Opublikowano 2 października 201311 l Ehhh 4 raz w ciagu 24h probuje wbic i zawsze serwery niedostepne :confused: Cos to szukam ludzi do grania, chetnie z kims pogram. Nick PSN: Rap_en_PL nick RSC: rapen1908 gg: 1577792 Headset: jest Edytowane 2 października 201311 l przez rapen
Opublikowano 2 października 201311 l co jest do (pipi). czemu musze jeszcze.raz robic goscia? Nie przejmuj się, to obecnie norma. Miałbym już wbity 5 level i sporo kasy, gdyby gra raczyła zapisywać postępy. Za każdym razem jadę od nowa z tworzeniem gościa i filmikiem wprowadzającym. Na dzień dzisiejszy multi dostaje u mnie 1/10. Musimy poczekać aż geniusze z R* to naprawią. Statystyki GTA Online na SC twierdzą nawet że multi "coming soon"
Opublikowano 2 października 201311 l Ja nie wiem czy im sie ta chmura formatuje i kasują sie postacie? Już 3 raz to mam. Nie gram dopóki tego nie naprawią bo to syzyfowe prace.
Opublikowano 2 października 201311 l Jak tak dalej będzie(online znów nie działa) to poważnie zastanawiam się nad sprzedaniem swojej kopii GTA V, no bo zbytnio nie widzę sensu trzymania gry, w której na start nie działa ku.rwa główny element gry. Siedziba Rockstar powinna zostać obklejona karnymi kut.asami.
Opublikowano 2 października 201311 l Gratulacje kupowania gotg dla multi,szczerze :o @aux a to 1/10 dla multi za co? rozumiem że przegrałeś już w to tyle że możesz oceniać całość,chyba że wystawiasz ocene za to że są problemy techniczne przecież nikt się ich nie spodziewał,jakbym miał ocenić moje ulubione multi na tej generacji(bc2) to też bym dał z 2/10
Opublikowano 2 października 201311 l no bo zbytnio nie widzę sensu trzymania gry, w której na start nie działa ku.rwa główny element gry. Siedziba Rockstar powinna zostać obklejona karnymi kut.asami. Chyba z battlefieldami pomyliłes , bo gta to przede wszystkim singiel. Btw , dajcie czas chłopakom z R* , online przy takiej ilosci aktywnych graczy to naprawdę cięzkie wyzwanie , zwłaszcza , ze sądząc z Waszych postow kazdy loguje się na ich serwery średnio co 5 minut O_o
Opublikowano 2 października 201311 l Skasowało mi postać. Po restarcie z powrotem była dostepna.Ps. Wie ktoś gdzie się kupuje fajki? Najlepiej od razu ramke..
Opublikowano 2 października 201311 l A w BM'ce tez wylaczasz DTC (albo razem z DTS) po odpaleniu samochodu zeby nie bylo zbyt arcade'owo ? Chyba, ze avatar masz tylko tak dla picu i nie jezdzisz BMW.W sumie kazdy gra jak chce, wiec wybor wolny, pewnie online beda jakies reguly, ktore to ustala. DTC, robie to po deszczu i na plazy, dla Twojej informacji. Ale prawda jest taka ze gra jest z nastawieniem na gimbusow i zrobila sie mocno Arcadowa.Jesli wiec musze uzerac sie ze slabym modelem jazdy to i postrzelac arcadowo tez moge Sprawiedliwie powinien byc jeden tryb celowania dla wszystkich.
Opublikowano 2 października 201311 l Mi sie udalo pol godz pograc, okradlem jakis sklep, zalozylem nadajnik i ubezpieczylem Range Rovera, po czym wyskoczylo przeglosowano usuniecie cie z gry Moze dlatego, ze w trybe pasywnym gralem, bo jak kupowalem klapki w sklepie ktos chcial mnie ubic ale sie obronilem i skroilem mu 100$
Opublikowano 2 października 201311 l Tak jak sugerowali na Reddicie odpaliłem Online w trybie Solo i zaskoczyło. Co prawda po pierwszym wyścigu PS3 dostało zwisa w grze, ale wystarczył restarcik i trochę pograłem. Co ciekawe później można było śmigać z 16 innymi graczami na raz, ale deathmatch jeszcze się nie odpałał. Część po części Rockstar odpala kolejne elementy trybu Online i tylko czekać aż jutro będzie wszystko śmigać. Niestety dzieciarnia daje się we znaki. Walą byle gdzie, byle w kogo i byle czym. Nawet wys*ać się nie ma kiedy. Chyba zostanę pacyfistą.
