Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Pupcio napisał:

Nie jesteście za starzy żeby nabierać się na gry bethesdy? Przepraszam już sobie idę dopóki nie pokażą gry :asax:

W Skyrimie i Falloucie mimo oczywistych wad, bugów i niedoróbek spędziłem setki godzin, tutaj po prostu liczę że dostanę to samo tylko w klimatach eksploracji kosmosu i to mi wystarczy. 

 

Ja wiem że to forum coraz bardziej staje się siedliskiem zgryźliwych zrzęd, ale serio nie bądźmy zdziwieni że ktoś czeka na kolejną grę od autorów jednych z najpopularniejszych gier w historii.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

W Skyrimie i Falloucie mimo oczywistych wad, bugów i niedoróbek spędziłem setki godzin, tutaj po prostu liczę że dostanę to samo tylko w klimatach eksploracji kosmosu i to mi wystarczy. 

 

Podobnie. Dodatkowo tradycyjnie wsparcie modów i można się szykować na długie miesiące, ba, lata grania. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Bez kitu, premiera w tym roku, a tu ani trailera, ani skrawka gameplayu. Nie mam pojęcia skąd bierze się ten hajp na Starfielda będącego w tym momencie grą-widmo, ale w przypadku Dying Light 2 ludzie boją się kasztana mimo masy materiałów, gameplayów, playtestów itp. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Bzduras said:

Bez kitu, premiera w tym roku, a tu ani trailera, ani skrawka gameplayu. Nie mam pojęcia skąd bierze się ten hajp na Starfielda będącego w tym momencie grą-widmo, ale w przypadku Dying Light 2 ludzie boją się kasztana mimo masy materiałów, gameplayów, playtestów itp. 

Bardzo dobrze powiedziane.

Bethesda albo ma sztosa i walnie bombę albo to właśnie kasztan i wypuszczą zabugowane, bo gracze i tak wszystko łykną

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Nie mam pojęcia skąd bierze się ten hajp

Stąd

1 godzinę temu, Sedrak napisał:

Też jestem ciekaw co z tego zrobią, bo z jednej strony to Bethesda, a z drugiej strony to Bethesda, więc 

 

Dla mnie chyba najlepsze określenie ich „twórczości”.

Tak czy siak mega czekam, i zdecydowanie bardziej niż na DL2. 
No co Bethesda, to Bethesda.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, XM. napisał:

Ja pierdole niech wreszcie coś pokażą. Na pewno jedna z bardziej oczekiwanych gier tego roku przeze mnie.

XD 

Przecież sam piszesz, że nic nie pokazali więc na co czekasz?

Zwłaszcza że to gra bethesdy a z nimi różnie w ostatnich latach bywało.

 

Pewnie slogan "Skyrim w kosmosie" mocno rozbudza wyobraźnię młodego Kamila.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...