Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, ASX said:

twórcy określają Starfeidla jako hard sci-fi więc nie spodziewałbym się jakiś magii czy mocy biotycznych

 

Fajnie, ze ida w ta strone. To moze byc nowa wielka seria. Oby sie udalo, bo jestem fanem astronomii i uwielbiam takie klimaty. Byly juz Mass Effecty itd, wiec tutaj postawienie bardziej na ''prawdziwosc'' mi pasuje.

Odnośnik do komentarza

No to ciekawy jestem czym urozmaicą gameplay, bo jak mamy trzymać się hard sci-fi to będziemy tylko strzelać laserami w próżni.

 

Może chociaż jakieś hackowanie albo coś.

 

Patrząc na to w jaką stronę Bethesda rozwija system dialogów to nie zdziwiłbym się jakby w ogóle nie było możliwości wyboru odpowiedzi do NPC.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, estel napisał:

No to ciekawy jestem czym urozmaicą gameplay, bo jak mamy trzymać się hard sci-fi to będziemy tylko strzelać laserami w próżni.

 

Może chociaż jakieś hackowanie albo coś.

 

Patrząc na to w jaką stronę Bethesda rozwija system dialogów to nie zdziwiłbym się jakby w ogóle nie było możliwości wyboru odpowiedzi do NPC.

Dlaczego w próżni? Co tam nie będzie planet z florą i fauną? 

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi bardziej o to, że lasery w próżni to bzdura, bo w próżni światło nie ma od czego się odbić, więc nie zobaczyłbyś żadnego lasera chyba że ci by ktoś nim strzelił bezpośrednio w źrenicę.

 

No ale oczywiście rozumiem, że nauka swoje, a giereczki swoje i musi być badass. Tylko, że jest to oklepana stylistyka więc mam nadzieję, że Starfield trochę zamiesza i wprowadzi powiew świeżości.

 

Lasery w próżni jako symbol maczo w kosmosie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, estel napisał:

Chodziło mi bardziej o to, że lasery w próżni to bzdura, bo w próżni światło nie ma od czego się odbić, więc nie zobaczyłbyś żadnego lasera chyba że ci by ktoś nim strzelił bezpośrednio w źrenicę.

 

No ale oczywiście rozumiem, że nauka swoje, a giereczki swoje i musi być badass. Tylko, że jest to oklepana stylistyka więc mam nadzieję, że Starfield trochę zamiesza i wprowadzi powiew świeżości.

 

Lasery w próżni jako symbol maczo w kosmosie.

Estel ale ty ty nie rób wykładów z fizyki. Ma być frajda z grania. 

Odnośnik do komentarza

No, trochę zajeżdża to marudzenie tym co się działo po trailerze BF2042, że ludzie oczekiwali czegoś poważniejszego, a nie jakieś wyskakiwanie z odrzutowca i niszczenie wrogiego jeta z wyrzutni rakiet

681778945246756926.png?v=1

 

I nie obawiałbym się o laserki bo broń kinetyczna też pewnie będzie obecna.

Ja tam bym nawet chciał na koniec z obrotówy laserową dzidą postrzelać :cool:

 

Odnośnik do komentarza

Może się nie wyraziłem jasno. Ja nie czepiam się fizyki.

 

Chodziło mi o stereotyp kowboja-wybrańca w kosmosie, gdzie latamy od planety do planety i musimy uratować cały wszechświat, a przy tym jesteśmy super maczo.

 

Mam po prostu nadzieję, że Starfield zaoferuje coś ciekawego i nowego, w stylistyce którą wybrali.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, estel said:

Może się nie wyraziłem jasno. Ja nie czepiam się fizyki.

 

Chodziło mi o stereotyp kowboja-wybrańca w kosmosie, gdzie latamy od planety do planety i musimy uratować cały wszechświat, a przy tym jesteśmy super maczo.

 

Mam po prostu nadzieję, że Starfield zaoferuje coś ciekawego i nowego, w stylistyce którą wybrali.

Byłoby super. Np. jakąś mniejsza historia albo dokładnie sprecyzowane zadanie, ale jednak obstawiam, że pewnie pójdą w stronę Skyrima czy Falloutów i będziemy ratować świat. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...