Opublikowano 2 października 201311 l 7 level, gra się zawiesiła, restart, stwórz postać od nowa. (╯°□°)╯︵ ┻━┻)
Opublikowano 2 października 201311 l Serwery na których R* zapisuje postacie się po prostu co chwile sypie i przez to wygląda to tak, jakby postacie się kasowały. Wystarczy poczekać, postać wróci. Ja do tej pory mam postać którą jako pierwszą stworzyłem, mimo że wiele razy miałem info że muszę stworzyć nową.
Opublikowano 2 października 201311 l Jakiś (pipi) może strzelić człowieka ! No żesz KUR.WA. Drugi dzień próbuję włączyć to gta online na xboxie. Stworzyłem postać, obejrzałem intro, idę do tego wyścigu, nie działa. OK, wychodzę do interfejsu konsoli jeszcze raz odpalam grę, czekam 10 minut na graczy, nie działa. Robię tak 10 razy pod rząd i dalej nic. I teraz uwaga, uwaga PRÓBA NUMER 11. SERWERY CHMURY ROCKSTAR SĄ NIEDOSTĘPNE ! I (pipi) wszystko strzelił - _ -
Opublikowano 2 października 201311 l Nic nie trzeba od nowa. Brak postaci się pojawia kiedy error przy logowaniu jest. Ps. Poratuj ktoś papierosem..
Opublikowano 2 października 201311 l Ja tam daje sobie spokój póki co z online. Poczekamy może to szybko ogarną. Bo takie zaczynanie od nowa z każdym włączeniem konsoli mnie nie bawi.
Opublikowano 2 października 201311 l Tak jak piszecie, postać znika kiedy nie ma połączenia z chmurą, jak gra odzyska połączenie postać wróci i nie trzeba jej tworzyć od nowa. Gorzej jeśli ktoś wbił 5 czy 7 lvl kiedy nie było połączenia - wtedy zapewne postępy sie nie zapisały.
Opublikowano 2 października 201311 l ja dolaczam do grona osob ktorym nie udalo sie poki co ani razu polaczyc...kooopa...
Opublikowano 2 października 201311 l Teraz mam ciekawą sytuację, wszedłem w grę solo, wyskoczyło info że rockstar wali konia więc można grać z danych zapisanych na dysku ale żadne postępy nie będą zapisane. No to stworzyłem nową postać, tym razem babkę i... mam całe miasto dla siebie, wszystkie sklepy, ls customs, itp. Fajnie się lata babką w bikini, szkoda że nie ma stringów ;( I z tego co widzę to mam odkryte w telefonie wszystko, tzn mechanika, nawet Brucie jest, można do niego zadzwonić żeby dostać energy drinka który daje powera, coś jak special Trevora, jak zadzwoni się do Lestera to można zniknąć z radaru albo dowiedzieć się gdzie jest najbliższy samolot/helikopter/etc. Jak zadzwonimy do Merrywether czy jak to sie zwie to można poprosić od podwózkę helikopterem albo nalot. I mialem też powiadomienie ze przelatuje jakiś samolot z cennym ładunkiem, potem było info że ładunek został zrzucony i żebym się pospieszył przed innymi graczami (lol). Pojechałem na miejsce zrzutu, rozwaliłem skrzynkę i dostalem pistolet i 750RP. Niby nic a cieszy. Edytowane 2 października 201311 l przez wojnar
Opublikowano 2 października 201311 l Hahaha, jaka jazda. Ukradłem samochód, koleś mnie chwile pogonił i za chwile sms "Nie wiesz z kim zadzierasz" - po chwili info ze ktoś wyznaczył nagrodę 3000$ za moją głowę Dobrze że sam gram bo byłoby ciężko, ale cieszą takie smaczki.
Opublikowano 2 października 201311 l Jeżeli wszystkie "misje" to DM do jednego zabójstwa, to już wiem dlaczego się chwalili 500 misjami na strat.. zmienia się coś z tym potem? Rabowanie jakiś konkretnych miejsc (nie sklepów dostępnych oddzielnie) innych niż w singlu? Póki co to biednie wygląda to online, no i miasto jest strasznie puste ale wiadomo że to 8 letni sprzęt.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.