Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN: Master Collection


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Obczaiłem kilka filmów z gry i.... Bieda pany, podbita tylko rozdziałka i stale 60fps . Grałem tylko w NG i NG 2. Więc dawno temu i pamięć może już nie ta. Ale....pany, jak to wygląda ostro jak miecz Ryu i zapiernicza to to jak szalone :wub:

Biera na bank,ale za mniej niż 200 cebulionów.

Pamiętam też,że jaralem się jako posiadacz x360 wersja na PS3 NG Sigma. 

Wezmę jak mówię na bank choćby dla samej NG(ilez ja się w to nagrałem, a @Yap był moim guru na forumie w temacie,te jego karma runy,dobry był skubany)

 

sorki za końcówkę,ale robię się chyba sentymentalny z wiekiem

Odnośnik do komentarza

Jedynh plus kolekcji, że zajebiste dlc są w ngs1 które były tylko na us pss. Ale sprawdziło się to że jest to wersja z vity xd

Nie zmienia to faktu, ze uwielbiam te dlcki w postaci survival i weapon master i jakby można bylo kupić ngs1 oddzielnie to już bym nakurwial.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2021 o 13:21, XM. napisał:

Jedynh plus kolekcji, że zajebiste dlc są w ngs1 które były tylko na us pss. Ale sprawdziło się to że jest to wersja z vity xd

Nie zmienia to faktu, ze uwielbiam te dlcki w postaci survival i weapon master i jakby można bylo kupić ngs1 oddzielnie to już bym nakurwial.

Jesteś tego pewien? Wydaje mi się, że dołożyli po prostu zawartość z wersji Vitowej.

W recenzjach nic o tym nie jest wspomniane. Najlepiej poczekać na Digital Foundry - powinni sprawdzić.

 

Edytowane przez podgoor
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, podgoor napisał:

Jesteś tego pewien? Wydaje mi się, że dołożyli po prostu zawartość z wersji Vitowej.

 

Ja jestem pewien, że są bo kupiłem tę kolekcję i grałem w te DLC wczoraj.

 

Na Xboxie do wyrwania za psie pieniądze chyba wyszło mnie to 108 zł za 3 najlepsze slashery na świecie. Gra chodzi spoko i jest ostra jak brzytwa. Są nowe tekstury na bank bo te z ps vity wyglądałyby jak kupa na ekranie 4k. A samo to, że gry są portami z vity jest imo ok bo to wersje PLUS z większą zwartością i nie mają się w sumie czego wstydzić. Loadingi są chyba tylko dlatego bo muszą wskoczyć ekrany ładowania z nazwą chaptera. 

Jeszcze tylko napisze o odwiecznej wojnie czy Sigma 2 czy NG 2. Jak dla mnie jako fana mus to posiadanie obu tych gier bo bardzo się różnią. NG 2 jest brutalniejsza i ma więcej postaci na ekranie i w sumie jakbym oceniał za sam jeden playtrough story to jest grą lepszą ALE Sigma 2 ma tonę kontentu więcej, dodatkowe etapy, triale, nowe grywalne postacie i dla kogoś kto kocha ten system walki i lubi cieszyć się grą jest pozycją obowiązkową.

 

Polecam też trójkę. W wersji Razors Edge ma tonę mięsa, pobocznych zadań i postaci chociaż wycięli te dla multi. Samo przejście fabularne najgorsze ze wszystkich trzech ale mi się bardzo podoba.

 

Sigma 1 jest najbliższa NG Black więc tu nie ma co pisać. Jest grywalna Rachel w trialach i ma kilka chapterów w fabule, dodatkowo jest jedna nowa broń względem black czyli Duale. Drobnych zmian np w poziomie trudności jest oczywiście więcej.

Polecam też w Sigma 1 ustawić blok pod LT a namierzanie pod LB(czyli zamienić te dwa przyciski) bo tak było w oryginale i tak będzie w Sigma 2 i 3RE.

 

Największą wadą jest brak Quick Resume. Każdy tytuł jest jako osobna gra na konoli.

Posiadanie tej kolekcji to NO BRAINER. 

 

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Czezare napisał:

Właśnie...widział ktoś z Was tę kolekcję w wersji pudełkowej?

W elektromarketach bez problemu do dostania.

Teraz, Czezare napisał:

I pytanie drugie: wersja cyfrowa w normalnej cenie (nie cebulackiej) na PSN lub XBL po ile stoi?

Na XBL 185zl zwykła i 230zl Deluxe, mogłeś to sprawdzić w dwie minuty sam :lapka:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...