Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, creatinfreak napisał:

No i tak powinien wyglądać na premierę. Kusi mocno. Pewnie na razie dostępny tylko u valve. Czy będzie gdzie do kupienia na raty 0%?

Możliwe że będzie gdzieś w Polsce, ale bardzo w zawyrzonych cenach. Też odwlekałem kupno steamdecka do Winter sale, miałem się bawić w wymienianie dysku w wersji 64gb. Teraz biorę 512 GB z olEDEM 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał:

Obejrzałem sobie filmik Digital Foundry. Valve to wogóle ciekawie rozgrywa ten sprzęt, tam chyba cały czas jest pole do poprawy ale nie w hardware tylko w oprogramowaniu.

Sam SD w połączeniu z tym ekranem wygląda naprawdę na sprzęcik premium.

 

 

Nawet performance niby lepszy o 2-9% ciekawe. Pewnie kwestia lepszego chłodzenia, bo specyfikacja taka sama. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, creatinfreak napisał:

No i tak powinien wyglądać na premierę. Kusi mocno. Pewnie na razie dostępny tylko u valve. Czy będzie gdzie do kupienia na raty 0%?

Nigdy nie był.

3 godziny temu, Martyn napisał:

Kupiłem swój kilka dni temu i akurat teraz ogłaszają nowy... xD

masz 14 dni na zwrot.

 

EDIT: Dopiero doczytałem, że używkę kupiłeś xd

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Kurcze ale zaskoczenie. Poczekam na pierwsze testy i zamawiam sobie prezent na święta :)

Tu nie specjalnie masz na co czekać jeśli chodzi o testy. Deck jest już na rynku troche, dobrze można zobaczyć co potrafi. Teraz będzie lepszy ekran, lepszy czas pracy na baterii i kilka mniejszych rzeczy które tylko polepszą to co jest od kilku lat. Jak myślisz o decku to masz tone filmów żeby zobaczyć co potrafi a czego nie. Możesz śmiało zamawiać 16

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, LiŚciu said:

Tu nie specjalnie masz na co czekać jeśli chodzi o testy. Deck jest już na rynku troche, dobrze można zobaczyć co potrafi. Teraz będzie lepszy ekran, lepszy czas pracy na baterii i kilka mniejszych rzeczy które tylko polepszą to co jest od kilku lat. Jak myślisz o decku to masz tone filmów żeby zobaczyć co potrafi a czego nie. Możesz śmiało zamawiać 16

Możliwości decka znam bo temat śledzę od początku i nawet zamówiłem lecz później anulowałem bo kupiłem lapka gamingowego. Ostatnio oczy skierowałem na Legion Go głównie przez słaby ekran Decka ale OLED zmienia postać rzeczy.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Czoperrr napisał:

Kurcze ale zaskoczenie. Poczekam na pierwsze testy i zamawiam sobie prezent na święta :)

Ale tych pierwszych testów jest już od groma, bo Valve wysłało wcześniej do dużych jutuberowych redakcji wersje testowe. Najlepiej oczywiście obejrzeć sobie materiał od Digital Foundry, Bigby tu już wrzucał wcześniej:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2023 o 22:36, pattro napisał:

Chciałem wybrać 512 GB ale....

 

"Ekskluzywny film przy uruchamianiu" 

 

Tym mnie kupili i biorę 1TB :lul:


Jeśli komuś zależy głównie na ekranie OLED to radziłbym przemyśleć zakup wersji 1TB, dodane tam trawione szkło to nie jest najlepsze połączenie z OLED (posiadacze innych urządzeń z takim ekranem pewnie zauważyli, że są one błyszczące a np producenci TV implementują anti glare w inny sposób).

Dysk w razie w zawsze można wymienić samemu na większy.

Jest to nawet poruszone w niektórych testach nowej wersji:
 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...