Skocz do zawartości

PSX Extreme 286


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
3 minuty temu, kr4wi3c napisał:

Chyba nie czytałeś mega rzetelnych recenzji w Pixelu ;)

 

Za to w pixelu czasem są ciekawe artykuły o retro gamingu, czy wywiady z twórcami starych gierek czy hardware. Często jest to taka prehistoria sprzed kilkudziesięciu lat. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.05.2021 o 18:09, MYSZa7 napisał:

Ja swój numer dostałem, mam tylko pytanie, czy tylko ja trafiłem na numer, gdzie zdublowały się strony w różnych miejscach? :kaz:

 

D57C86BE-8877-438A-A72D-6820665B8AF2.thumb.jpeg.0059fe1472e3b796babffafafd9de2ac.jpeg

1DF8AFDB-6760-4EE9-974E-A46DD1A9737B.thumb.jpeg.1d4cef6013edca94944b7af64998cc6a.jpeg

 

a tutaj miejsce w którym się powieliły :potter:

 

c1Dx6DB.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie tylko ty masz taki numer. Ja w swoim egzemplarzu mam tak samo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.06.2021 o 06:04, dee napisał:

Ja empik to raz w życiu na filmie widziałem :reggie:

I jednak mniejszy przypał dostawać pismo do skrzynki niż tłumaczyć babce w punkcie prasowym :sapek:

 

Z jednej strony racja, ale z drugiej ja np. mam sentyment do wyprawy do kiosku po czasopisma, w latach 90-tych wydawałem na nie prawie całe kieszonkowe i naprawdę czekałem na dzień premiery nowego magazynu :)

Odnośnik do komentarza

Wy tak serio z tym tłumaczeniem się pani za kasą? Kupuję magazyn i ją ma obchodzić tyle, czy chcę paragon czy nie. W życiu ani razu nie tłumaczyłem się z zakupu szmatławca czy czegokolwiek innego, co najwyżej chyba raz albo dwa trafiłem na zajawkowiczów w punktach prasowych i pytali, czy coś ciekawego na Pleja wyszło w tym miesiącu, bo im się fifka znudziła trochę.

 

To Wy jesteście Panami Transakcji, Pierwszymi Kupującymi z rodu Dzierżących Dychę W Kiermanie, pamiętajcie o tym następnym razem gdy jakaś starowinka spojrzy na Was krzywo, bo podaje Wam pismo z Mario na okładce.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2021 o 12:05, Bzduras napisał:

 

To Wy jesteście Panami Transakcji, Pierwszymi Kupującymi z rodu Dzierżących Dychę W Kiermanie, pamiętajcie o tym następnym razem gdy jakaś starowinka spojrzy na Was krzywo, bo podaje Wam pismo z Mario na okładce.

.

Edytowane przez emwusc
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...