Opublikowano 26 listopada 20213 l Szykują może jakiś update? bo ten Retroarch to faktycznie trochę bugów ma
Opublikowano 26 listopada 20213 l Pewnie będą ale obawiam się, że update sam nie przejdzie i trzeba będzie odinstalować obecną i pobrać nowszą wersję. Teoretycznie plik cfg da się skopiować, ale z doświadczenia na PC wiem, że i tak nie wszystko działa wtedy jak należy. Z drugiej strony, jak ktoś zna Retroarch to ponowna konfiguracja nie zajmuje wiele czasu.
Opublikowano 30 listopada 20213 l Jaki core wybrać, by Mame śmigało? Punisher nie odpala. Gra może być w zipie, czy musi być wypakowana?
Opublikowano 1 grudnia 20213 l Mam nadzieję że ktoś to jeszcze raz przez tą stronę udostępni, bo w tym dev mode to trochę męczy A niestety przegapiłem to ostatnio.
Opublikowano 1 grudnia 20213 l Autor 11 minut temu, basbot11 napisał: Mam nadzieję że ktoś to jeszcze raz przez tą stronę udostępni, bo w tym dev mode to trochę męczy A niestety przegapiłem to ostatnio. Nic nie przegapiłeś. Można pobrać bez dev mode. Wszystko wyjaśnione w pierwszym poście.
Opublikowano 1 grudnia 20213 l Tylko bierzcie pod uwagę jedno: trzeba obserwować Discorda twórców. Jeśli ktoś pobrał wersje Fox3 to w tym momencie i tak ich nie odpali, bo zostały zdjęte - obecnie udostępniony build to pub1 (jeszcze chwila do certyfikacji nowej wersji DurangoFTP i MCAddon Managera). Plan zakłada, że od teraz te wersje będą dostawać zwyczajne aktualizacje jak każda inna gra i aplikacja na Xboxie, ale na ten moment jeśli mieliście build Fox3 to nawet mając go zainstalowanego i tak nie da się go uruchomić - trzeba robić wszystko od nowa. Niestety dla mnie czyni to emulację GC i PS2 absolutnie nie wartą zachodu, bo pliki wrzucane na wewnętrzny dysk Xboxa mogą zostać uwięzione w limbo, a i znów trzeba pieprzyć się z tworzeniem katalogów i dodawaniem biosów. Wszystko do czasu PSX natomiast legancko odpala się z pendrajwa i nawet jak znów coś pójdzie im nie tak i będą musieli wycofać build ze sklepu to nie ma problemu, bo konfiguracja zajmuje jakieś 5 minut, a cała reszta potrzebnych pliczków siedzi sobie na pendrajwie.
Opublikowano 1 grudnia 20213 l 25 minut temu, devilbot napisał: Nic nie przegapiłeś. Można pobrać bez dev mode. Wszystko wyjaśnione w pierwszym poście. Niestety ale nic się nie pobiera, a robię to jak w pierwszym poście, czyli przez edge na Xboxie. Wygląd jakby pliki zostały skasowane ze sklepu MS.
Opublikowano 1 grudnia 20213 l 1 minutę temu, basbot11 napisał: Niestety ale nic się nie pobiera, a robię to jak w pierwszym poście, czyli przez edge na Xboxie. Wygląd jakby pliki zostały skasowane ze sklepu MS. Dosłownie 10 minut temu dorzuciłem sobie wszystko do pobieranych. Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz, na ten moment nie ma tylko DurangoFTP i MCAddon Managera, cała reszta już jest.
Opublikowano 3 grudnia 20213 l Mam wersję Fox3 i działa bez problemów. Inna sprawa że faktycznie już zdjęli ze sklepu i nie da się pobrać. Czyli jest plan żeby znowu się pojawiło w sklepie ?
Opublikowano 3 grudnia 20213 l A widzisz, u mnie w ogóle nie startowało po zdjęciu ze sklepu. 7 minut temu, czapa napisał: Czyli jest plan żeby znowu się pojawiło w sklepie ? Fox3 już nie wróci, teraz jest pub1 dostępny od dwóch dni.
Opublikowano 3 grudnia 20213 l Autor Wszystko działa. Zwyczajnie są teraz nowe wersje tych programów oznaczone -pub1.
Opublikowano 3 grudnia 20213 l Cytat Please note, it takes me a good 5 hours or so to get all these apps up for everyone again. This takes a serious amount of time, I've spent 10 hours already, if not more. Właśnie dlatego warto zajrzeć na tego Discorda, nawet jak forumkowa wiara nie pozwala na takie haniebne wybryki. https://discord.gg/dominater01 Jutro powinny być, kto już pobrał temu działa pub1.
Opublikowano 3 grudnia 20213 l Chyba właśnie wrzucili. Czymś się różnią te wersje fox3 od pub? Jak mam fox to warto kasować i pobierać pub?
Opublikowano 4 grudnia 20213 l W tym momencie można już wszystko w wersji pub2 pobrać. Sam zastanawiam się jakie są różnice, więc chyba będę musiał konto na Discord założyć, pewnie jest tam wszystko opisane.
Opublikowano 8 grudnia 20213 l Dopóki nie będzie działać PS2 i Gamecube z USB to nie instaluje aktualizacji, wszystko inne śmiga mi ok w wersji Fox.
Opublikowano 8 grudnia 20213 l Teraz, Czoperrr napisał: Dopóki nie będzie działać PS2 i Gamecube z USB Działa, ale tylko pliki do 3.2GB. Na disco masz poradnik jak skompresować gierki.
Opublikowano 8 grudnia 20213 l 2 minutes ago, Bzduras said: Działa, ale tylko pliki do 3.2GB. Na disco masz poradnik jak skompresować gierki. Hm, to ciekawe bo już ten temat poruszałem pisząc, że dziwne, że przy gierkach z Gamecube mam blackscreen skoro ISO zajmuje 1.4 GB więc poniżej umownego 2.5 Edit: chyba, że mówisz o nowej wersji Pub. Nie korzystam z discorda i nie planuję tworzyć tam konta Edytowane 8 grudnia 20213 l przez Czoperrr
Opublikowano 9 grudnia 20213 l Autor Pojawił się pod znanym wam linkiem Flycast - standalone emulator dreamcasta. Dużo lepsza kompatybilność i wydajność niż core w retroarchu. https://gamr13.github.io/index.html
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.