Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, MEVEK napisał:

Bardzo mnie ciekawi w ktorym rzedzie siedzisz w kinie. W 1 :leo:

Jakość obrazu w kinie to porażka.... więc nie chodzę do kina. 

 

 

edit, ale wracając do tematu, bo ile można słuchać tych co oglądają tv przez lornetkę ;P

 

Kurde, ruchy ust są totalnie zjebane, a gra jest fenomenalnie udźwiękowiona. 

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kislawa napisał:

Jakość obrazu w kinie to porażka.... więc nie chodzę do kina. 

 

 

edit, ale wracając do tematu, bo ile można słuchać tych co oglądają tv przez lornetkę ;P

 

 

 

typy siedzące 2 metry od 80 cali za pare lat:

 

image.png.1241795d841420ce12f170ad74fa038c.png

 

a tak poważnie, to podobno gapienie się w ekran wcale nie psuje wzroku i eot ;p

Edytowane przez number_nine
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Jedynka była dobra. Ze dwa razy ją przechodziłem a ta część zapowiada się nawet lepiej. Rano na chwilę włączyłem z dźwiękiem na 5.1 a teraz sprawdzę na słuchawkach bo wydaje się że klimat będzie lepszy.

 

Ktoś wcześniej pisał aby wyłączyć tą aberracje. Dlaczego i po co? U siebie nie zauważyłem różnicy na XSX.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Elitesse napisał:

Jedynka była dobra. Ze dwa razy ją przechodziłem a ta część zapowiada się nawet lepiej. Rano na chwilę włączyłem z dźwiękiem na 5.1 a teraz sprawdzę na słuchawkach bo wydaje się że klimat będzie lepszy.

 

Ktoś wcześniej pisał aby wyłączyć tą aberracje. Dlaczego i po co? U siebie nie zauważyłem różnicy na XSX.

 

Aberracja zniekształca elementy przy brzegach ekranu, jakby rozmazuje.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Elitesse napisał:

Ktoś wcześniej pisał aby wyłączyć tą aberracje. Dlaczego i po co? U siebie nie zauważyłem różnicy na XSX.

Scene Fringe (Chromatic Aberration) | Unreal Engine 4.27 Documentation

Tu masz przykład na czym to polega. Trochę to wygląda tak jak byś brzegi ekranu miał z efektem 3d ale bez okularów na nosie

Odnośnik do komentarza

Dzięki. To muszę to sprawdzić i porównać jak gra się lepiej. Na tym linku o łom'a włączona aberracja sprawia, że obraz jest rozmazany, a z wyłączoną jest ostry co akurat mi się bardziej podoba. Przynajmniej na przykładzie tych kulek ;)

 

Doszedłem do II rozdziału i trochę słabo wygląda to, że na początku tego targu nie słychać za dużo rozmów NPC. W sensie wypowiedzą może jakąś jedną kwestię, a potem tylko stoją i machają rękami jakby rozmawiali. Taka pierdoła do poprawy.

Odnośnik do komentarza

Wstępnie:

Graficznie, to jedna z wyższych półek. Dźwięk przestrzenny świetnie odwzorowany, nie widzisz danej postaci, a jesteś w stanie ją dokładnie zlokalizować, klimatyczna muzyka, ale to już było w jedynce.

Elementy skradankowe - wspaniałe. 

I podczas tworzenia tej gry prawdopodobnie nie ucierpiał ani jeden szczur.

Odnośnik do komentarza

Ej, serio, wczoraj grałem w Nowej Zelandii trochę, dziś włączam w Game Pasie na PC i od nowa pobiera 44.4Gb xD

Ktoś wie co jest przyczyną tegoż? Jakaś kara za oszukiwanie poprzez przełączanie regionu może?

Niesamowite poczucie humoru ma ten Spencer.

A napisane było, ze tylko update required xD

Edytowane przez MarekCol
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MarekCol napisał:

Ej, serio, wczoraj grałem w Nowej Zelandii trochę, dziś włączam w Game Pasie na PC i od nowa pobiera 44.4Gb xD

Ktoś wie co jest przyczyną tegoż? Jakaś kara za oszukiwanie poprzez przełączanie regionu może?

Niesamowite poczucie humoru ma ten Spencer.

A napisane było, ze tylko update required xD

Wyszedł patch 1.2 na pc

Odnośnik do komentarza

Zagrałem chwilkę i ogólnie beka z typów, co to twierdzą, że toto nie ma grafiki. 

 

Natomiast co do płynności - pierw odpaliłem grę w 60hz bez VRR, a następnie 120hz z VRR... co tu dużo gadać... różnica jest ogromna. 

Wiadomo, że to nie jest 60 klatek, ale względem 30 jest przepaść i nie ma już wrażenia jakby się gapiło w pokaz slajdów. 

Odnośnik do komentarza

Interesuje mnie jedna rzecz i bardzo proszę o odpowiedź głównie tych co grali dość sporo w jedynkę i teraz zaczęli pykać w Requiem. Chodzi mi głównie o to, że przeczytałem np w recce na ppe.pl, że Requiem to godny rywal dla TloU. Nie wiem po czym recenzent z ppe to wnosi i przede wszystkim czy dwójka aż tak bardzo różni się od jedynki? Właśnie kończę Innocence (został do rozpykania ostatni boss) i szczerze mówiąc jedyną styczną pierwszej  części i TloU jest to, że obydwie to...gry komputerowe. No od wielkiej biedy można by jeszcze dodać, że głównymi bohaterkami obu gier to laski. Reszty podobieństw ja nie uświadczam, a Wy? 

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czezare napisał:

Czyli rozumiem, że oni jako jedyni ćpają? Może inne przekaziory też coś takiego "stwierdzają"?

 

Dwójka to jedynka na sterydach. Według Ciebie to Last of Us czy nie? ;)

 

Tak naprawdę obie są grami typu action adventure z widokiem z trzeciej osoby stawiającymi na filmowość. I tu bym uciął porównania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...