Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fakt te showcase'y to powinny być w 4k od razu, te trailery wyglądają zupełnie inaczej w tym streamingi i psują 1wsze wrażenie. 

Teraz, agst napisał:

Symbiot wygląda super i świetnie, że nim pogramy, oby robil się coraz potężniejszy z czasem, żeby Kravenem rzucał jak Rhino w bajce na Polsacie. :kratoswoke:

Ahaha, no ja myślę, że głównym antagonistą będzie Peter Parker, ale zobaczymy. Fabułka ma potencjał. 

  • Symbiot i jego moce
  • Mroczny Parker
  • Większy teren działań
  • 2ch grywalnych bohaterów
  • akcje jak z Uncharted
  • poza tym to DLC :beka:
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Gra wygląda spoko, ale pewnie ogram pod koniec generacji jak już nie zostanie nic ciekawszego XD Przecież to ta sama gra co jedynka, tylko z dwoma spajdermenami i lepszo grafo, tak zwany bezpieczny sequel tudzież leniwe gówno. Jeszcze żeby ta pierwsza część wyznaczała jakieś standardy to ok, ale to już wtedy była kalka z innych gier (poza bujaniem sie na pajęczynie, które po paru h nie robiło wrażenia)

Odnośnik do komentarza

No cóż, zawód. Pierwsze skojarzenie, to że wygląda to bardziej na kolejne DLC do jedynki. Animacje wyciągnięte żywcem z poprzedniej gry to już mega porażka. W sumie to pokazali tylko festiwal ubogich QTE (które wyglądają fajnie, ale to nie o to tutaj chodzi), ale sama walka i latanie po mieście to kopiuj wklej z poprzedniczki. I te supermoce, latanie, jakieś laserki... Już w Milesie było to mocno meh.

 

Nie wiem, może to dlatego że MCU też się skończyło po Endgame i hype na te klimaty opadł, ale po tym trailerze hype jest w dolnych granicach stanów niskich.

Odnośnik do komentarza

Też tak macie że graliście w jedynke i świetnie się bawiliście, najlepsza gra z pajonkiem, wybitne latanie po mieście itp. ale kompletnie nie macie ochoty na więcej? Kurcze nie wiem. Spider jedyny rajtuzowiec obok batmana którego lubie a venom idol no ale jakoś nie porwało. Mam nadzieje że Parker umrze za ten zmieniony ryjec :)

Odnośnik do komentarza

avNBHnr.gif

Teraz, Pupcio napisał:

Też tak macie że graliście w jedynke i świetnie się bawiliście, najlepsza gra z pajonkiem, wybitne latanie po mieście itp. ale kompletnie nie macie ochoty na więcej? Kurcze nie wiem. Spider jedyny rajtuzowiec obok batmana którego lubie a venom idol no ale jakoś nie porwało. Mam nadzieje że Parker umrze za ten zmieniony ryjec :)

nie, nie mamy tak

Odnośnik do komentarza

Ja mam mieszane uczucia. Z jedne strony dwa pająki, symbiot, venom, fajne poruszanie się po mieście z szybowaniem. Z drugiej grafika, która kompletnie nie robi wrażenia z paskudną wodą czy ogniem plus akcja rodem z uncharted, która nie ma nawet podejścia do tych z gier od ND. Jedynkę brałem day one, tutaj na chwile obecną lekki meh 

Odnośnik do komentarza

Odbiór w branży zajebisty, ale na forumku piszą, że dlc xDD.

 

Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to to, że oszukali z grafiką przy reveal trailerze, to parę osób mogło zmylić, nie da się zrobić open worlda na PS5 w 60 fps w mieście z grafiką jak w reveal. To co jest to pewnie max, a zresztą wygląda i tak zajebiście. 

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...