Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN: Master Collection


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu sigmy.... nie wiem ale mi się jakoś lepiej gra w vanilla wersje 1 i 2. 3 pomijam bo to gówno parujące. 

50 minut temu, XM. napisał:

1/3 odpanie przy Muraiu, drugie 33% przy Almie. Reszta jakoś przebranie przez normal.

Alma jak się nie ogarnia to jest nie do trafienia nawet na normalu. W wersji nie black chyba ze 3 dni próbowałem ją rozjechać na very hard. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
Teraz, mozi napisał:

Czemu sigmy.... nie wiem ale mi się jakoś lepiej gra w vanilla wersje 1 i 2. 3 pomijam bo to gówno parujące. 

Serem spod napleta wali li tylko pierwsza iteracja gry z jedną bronią (katana). Wersja Razor`s Edge była całkiem do przyjęcia...

Odnośnik do komentarza

Sigma 1 super bo to właściwie ng1 z dual katanas i zmienionym czasowo encounterami. Do tego dodali możliwość kontrowania berserkerow gdzie w blacku chyba tego nie było. No i możliwość strzelania z łuku w powietrzu dzięki czemu boss tank był prosty. No i dodali szybki wybór itemow pod dpadem na duży plus.

Sigma 2 to wiadomo kupa bo niby dodali nowa bron i wyjebali gowna jak robal z dżungli, ale za to dodali dwie pysdy, bossów statue i brak gore a w zamian dali fioletowa kupę.

Ng3 to XDDD RE już spoko, ale znowu - dodali misje pysdami, tym razem już trzy, gra ma problemy z detekcja kolizji (co widać na katanie zwlaszcza) i większość walk z bossami od harda w górę to kręcenie 360 + kosa bo inaczej szkoda nerwów. To samo misje gdzie pojawiają się bossowie z poprzednich części które nie są przystosowane do ng3 i walka znowu - kosa360.

 

Odnośnik do komentarza

W Sigmie 2 chyba można też ściąć jaskółką fireballowców, żółte demony ze skrzydłami i wilkołaki. Nie zawsze pierwszy strzał zrywa czachę, ale nie zaszkodzi próbować. Poza tym nawet jak łba nie porwie, to daje stuna. Tak to pamiętam, ostatnio grałem dwa miechy temu.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem sobie Blacka, czytam posty o Flying Swallow i zastanawiam się, czy niektórzy po prostu pamiętają czasy oryginału bez Hurricane Packów, w których ten ruch kosił wszystko. Nie wiem jak w Sigmie, ale FS w NGB jest tak mocno znerfiony, że przydaje się chyba tylko w dwóch czy trzech walkach z bossami i na jakichś totalnych leszczy z Black Spider, bo reszta przeciwników częściej niż rzadziej blokuje ten ruch, a jak mamy niefart to kara na bloku jest dotkliwa.

 

Kurna, chyba łyknę tę kolekcję z ciekawości, jak Sigmy wypadają na tle oryginałów. Jeśli cena będzie ludzka to czemu nie, zawsze to jakieś wsparcie marki (szkoda, że okazywane zakupem kolejnego remasterka :frog: ). Na końcu trailera Ryu mówi, że ma nadal dużo do zrobienia i ja chcę mocno wierzyć, że to tease przyszłej czwartej części wracającej w glorii, blasku, chwale i na pstrym rumaku.

Odnośnik do komentarza

Ehh hurricane pack 1. Nie wiem czy pamiętacie, ale w NG byl kiedyś intercept i kontrowanie np. shurikenow Muraia

 

Godzinę temu, Bzduras napisał:

Wczoraj skończyłem sobie Blacka, czytam posty o Flying Swallow i zastanawiam się, czy niektórzy po prostu pamiętają czasy oryginału bez Hurricane Packów, w których ten ruch kosił wszystko. Nie wiem jak w Sigmie, ale FS w NGB jest tak mocno znerfiony, że przydaje się chyba tylko w dwóch czy trzech walkach z bossami i na jakichś totalnych leszczy z Black Spider, bo reszta przeciwników częściej niż rzadziej blokuje ten ruch, a jak mamy niefart to kara na bloku jest dotkliwa.

 

Kurna, chyba łyknę tę kolekcję z ciekawości, jak Sigmy wypadają na tle oryginałów. Jeśli cena będzie ludzka to czemu nie, zawsze to jakieś wsparcie marki (szkoda, że okazywane zakupem kolejnego remasterka :frog: ). Na końcu trailera Ryu mówi, że ma nadal dużo do zrobienia i ja chcę mocno wierzyć, że to tease przyszłej czwartej części wracającej w glorii, blasku, chwale i na pstrym rumaku.

Też mi się wydaje, że to mały teaserek NG4. Bierz kolekcje, warto dla samych dlc - jak weapon master i survival.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Na końcu trailera Ryu mówi, że ma nadal dużo do zrobienia i ja chcę mocno wierzyć, że to tease przyszłej czwartej części wracającej w glorii, blasku, chwale i na pstrym rumaku.

Ja poproszę, ale z systemem walki jak w sekiro (odbicia, postura) + postawy jak w Ghost of tsushima.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, McDrive napisał:

Ja poproszę, ale z systemem walki jak w sekiro (odbicia, postura) + postawy jak w Ghost of tsushima.

 

Może jeszcze manualne namierzanie przeciwnika i robienie kółeczek?

Gaiden to ma być Gaiden a nie kolejny Soulslike, których jest już do porzygu, za to prawilnych slasherów jak na lekarstwo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...