Skocz do zawartości

Planet of Lana


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

 

- muzykę robi Takeshi Furukawa, choć będzie się ona odzywać tylko w znaczących momentach, ogólnym tłem będzie raczej wiatr i ptaszki

- drugie skojarzenie z Last Guardianem to fakt kooperacji z dziwnym stworem, choć ten tu jest znacznie bardziej posłuszny

- muzyka ma (bez spoilerów) mieć z czasem duże znaczenie dla historii i jednego z mechanizmów zagadek

 

- autorzy nie ukrywają inspiracji: Another World, Flashback, Oddworld

- przykładowo, nasza postać jest dość ograniczona, jej możliwości skakania czy upadku są podobne do realnych ludzi

- ta gra jednak ma być bardziej filmowa, z bardziej rozbudowaną historią, z racji na doświadczenie twórców w robieniu filmów animowanych

 

- niebiesiutkie niebo kojarzy się z filmami Ghibli. Na ekranie często uderza gra elementów bardzo jasnych i ciemności

- to ma być mocna wczuta i filmowe doświadczenie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Koleś który ewidentnie słyszał w życiu o trzech grach: wow są tylko trzy rodzaje, ale beton z nich. Nie mogę no. Co za tekst. 

 

 

W każdym razie, ocena w "Edge'u": 9. Podobno. Nie dostałem jeszcze numeru. Ostatnimi czasy, zazwyczaj pismo to daje dziewiątki grom dość oryginalnym. Jedyne 9/10 w tym roku to dla Can of Wormholes oraz Season: Letter to the Future. Inne recenzje dopiero w przyszłym tygodniu. Niemniej jest to zachęcający znak przed wtorkową premierą.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę i gameplayowa jest to takie kolorowe Inside albo Limbo. Trzymamy gałkę w prawo i od czasu do czasu rozwiązujemy proste i niczym nie wyróżniające się puzzle środowiskowe. Ale za to grafika jest bardzo ładna, a w tle przygrywa nastrojowa muzyka która buduje basniowy klimat więc gra się w to całkiem przyjemnie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...