Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

2300 i taki kombinezonik? No to moje obawy wzrastają, bo to wygląda jak 1980. Jeszcze jak byłoby to około 2050 pod warunkiem, że byłyby to wyścigi motocyklowe - to dałoby przeboleć, ale 2300 i kosmos to już odległa przyszłość i taki kombinezonik nie pasuje. Brawo Bethesda :( Wystarczy poczytać Sci-Fi albo fantastykę naukową i zobaczyć wyobraźnie i technologię takiego okresu.

A tutaj 2300 i nawet nie lvl 1 w skali Kardasheva. 

  • Haha 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Od Astronomii i Sci-fi bym powiedział, bo uwielbiam. Wiadomo, że to tylko jeden strój, ale nie podoba mi się i nie pasuje do tak odległej przyszłości. Bethesda umie zbudować klimat otoczeniem, muzyką itd, ale postacie i ubiór to już tak średnio. 

Czekam na jakiś trailer, a może i gameplay, bo do premiery rok, a nic praktycznie nie widzieliśmy. Liczę na tą grę, ale wymagam.

Odnośnik do komentarza

No ja też nie wiem, czy tak świat pójdzie do przodu w te 280 lat że moda na kombinezony się drastycznie by zmieniła;) Kiedyś pisarze mieli fajne pomysły bo też naiwnie każdy wierzył że skok technologiczny będzie widać co dekadę jakoś mocno (np. Los Angeles w Blade Runner 2019 roku) ale teraz wszyscy wiemy jak to idzie. Oczywiście, można użyć wyobraźni i zrobić jakiś kosmiczny projekt, tylko pytanie czy w takim duchu będzie ta gra, czy bardziej przyziemna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Miała być przyziemna. 280 lat to szmat czasu jeśli mowa o technologiach. W naszych czasach już robią kombinezony nowocześniejsze niż ten na zdjęciu. Wielki hełm jak dla motocyklisty, jakieś pipe'y duże i widać, że niekomfortowy. Zobaczymy do czego akurat ten model w grze będzie służył. Mnie się w ogóle nie podoba. Natomiast to tylko jeden strój z wielu które będą w grze. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Może za 300 lat jakiś odpowiednik Jerome'a będzie sobie biegał po księżycu Saturna w stylowym kombinezonie Kanye West x Balenciaga Summer 2321 edition, ale zwykły robol który tam promem śmiga z bazy orbitalnej, żeby przez 12 godzin siedzieć na koparce będzie miał właśnie coś takiego, tanie, solidne, do naprawienia obcęgami i kawałkiem taśmy izolacyjnej.

Edytowane przez mugen
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.09.2021 o 16:00, Vins3nt napisał:

Tu miał być realizm? A nie że to taki rpg w kosmosie? Bo ja nie wiem, ale chyba ciężko byłoby zrobić coś w stylu otwartego świata z przygodami w kosmosie a jednocześnie realistycznego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie wiem czemu ale moje zmysły mi podpowiadają, że to konto to Jerome.

Odnośnik do komentarza

Już kończę kolego @Hum, doprecyzuję tylko coś.

 

1 minutę temu, Figaro napisał:

Jak on o sobie mówi w trzeciej osobie, tacy ludzie posiadają kilka osobowości

 

Ew. pamięta, że jego powroty zawsze kończyły się banem i za wczasu robi grunt pod transfer.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...