Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN: Master Collection


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.06.2021 o 16:23, devilbot napisał:

Polecam też trójkę. W wersji Razors Edge ma tonę mięsa, pobocznych zadań i postaci chociaż wycięli te dla multi. Samo przejście fabularne najgorsze ze wszystkich trzech ale mi się bardzo podoba.

No w końcu pozytywna opinia na temat RE :) Również lubię tę część, przyjemnie/"arcadeowo" się gra. Jasne że gorsza od 1 i 2, ale za cholerę nie rozumiem nazywania NG3RE "kupą". 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A co tam, raz się żyje - skusiłem się i ja. Wczoraj dokończyłem podstawowe NG2 i wskoczylem w Razor's Edge. Spodziewałem się co najwyżej średniaka, a tu kurna dobrą gra :notbad: Nie tak dobra jak poprzednie dwie, zbyt rozwleczona poważnymi do bólu scenkami opowiadajacymi jakąś śmieszną historyjkę, ale jak już wpada gameplay to są powody do mruczenia. Nie mogę doczekać się Sigm i porównania ich z oryginałami. Sześć gier z serii dumnie okupuje miejsce na moim HDD i szybko z niego nie znikną.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.06.2021 o 20:43, Alastor84 napisał:

No w końcu pozytywna opinia na temat RE :) Również lubię tę część, przyjemnie/"arcadeowo" się gra. Jasne że gorsza od 1 i 2, ale za cholerę nie rozumiem nazywania NG3RE "kupą". 


Nie jesteście sami w tej opinii.:drinks: Ja również, podobnie jak kolega Bzduras, dobrze bawiłem się przy tej grze. :lapka: Wrogów szatkowało się niezwykle miło. :starwars:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jo, już końcówka siódmego dnia. Pewnie w weekend pyknie całość i będę sprawdzać Sigmy - całkiem niedawno przechodziłem Black i NG2, więc jest podjarka na w miarę świeże analizowanie różnic pomiędzy wszystkimi grami :ohboy: Do tego kompletnie nie chce mi się grać w nic innego, ino Gaidenki przez najbliższy czas będą orane.

Odnośnik do komentarza

Ale Sigma 2 jest dziwna xD Mam wrażenie, że jest turbo łatwa, ale tak turbo - mowa o Normalu. RE włączyłem tylko żeby sprawdzić movement i fajnie się ciacha, ale już dokończę tą Sigme2 najpierw. Sigma pierwsza bardzo fajna, tak jak zapamiętałem i bardziej się kojarzy z Blackiem, niż Sigma 2 z oryginałem.

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Na pierwszy ogień poszedł NG3(jako, że mam z nim najmniej godzina spędzonych z a wersją RE prawię nic) muszę, przyznać, że całkiem nieźle wyprowadzili to na prostą i o ile sama linia fabularna i poziomy są dość średnie, tak opcja skakania - szybowania na przeciwnika i assasinacji, omijaniem pocisków zaliczam na plus.

To samo walka wreszcie wiadomo kiedy odpala się ten SAB, można znowu Y odpalić UT no i wróciła dekapitacją i możliwość finisherów przeciwników, walka momentami wygląda na prawdę miodnie, no ale niestety bossowie i mapy to nie ten poziom co NG i NG2 ale i tak jest nieźle. 

Fajnie, że są skaraby do zbierania i nowe bronie :) 

Edytowane przez Lord Protector
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sigma 2 to jakaś prowokacja. Grałem w to ostatnio na ps3 na premiere i niewiele pamietalem ale jako że ostatnio odświeżylem dwójkę na sexie to o sigmie już chyba wolę zapomnieć. 

Przejde chyba 3 bo ogralem ja tylko raz ale coś czuję ze będzie podobnie. Jednak black i vanila 2 to są TE wersje. 

 

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś nie grał w oryginalnego NG to polecam na zacząć od NG Sigma. Niewiele różni się od Black a ma sporo unowocześnień i sporo dodatkowej zawartości. Nic a nic te gry się nie postarzały.

 Nie ma chujowej gry ninja gaiden w tej kolekcji wszystkie to top slaszery. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.