Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ani 30 klatek, ani animacje mord a skala gry i wynikające z tego rozrzucenie kontentu schowanego za przejściem przez kilka menusów, no i słabe dialogi.

To nie ES gdzie co kilka kroków nas coś rozpraszało, tutaj trzeba niestety szukać samemu kolejnych ciekawych miejsc i przełknąć skakanie statkiem. Jak komuś taki format rozgrywki nie podejdzie to nic go do gry nie przekona i tyle.

Mimo tego że gra ma naprawdę niezłe strzelanie jak grę SP. Potrafi działać na wyobraźnię ale ma też sporo wad i mimo wszystko to trochę drewno, może w mniejszym stopniu niż F4 którego osoboście niezbyt wysoko cenię. 

Sporo pograłem w zeszłym roku, godzinowo chyba tylko Valheim mnie na dłużej przykuł do ekranu. Teraz czekam na dodatek i pewnie znowu wrócę na trochę do gry. 

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bielik napisał:

Największy problem to brak eksploracji, którą znamy z bethesdowych falałtów czy elder skrolsów, gra nie podsuwa zbytnio treściwego kontentu pod sam nos tak jak to było w tamtych tytułach. 

Mam 150h i na brak zawartości nie narzekam, co innego wykonanie wielu pobocznych qestów  :reggie:   frakcje i wątek główny bardzo spoko.

 

 

 

 

 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sedrak napisał:

Powoli staje to się standardem. Wychodzi gra, czekasz rok, aż twórcy zaimplementują podstawowe mechaniki gry, grasz w grę...

W przypadku akurat Starfielda gazylion apdejtów nic nie da. Kiepska, w porywach średnia a już na trylion procent PRZESTARZAŁA gra nie zrobi się nagle zajebista.

  • This 3
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Czezare said:

W przypadku akurat Starfielda gazylion apdejtów nic nie da. Kiepska, w porywach średnia a już na trylion procent PRZESTARZAŁA gra nie zrobi się nagle zajebista.

Szczerze też mam takie obawy. Przetrwałem w połowie jak wyszedł dodatek do C77 i owy tytuł jest o kilka klas lepszy (po dwóch latach...). Czekam aż skończą robić Starfielda i zamierzam wrócić, ale jestem ciekaw czy jednak nie odpuszczę i wrócę do Skyrima, bo to chyba ich najlepsza nowożytna gra. 

Odnośnik do komentarza

Najbardziej depresyjna gra zeszłego roku gdzie wszelkie moje bóle nie miały zupełnie związku z płynnością teraz dostaje update na większa ilość klatek, super :dafuq:
Dlaczego depresyjna? Bo przez chwilę popadłem w jakiś cień/mrok i zacząłem myśleć, że wszystkie gry będą teraz takie. Jakie? No takie nijakie, nie wiem nawet jak te przykre uczucia opisać
Sam początek gry gdzie nasz górnik kosmiczne dziecię wchłania duszę smo... wchłania moc kawałka złomu i dostaje statek i masz tu tego leć sobie cały kosmos ekranów ładowania i obłudy stoi otworem i wystarczy raz czy dwa wykonać te podróże małe i duże żeby chcieć skończyć z tą grą, grami i samym sobą strzelić sobie w łeb i odejść do Sovngardu.
Źle wspominam to granie i to bardzo. Bo to nie tyle, że słaba gra czy średniak ona jest po prostu obłudna, przykra i turbo nudna, ale tak nudna, że najstarsi górale nie potrafią sobie przypomnieć żeby coś tak szumnie zapowiadanego niczym ponowne nadejście syna bożego było kiedykolwiek tak nudne i nijakie.
Znajdą się wytrawni koneserzy gier Bethesdy, którzy będą szukać dziury w całym i wmawiać mi, że ja nie potrafię się tymi grami cieszyć ale ja teraz gram w Skyrim i jakoś nie chcę sobie odebrać życia ani po 5 ani po 15 godzinach w grze bo Skyrim jest zajebisty a Starfield to dupa zbita.
Jedna z najgorszych dużych, drogich i z opisu pasujących pod moje gusta gier w jaką grałem w życiu. Bez kitu serio.
Najlepsze z tego Starfielda to ten śliczny pad do Xboxa.
 

W dniu 3.05.2024 o 11:36, Czezare napisał:

W przypadku akurat Starfielda gazylion apdejtów nic nie da. Kiepska, w porywach średnia a już na trylion procent PRZESTARZAŁA gra nie zrobi się nagle zajebista.

właśnie tak

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Krzysztof93 napisał:

Jedna z najgorszych dużych, drogich i z opisu pasujących pod moje gusta gier w jaką grałem w życiu. Bez kitu serio.
Najlepsze z tego Starfielda to ten śliczny pad do Xboxa.


Lubię eksplorację kosmosu i planet (tak wiem, eksploracji kosmosu za bardzo nie ma). A do tego retro futuryzm mega mnie przyciąga. Cały klimat jakoś mi odpowiada. Ja spróbuję, ale jeszcze poczekam na te pojazdy. Nie pali się. Zobaczymy czy też się tak zawiodę.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Lukas_AT napisał:


Lubię eksplorację kosmosu i planet (tak wiem, eksploracji kosmosu za bardzo nie ma). A do tego retro futuryzm mega mnie przyciąga. Cały klimat jakoś mi odpowiada. Ja spróbuję, ale jeszcze poczekam na te pojazdy. Nie pali się. Zobaczymy czy też się tak zawiodę.

Ja bym tak nie dramatyzował jak Krzysztof, wątek główny+frakcje i powinno być ok. Jak to nie zażre to odpuścić 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...