować swoją przygodę bez żadnych zmian, czy zawsze to jest NG+? 

Spoiler z finału 

Spoiler

Podszedłem do grupy obcych i zmieniłem się w Daft Punka,  chyba straciłem cały ekwipunek i statek :/

Da się zaliczyć tę ostatnią misję i grać dalej bez zmian czy muszę wrócić do ostatniego Save. 

A drugie pytanie gdzie najlepiej i najtaniej zdobyć jakiś dobry statek? Od początku gram bazowym z dołożonym skokiem, ale  teraz cały czas dostaje na dziurę. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, addhoc napisał:

Jakby ktoś chciał sprawdzić prawdziwy stan techniczny polecam XSS i jakąś większą zadymę. Gra koszmarnie zwalnia a postać po prostu nie reaguje na przyciski pada. Nierzadko w przypadku salwowania się ucieczką grawiskoskiem gra zawiesza się na amen. 

 

Ja już miałem ze 2 questy gdzie trafiła się wieksza ilość przeciwników i pokaz slajdów był konkretny, a gram na seriesie iksie.

 

Zresztą ta gra tnie nawet biegając po atlantydzie, więc optymalizacja leży i kwiczy. Przy takiej jakości grafiki, to te 30 fps powinny być zabetonowane. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2023 o 20:45, addhoc napisał:

Jakby ktoś chciał sprawdzić prawdziwy stan techniczny polecam XSS i jakąś większą zadymę. Gra koszmarnie zwalnia a postać po prostu nie reaguje na przyciski pada. Nierzadko w przypadku salwowania się ucieczką grawiskoskiem gra zawiesza się na amen.

 

Po co zadyma. Wystarczy wejść do miasta akila na wejściu pięknie klatki leca na ryj. 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, tedi007 napisał:

Jak ktoś chce poczuć klimat a'la Obcy albo Dead Space to proponuje odwiedzić:

  Ukryj zawartość

Układ Schrodinger i tam statek colander (druszlak). Tylko nie ma co się wybierać tam za wcześnie, Układ jest na 65 lvl

 

 

Też już kiedyś o tym pisałem, załatwiłem to nie mając nawet 10 poziomu ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...