Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

W Boss Challengu polecam obczaić ekwipunek, można trochę innego "builda" sobie ogarnąć ;) Perki do zwiększonej obrony, obrażeń, ładowania paska beta i inne :cool2: Jest też więcej skilli i możliwości + mamy działko i kilka itemów do rzucania.
 

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

No czuć ciężar potężnego d00pska. Movement jakiś taki trochę przyciężki, ale do przyzwyczajenia. Nie jest to to na pewno Automata czy tym bardziej Bayonetta, gdzie wystarczy spamować unikiem i jest się nietykalnym. W okienko na evade dość ciężko się wstrzelić

Odnośnik do komentarza

Nier Automata x Dark Souls x Bayonetta. Niestety, grze wyraźnie brakuje własnego "ja", jest to po prostu zbitek wszystkiego po trochu. Za to nadrabia solidną walką i przyjemnym poziomem trudności, pod koniec demka już miałem odblokowanych kilka fajnych skillów ("mignięcie" :banderas:) i pięknie się klepało bossa. Grafa też świetna, bardzo dużo się dzieje, masa ruchomych elementów, roślinność reaguje na dotyk, po wpadnięciu do wody widać mnóstwo rybek, a po wypłynięciu kropelki elegancko spływają po kamerze, no i podoba mi się efekt jak stoimy pod większą strugą wody, ładnie leci na mordę laseczcce i rozbryzguje się na wszystkie strony, zdecydowanie widać przywiązanie do detali. Design postaci a'la Genshin Impact, więc średniutko, chociaż i tak wolę 100x bardziej coś takiego niż pasztetówy za zachodnich gier, lewaki będą miały się o co sapać.

 

Na premierę raczej nie wezmę, mam na razie w co grać, ale za jakiś czas na pewno się połaszę. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ja bym studził emocje i poczekał na to co przekaże Schranz po wysłuchaniu opinii Kiszczaka i Arkadikusa, może się okazać że to kolejne (pipi) dla bambików emoji16.png

Szranca gry nie ciesza, gdzie nie wejde to jego smutne pierdolenie jest.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Oj nie czuć w was tego hajpowego pieprzu. Dave ja Ci dobre radze lepiej się nie pakuj w tą robocice bo skończysz z TOWAREM na paletach :/

Dawid, ja bym posłuchał, w końcu teoretyk numer 1 forum Teoretuncio tak napisal, a chłop zna się na grach.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...