Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Chińczykiem z kosmicznym refleksem będą mieli duże pole do popisu. Ten skok omijacy dolne cięcie :notbad:

Ciekawe czy finalnej wersji będą tylko te dwa tryby trudności. Gdzieś czytałem że po premierze mają dodać NG+, więc poziom trudności pójdzie w górę.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Szermac napisał:

 wiesz że nadciąga gra, gdzie wtopisz cały rok :leo:

 

Cały rok? Tu się znajdą zawodnicy co rozwalą całą gierkę w niecały tydzień. Rok to zapewne masterowanie na wszystkich poziomach trudności, jeśli takowe będą. Ale tak czy inaczej czekam, zapowiada się wspaniała zabawa!

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SebaSan1981 napisał:

 

Cały rok? Tu się znajdą zawodnicy co rozwalą całą gierkę w niecały tydzień. Rok to zapewne masterowanie na wszystkich poziomach trudności, jeśli takowe będą. Ale tak czy inaczej czekam, zapowiada się wspaniała zabawa!

Pewnie i 3 dni, oczywiście jak dla kogoś to będzie gra życia, to jest tutaj potencjał na więcej:). 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SebaSan1981 napisał:

 

Cały rok? Tu się znajdą zawodnicy co rozwalą całą gierkę w niecały tydzień. Rok to zapewne masterowanie na wszystkich poziomach trudności, jeśli takowe będą. Ale tak czy inaczej czekam, zapowiada się wspaniała zabawa!

 

No chodziło mi o granie na okręte po kilka razy. Nie potrafie takich tytułów przejść raz w tydzień i już się nią nie bawić

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tego nie napisałem użytkowniku Krychu :gigabeta: Chciałem tylko pokazać Szermacowi że walka w sb rzeczywiście jest drętwa i wolna w porównaniu do gry na której się wzorowali:nosacz3:

Ale i tak się cieszę że szykuje sie w miare dobry tytuł bo chińczyk wydaje się miłym chłopem i już powoduje ból dupki na ign i innych gówno stronkach

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Pupcio napisał:

Tego nie napisałem użytkowniku Krychu :gigabeta: Chciałem tylko pokazać Szermacowi że walka w sb rzeczywiście jest drętwa i wolna w porównaniu do gry na której się wzorowali:nosacz3:

Ale i tak się cieszę że szykuje sie w miare dobry tytuł bo chińczyk wydaje się miłym chłopem i już powoduje ból dupki na ign i innych gówno stronkach

W systemie walki to z Niera chyba tylko szpilki wzięli, bo jest on zupełnie inny, to fakt, nie opinia :). Raczej to co wzięli z Niera to audio i ogólno pojęte vibe. Po Nierze wyszła taka gra jak Sekiro i na tej pozycji się cała Korea jak widać wzoruje, bo Lies of P podobnie, tylko ciut gorzej im to wyszło. 

 

Ogólnie myślałem, że po Sekiro będzie więcej gier z podobnym parryfest, ale jak widac, nie tak latwo to podrobic. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Szermac napisał:

Pupcio teoretyk wjechał ogrywając demo Stellara na wszystkie sposoby, on już wszystko wie, to jes gość :czezky:

Sam tak gadałem o np. Lies of P, że przecież to na pewno nie może być dobre, że klon BB i Sekiro, dopóki nie ograłem, Korea jak już na czymś się wzoruje, to potrafi to jeszcze ulepszyć i dodać swoje :). Te ich studia mają ogromny potencjał, drugi raz w tej generacji jestem pozytywnie zaskoczony ich pracą. 

Odnośnik do komentarza

 

14 minut temu, Pupcio napisał:

Nie róbcie sobie beki z tymi porówaniami do sekiro chłopaki :) 

To niezłą bekę cały czas robią na tym reddicie poświęconym tej grze, często pojawia się tam w komentarzach porównanie systemu parowania do Sekiro, nawet bóg parowania Ongbal wrzucił w tytule filmu krótkie "Se(xy)kiro" niezły z niego śmieszek :problem:

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Szermac napisał:

Słuchać Pupcia lepiej, a nie tam jakiś lapsów :czezky:

Ale ewidentnie niektórzy chyba chcą kupić PS5 i spróbować to demo, więc nigdy nie jest za późno, żeby to ogarnąć :). 

3 minuty temu, Rotevil napisał:

 

To niezłą bekę cały czas robią na tym reddicie poświęconym tej grze, często pojawia się tam w komentarzach porównanie systemu parowania do Sekiro, nawet bóg parowania Ongbal wrzucił w tytule filmu krótkie "Se(xy)kiro" niezły z niego śmieszek :problem:

 

Jak po kilku godzinach grania typ już tak w to umie grać to nie wiem, ale dobre!

Odnośnik do komentarza

Demko 2 razy zaliczone na obu dostępnych poziomach. Jak ktoś liczy że na story mode gierka się sama przejdzie, to może się lekko zdziwić. Fakt, jest łatwiej, ale trzeba pilnować bloków i uników, zwłaszcza na mocniejszych rywalach. Sam mam póki co mieszane odczucia, ale kilka razy jeszcze demko zaliczę.

Pierwszy raz na bossie z challenge skończył się zgonem, nie zadając mu ani jednego ciosu :D

Odnośnik do komentarza

Demko zaliczone i zakup obowiązkowy :fsg:
NieR Automata spotyka Sekiro :obama:
Walka z Abaddonem epicka jak sk#rwysyn.
No i fajna eksploracja, wspinaczka, pływanie, nurkowanie...
Chętnie zamieniłbym EVE na Tachy, bo fajniejsza, ale tak patrząc na ekwipunek to przy imieniu naszej głównej bohaterki mamy L1 i R1 do przełączania, więc może jeszcze jakąś inna lafiryndą pogramy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...