Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pupcio napisał:

sory Krychu ale Ci nie ufam na temat gier bo kłamałeś ludziom że w zeldzie nie ma dziennika zadań (xD) i że rimejk mgsa snake eater to rimejk mga 1 bo nie było 3 w tytule :dynia:

Nie dziennika, tylko DOBREGO dziennika. Zresztą pierdolisz na każdym temacie bez sensu zawsze Nintendo ok, Sony zjebane, żygać się chce. Idź pisać o Zeldzie, przeszedłeś pierwszy w historii świata, buhaha.

Odnośnik do komentarza

Troche narzekania jest, że 3 raz podobna gra i nie wiem za bardzo czy serio ktoś oczekiwał rewolucji? Przecież jasne było, że insomniac nie będą wymyślać kola na nowo. Mają gotowa formule, która działa i to będzie po prostu ulepszone. 

 

Najbardziej czekam na jakieś fajne akcje z symbiotem i jak to wszystko będzie rozwiązane fabularnie. A cała reszta? Stary, dobry pajączek, fajnie będzie znowu się pobujac po mieście, może nie na premierę bo backlog duży, ale nie mam wątpliwości, że gra będzie na poziomie. 

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Pupcio napisał:

Też tak macie że graliście w jedynke i świetnie się bawiliście, najlepsza gra z pajonkiem, wybitne latanie po mieście itp. ale kompletnie nie macie ochoty na więcej? Kurcze nie wiem. Spider jedyny rajtuzowiec obok batmana którego lubie a venom idol no ale jakoś nie porwało. Mam nadzieje że Parker umrze za ten zmieniony ryjec :)


lepsza fabuła w SM2k18, ale MM lepsza gra - bardziej skondensowana, ciut ładniejsza

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:


lepsza fabuła w SM2k18, ale MM lepsza gra - bardziej skondensowana, ciut ładniejsza

Też dla mnie MM było lepsze, mimo, że bardzo krótkie, zero wypełniaczy, sama akcja.

 

Ogólnie tego typu gry są lepsze, jak są krótkie. Ale to raczej Insomniac robi dobrze, poboczne aktywności raczej nigdy nie blokują w ich grach progresu. 

 

Co do narzekających na grafikę, wygląda na to, że ficzerki z Rift Apart to dopiero w Wolverine zobaczymy, np realistyczne futro itp. 

 

Spiderman 2 był zapewno już bardzo długo w developmencie, być może wcześniej niż Rift Apart. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Też tak macie że graliście w jedynke i świetnie się bawiliście, najlepsza gra z pajonkiem, wybitne latanie po mieście itp. ale kompletnie nie macie ochoty na więcej? Kurcze nie wiem. Spider jedyny rajtuzowiec obok batmana którego lubie a venom idol no ale jakoś nie porwało. Mam nadzieje że Parker umrze za ten zmieniony ryjec :)

 

Chłopie, ja wyczyściłem całą mapę w jedynce jakbym wstydu nie miał, a jakoś na początku roku odpaliłem Milesa Moralesa i już nie mogłem w to grać. Ta walka, te sekcje stealth, te wszystkie EPICKIE akcje, które robisz po wciśnięciu L2+R2 - to wszystkie jest tak cholernie uproszczone. Oczywiście Spider-Man to znana i potężna marka, więc nie ma co oczekiwać, że gra będzie bardziej skomplikowana, ale no ja wysiadam. Dziwne, bo przecież to wszystko było już w jedynce, a tam mi się podobało. 

 

Jeszcze te wszystkie powtarzające się animacje i najazdy kamery po scenkach wzmagają uczucie deja vu. Ja wiem, że zaraz ktoś przyjdzie i powie, że tak się teraz robi gry (a może teraz mi się to bardziej rzuca w oczy), bo szybciej i w ogóle po co zmieniać jak jest dobre, ale no nie ukrywam, że to też nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figaro napisał:

Czy tylko mi nie podoba się to "latanie" czy tam gliding? 

Moim zdaniem super rzecz, zwłaszcza to odbicie od dwóch masztów i pokonanie dużego obszaru w krótki czasie. Całe Insomniac.

1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Fw75IQ2WAAEOHr4?format=jpg&name=large

 

 

 

Symbiot suit lovee :)

:banderas:

 

Gameplayowo będzie bardzo ciekawe, bo mamy dwóch bohaterów z całkiem innymi możliwościami i zagraniami.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

to po prostu kolejna gra z pająkiem na gotowej mapce i z identycznymi mechanikami. Czego więcej się spodziewaliście?  

Oczekiwałem, że zmienią kraj i miasto np. na Florencję, albo, że akcja będzie działa się na otwartym oceanie. Tak samo po Batmanie oczekiwałem Buenos Aires zamiast Gotham, ale nigdy się to nie spełniło.

Odnośnik do komentarza

Możecie być uszczypliwymi zagrajmerami ale prawda jest taka że idzie zrobić pajonka poza nowym jorkiem i shattered dimensions jest dobrym przykładem, tak samo ewolucja gry w obrębie serii na przykładzie gacka. Nie każdemu się spodobały zmiany w sequelach gacka (w tym mnie) ale próbowali. Spiderman2? Ja bym powiedział spiderman the jubileuszowy pacz do jedynki, heh :)

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Pupcio napisał:

Możecie być uszczypliwymi zagrajmerami ale prawda jest taka że idzie zrobić pajonka poza nowym jorkiem i shattered dimensions jest dobrym przykładem, tak samo ewolucja gry w obrębie serii na przykładzie gacka. Nie każdemu się spodobały zmiany w sequelach gacka (w tym mnie) ale próbowali. Spiderman2? Ja bym powiedział spiderman the jubileuszowy pacz do jedynki, heh :)

oczywiscie ze sie da, ale to musieliby zrobic korytarzówke wiec nie takie $$$ w gre wchodza.

 

Sony, Remember that, Peter, remember that.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...