Skocz do zawartości

NINJA GAIDEN: Master Collection


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się ukończyć UN10 z kolekcji (RE) i zrobić poradnik do tego piekła. Tylko 13 graczy na świecie zdołało ukończyć tę próbę solo. Część z nich postanowiła nawet "zglitchować" Elizabeth, nieładnie. Powodzenia dla hardcore(owców), którzy próbują to ogarnąć bez glitch(ów)! Jedna z najtrudniejszych rzeczy, jaką udało mi się zrobić na konsoli.

 

 

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Zaczalem wczoraj, od tak, od nie chcenia w sumie w Sigme 1. No i wspomnienia wracaja - od razu strzelilem pol gry i doszedlem do akweduktów, system walki i dopracowanie do PERFEKCJI potyczki z przeciwnikami to jest cos co tylko God Hand w brawlerach osiągnął. Do tego nie ma drugiej takiej gry gdzie dana bron jest genialna na inny rodzaj przeciwników, nie ma tutaj slabych czarów - pedofil wymyslil najgenialniejszego slashera pod słońcem.

Do tego 76 MISJI*4 poziomy trudnosci, do tego 5 survivalów, 5 weapon masterów, 5 survivalów dla Rachel, system rankingów - nawet tak spartolony port tego nie niszczy. A port jest ultra chujowy trzeba nadmienic - loadingi w tych samych miejscach co na PS3, fatalna kamera, nadal brak dealbreakera w postaci ruszania kamęrą podczas UT/ET pod lewym analogiem z sequela.

Fajnie tez ze od razu jest Hard odblokowany, nie trzeba bylo sie meczyc na normalu - to samo misje odblokowane od poczatku.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2021 o 11:29, cotek napisał:

Zdjęcie

Nie jestem jakimś Gaidenowym wymiataczem, ale jest satysfakcja :D Ruszę Very Hard, ale po 1 chapterze czuć, że do dla lepszych czubków :D

VH ma najwiekszy skok w poziomach bo dochodza czerwone ninjasy na pierwszej misji ktorzy jednym combo zabijaja. Ogolnie jak sie przejdzie VH to mozna smialo uderzac w MN

Odnośnik do komentarza

sigma 2 na normalu jest jakaś łatwa w porównaniu z vanilla 2, albo mnie pamięć zawodzi.

Skończyłem 1 i 2 z kolekcji w miarę lajtowo(no dobra na ostatnim bossie mialem jakiegos farta, ze z brakow itemow leczacych popsulem mu ai loopem swallow,combo, ninpo), ale 3 to jest jakiś pojebany masochizm - zero leczenia, gra lubi zalockowac na bossie z polowa paska zycia, a dmg jaki robi Ryu w tej grze jest po prostu śmieszny i wszystko się tu bije z pół dnia. Obecnie robię sobie przerwę bo osiwieje jeszcze bardziej od 2 fazy evil ryu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Soban napisał:

sigma 2 na normalu jest jakaś łatwa w porównaniu z vanilla 2, albo mnie pamięć zawodzi.

Nie wydaje Ci się, jest dużo łatwiejsza. Oryginał momentami kopał mi dupsko nawet na Normalu, a Sigmę 2 przeszedłem bez pojedynczego zgonu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie zdziwiłem się, że na całą 2 może z raz użyłem tego mocnego leczenia. W Blacka grałem jakoś w zeszłym roku jak jeszcze był w uk gamepassie i tutaj różnicy większej nie odczułem pomiędzy nim a sigmą w poziomie trudności, no może zjebane misje lafiryndy sprawiły, że sigma>black subiektywnie pod względem trudności

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W oczekiwaniu na NG4 (najpierw jednak Wo Long :)), muszę stwierdzić, że walka z Canną w NG3:RE jest rewelacyjnie wykonana.

 

Bardzo smakowita ta trudność, muzyka i animacje. Dla prawdziwych hardcore(owców) polecam pokonanie jej bez odniesionych obrażeń - Lunar udźwignie tę presję.

 

 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Lata nie grałem w dwójkę. Wersję na 360 scalakowałem to i tutaj muszę się postarać. Path of warrior bardzo łatwy, ale na mentorze już trzeba uważać, bo łatwo w pizdeczkę dostać. Te nowe postacie niby fajne, ale co ryu to ryu i jednak najlepiej się nim gra. Ayane coś mi zupełnie nie szło. Szkoda, że krew nie bryzga na wszystkie strony co za downgorad ; (

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
3 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Ogrywał ktoś na Switchu? Chodzi mi o jakość jedynki, mam ochotę wrócić, ograłem kilka razy na Xie i na PS3, dwójkę też przeszedłem (na 360ce), ale już nie była taka dobra, trójki nie próbowałem.

Jedynka prawie stabilne 60fps z lekkimi dropami. Dwójka i trójka gorzej, ale nadal są grywalne na Switchu. Na promce możesz atakować.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Witam ma problem z NG3 otóż pobrałem grę z gamepassa i utknąłem na loading screenie

gra naormalnie się włącza ale gdy pojawia się loading screen to gra ładuje się  w nieskończoność grę włączoną miałem przez dosłownie godzinę a ona się nie załadowała próbowałem reinstallować kilka razy i dalej to samo czy ktoś wie o co chodzi bo nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, BlueWolf napisał:

Witam ma problem z NG3 otóż pobrałem grę z gamepassa i utknąłem na loading screenie

gra naormalnie się włącza ale gdy pojawia się loading screen to gra ładuje się  w nieskończoność grę włączoną miałem przez dosłownie godzinę a ona się nie załadowała próbowałem reinstallować kilka razy i dalej to samo czy ktoś wie o co chodzi bo nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania.

 

Jaka platforma?

 

Natomiast warto mieć na uwadze, że los daje Ci wspaniałą szansę NIE grać w NG3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...