Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN: Master Collection


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak Sekiro w wielu aspektach przypomina solz-lajk. W wielu nie, ale who cares. Sekiro jest super i ma zajebisty system walki, ale nie widzę ani jednego powodu, żeby Ninja Gaiden miał zrobić taką transformację. DMC5 też miał? A jednak zrobili slashera. Uff. Nie mówiąc już o tym, że swoją wariację gierek od From, to Team Ninja już ma - Nioh.

 

Ninja Gaiden to CHARACTER ACTION GAME (pol. "slasher). DMC, Bayonetta, MGR to samo. Sekiro nie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak będą osiągnięcia, to może w końcu wbiję calaka w jedyneczkę. Vita nie dała rada swego czasu i nie mam dzbanka. 

Poziom Master Ninja, Alma z pomocnikami :banderas: A kij treningowy na najwyższym poziomie to :obama: Unlabored Flawlessness.

2 mnie umęczyła. 3 przeleciałem na pałę za tytuł. 

 

Na Switcha nie ma co brać, bo jak ktoś wcześniej napisał, konsola do wymiany, drifty będą już po włożeniu carta do konsoli :reggie:

 

Odnośnik do komentarza

Może kiedyś się zrobi platyny na PS5. Bo na Xboksie zbieranie cziwów mnie nie jara. Ale ważniejsza część mojego  posta, to dobór trofeów - jak będą kazali przechodzić grę każdą z broni z osobna, to ani jednego takiego dzbanka nie wbiję. Ale najważniejsza część posta - skoro ma nie być onlajna, to będą te dodatkowe misje? Jak tak, to platyny w pojedynkę będą chyba o wiele trudniejsze niż platyny 10/10, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, XM. napisał:

No akurat acziwy w ng2 jedne z gorszych. W ngs+ na vite było bodajże 1000 killi daną bronią.

Ogólnie nie ma co się nastawić na przyjemne puchary w jedynce, w 2 i 3 za to platyna w ogóle nieosiągalna. 


Te kille wpadały, jeszcze było za ninpo. 
Misje dawały w kość. 
Jak dadzą osiągnięcia jak sigma miała na PS3, może się rzuce na calaka. Dwójkę nie wiem czy odpalę, bo się męczyłem przy tej grze. Cięższy klimat, miasto, bossowie... Podobała mi się Wenecja i Wilkołak. Ale chyba była trudniejsza od jedynki. 3 to już inny klimat. 
 

Rzuciłem okiem w apce.

 

 

9219D70F-D3CB-49C8-9C25-5D8375336E76.png

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...