Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie już taki efekt aureoli roztaczają wokół tej gry, że zaraz dowiemy się, że to najlepszy tytuł w historii. 

a czaicie, że wystarczyło do tego jebane dupsko cyfrowej baby? :kekw: x1000 mistrz, tak się robi graczy w AD2024

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ludzie już taki efekt aureoli roztaczają wokół tej gry, że zaraz dowiemy się, że to najlepszy tytuł w historii. 

a czaicie, że wystarczyło do tego jebane dupsko cyfrowej baby? :kekw: x1000 mistrz, tak się robi graczy w AD2024

Może cię to zaskoczyć, ale niektórym gra się bardzo podoba i bawią się przy niej świetnie.

 

Czemu jest tak, że jak tylko coś się komuś podoba to zaraz rusza machina

cover3.jpg 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że będzie lepsza, bo HS to jedno z największych rozczarowań w moim życiu. Tylko scenki wciąż dobre.

1 minutę temu, Square napisał:

Może cię to zaskoczyć, ale niektórym gra się bardzo podoba i bawią się przy niej świetnie.

 

Czemu jest, że jak tylko coś się komuś podoba to zaraz rusza machina

cover3.jpg 

 

Kompletnie minąłeś się z sensem posta, ale rozumiem, że hype tak duży, że można nie ogarnąć. :obama: 

Odnośnik do komentarza

Ja tam liczę na to, że to będzie bardzo solidny slasher, bo ostatnio brakuje w tym gatunku jakiegoś killera. Jak już kiedyś tam przeportują na PC albo sprawi się PS5 to chciałoby się, żeby czekał na człowieka taki solidny kosior nastawiony nie na cyferki przy ataku tylko combat i skill.

 

I nawet japa bohaterki wtedy nie przeszkodzi w jaranku, o.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bzduras napisał:

Ja tam liczę na to, że to będzie bardzo solidny slasher, bo ostatnio brakuje w tym gatunku jakiegoś killera. Jak już kiedyś tam przeportują na PC albo sprawi się PS5 to chciałoby się, żeby czekał na człowieka taki solidny kosior nastawiony nie na cyferki przy ataku tylko combat i skill.

 

I nawet japa bohaterki wtedy nie przeszkodzi w jaranku, o.

 

Chyba też tu jest największy zgrzyt. Gdy nie było wiadomo do końca czym ta gra będzie oczekiwałem slashera pokroju Bayonetty czy DMC, a dostałem w sumie Niera który nie przypadł mi jakoś szczególnie do gustu - także w kwestii systemu walki. A to, że SB ma naleciałości Soulsów to już rak naszych czasów. 

 

Soulsy nowym battleroyale.

Odnośnik do komentarza

W Gran Turismo i Need for Speed też się jeździ samochodami jak coś. Przemyślenia pozostawię już tobie @Rtooj

 

@Szermac nie ma w sumie nad czym - kolejna gra jakich mnóstwo na rynku, tylko że z ładną bohaterką. W dodatku w najbardziej przeruchanym gatunku ostatnich lat. :) 

 

bawcie się dobrze chłopaki :lapka: 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Ludzie już taki efekt aureoli roztaczają wokół tej gry, że zaraz dowiemy się, że to najlepszy tytuł w historii. 

a czaicie, że wystarczyło do tego jebane dupsko cyfrowej baby? :kekw: x1000 mistrz, tak się robi graczy w AD2024

Tu nie tylko chodzi o dupsko ale masę stroi i customizacji Eve ;) dodatkowo gra klimatem bije tak samo jak świetny Nier Automata no i mamy hicior :) 


Kolejna sprawa, czuc również klimat Bayonetty co sam twórca zresztą nie ukrywa że jest fanem drugiej części a to też przy podobnych ujęciach robi robotę. Trzy części przeszedłem i też mi się ta seria podoba :) 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...