Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Ktoś testował już xCloud przez przeglądarkę? Jak działa? Wykrywa poprawnie kontroler?

Testowałem Xcloud działa jak ta lala. Nawet na czacie siedziałem z chłopakami i cioraliśmy w SOT. Kontroler normalnie wykrywa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2022 o 11:26, NemoKOF napisał:

Jak się nie boicie grzebać, to wersja 64gb + dysk 512 z allegro wyjdzie taniej niż wersja 512 od Valve. 512 ma matowy ekran, wersja 256 różni się tylko dyskiem a te 256 to nie jest dużo, dysk 256 kosztuje 100-120 (taki pasujący rozmiarem). 

 

Ja jakbym nie brał wersji 512 to bym wziął właśnie 64 i zmienił dysk ale rozumiem, jak się komuś nie chce/boi się.

 

Ja dostałem SD ale wyjechałem, będę się bawił nim od czwartku dopiero. Pierwsze wrażenia są takie, że na rozmiar NIC nie jest w stanie przygotować (that's what she said) ale wygodnie się trzyma, ekran matowy bardzo fajny, System wygląda w game mode dobrze, dostosowany do HH, oczywiście zainstalowałem jako pierwszą grę Tomb Raider, żeby pograć jak na nerda przystało.


 

Wybralem jak napisałes. Nie spojrzałem na rozmiar, ale emmc 512GB to 350zl. 
1900 i 350 daje 2250. 
Zobacze czy finalnie wezmę, bo ten depozyt 18zl mnie wali, 1900 przełknę, ale 3 bym już nie wydał na to. Tylko ekran kusił. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, iluck85 napisał:


 

Wybralem jak napisałes. Nie spojrzałem na rozmiar, ale emmc 512GB to 350zl. 
1900 i 350 daje 2250. 
Zobacze czy finalnie wezmę, bo ten depozyt 18zl mnie wali, 1900 przełknę, ale 3 bym już nie wydał na to. Tylko ekran kusił. 

Na allegro wyjmowane z laptopów dyski nvme 2230 500-512gb różnych marek chodzą między 190-250 PLN. 

Odnośnik do komentarza

Jest ok. Porównywalny Do laptopowych antiglare ale oczywiście dużo mniejszy. Nie przepłacałbym akurat za nie bo na upartego równie dobrze możesz sobie sam wyciąć jakieś matowe szkło, znając dokładne wymiary ekranu. 

 

Czytam że w updacie Steam OS w wersji beta wiatraki chodzą ciszej i dorzucili ustawienie ekranu do 45 Hz. Jeden użytkownik twierdzi, że w Personie 4 wyciąga teraz ponad 6 godzin.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, devilbot napisał:

Nie warto. Nic nie widzę nadzwyczajnego. Zwykły bełkot marketingowy.

Ale widziałeś na żywo oba? xddd Zobaczę w weekend to napiszę, czy widzę. Na reddit więszkość ludzi którzy widzieli oba składaniają do wersji Antiglare które przez swoją budowę dodatkowo lekko rozmywa krawędzie.

Odnośnik do komentarza

Koorva Devil xddd On się pyta, czy w tym przypadku warto dopłacić to wiesz, warto sprawdzić OBIE sztuki, czy to widać czy nie. Nie miałeś anti-glare w rękach i twierdzisz że to bzdury... ja twierdzę, że bzdurą jest pisanie tego bez sprawdzenia xd

 

 

Tu jest w wątek ze zdjęciami, filmikami, zbliżeniami. W wielki skrócie - jak będziesz grał w mieszkaniu czy domu to raczej bez znaczenia. Jak chcesz iść do ogródka czy na balkom, gdzieś gdzie jest jasno może to zwiększyć widoczność. Case taki jak z laptopami. 

Odnośnik do komentarza

Muszą być spełnione 2 czynniki z których ten drugi jest ważniejszy - wysoka jasność. Jak będzie ciemny to nie będzie nic widać. Jak masz wysoką to i na macu, który nie ma matowych ekranów widać coś.

 

Tu koleżka porównuje, tylko problemem jest to, że na filmach i zdjęciach ciężko oddać a można wręcz odnieść wrażenie, że model antiglare jest ciemniejszy, co nie jest prawdą. Pierwszy komentarz pod tym filmem:

 

I have and have used both for 2 weeks now and find the 512 model much, much more usable when I'm on the road. The other model does great in dimly lit indoor areas, but ANY overhead lighting really makes the anti glare worth the premium
 
i odpowiedź
 
Agree, it depends on where and when you use your deck! As you can see from us trying them outside, both pretty painful but the anti-glare does help.
 
Czyli w skrócie - doopy nie urywa ale trochę pomaga. Najlepiej imo cały czas wziąć 64gb + zmienić sobie potem dysk.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...