Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Banan91PL napisał:

Według nrgeeka najładniejsza lokacja to ta z demka gdzie wg mojej opini była szaro bura i brzydka to co potem będzie ; O

Głupoty gada albo nie skończył gry :) może jedna z ciekawszych pod względem klimatu ale jeżeli chodzi o grafikę to później jest znacznie ładniej :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, Pix napisał:

Czuć ducha gier ps2? Do tego na jakieś 20 godzin, bez zbędego przedłużania rozgrywki? Grafika i audio na wysokim poziomie?  Ewka wchodzi day one.

No to już jak w większości recenzji piszą, duch ps2? Bardziej można porównać z Nier automata, 20h +8h na znajdźki. Audio mistrzostwo, grafika poprawna. Day One obowiązkowy :) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, YETI napisał:

Fajnie że kolejny developer z Korei, po ekipie od Lies of P, tak udanie debiutuje na rynku. To że w Stellera trzeba zagrać, wiedziałem już po demie.

O tak Lies of P mi mega przypadło do gustu a kolejny sztos Stellar pokazuje że Korea daje radę mimo że bazuje na podwalinach innych gier. Kontrowersje wywołują strojami ale zapamięta się bardziej ten tytuł :) 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, YETI napisał:

Fajnie że kolejny developer z Korei, po ekipie od Lies of P, tak udanie debiutuje na rynku. To że w Stellera trzeba zagrać, wiedziałem już po demie.

Mało kto się pewnie rok temu spodziewał takiego wejścia Korei w AAA gaming. 

25 minut temu, Pix napisał:

Czuć ducha gier ps2? Do tego na jakieś 20 godzin, bez zbędego przedłużania rozgrywki? Grafika i audio na wysokim poziomie?  Ewka wchodzi day one.

Archon wspominał o 25h, ale nie zrobił wszystkiego. 

 

23 minuty temu, GearsUp napisał:

 

No to nie wiem jak DF to przeoczyło, chyba że dodali po czasie ich recenzji albo wyłączyli od tego czasu co ty grałeś.

 

w 4 minucie

 

 

Szkoda, mogli to dodać, po demie sporo osób narzekało na brak tej opcji. 

 

Edit: 

Będzie day1 patch, więc może wrzucą 

Odnośnik do komentarza

I o czym warto wspomnieć, Koreańczycy a Polska wersja jest w grze :)  i to sprawnie zrobiona, zawsze lepiej się chłonie Lore z dokumentów. Żeby Capcom to podpatrzył. Nie to że mi to przeszkadza jakoś bardzo ale zawsze miło rodziny język zobaczyć 

Edytowane przez Whisker
  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Whisker napisał:

I o czym warto wspomnieć, Koreańczycy a Polska wersja jest w grze :)  i to sprawnie zrobiona, zawsze lepiej się chłonie Lore z dokumentów. Żeby Capcom to podpatrzył. Nie to że mi to przeszkadza jakoś bardzo ale zawsze miło rodziny język zobaczyć 

Lies of P podobnie, dopracowana na premierę, zooptymalizowana na premierę, lokalizacja na premierę. 

 

Myślę, że warto wspierać takie tytuły, gdzie teraz prawie wszystko wychodzi w jakimś wczesnym dostępie, albo bez połowy contentu. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Pix napisał:

Czuć ducha gier ps2? Do tego na jakieś 20 godzin, bez zbędego przedłużania rozgrywki? Grafika i audio na wysokim poziomie?  Ewka wchodzi day one.

20h to fabuła, 30h na 100% (tryb normalny), znajdźki i zadania poboczne w stylu Niera (chociaż bardziej rozbudowane bo w Automacie czasami to tylko przejście od punktu A do B) + aktywność jedna z RDR2

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:

To że w Stellera trzeba zagrać, wiedziałem już po demie.

 

Ja wiedziałem już po pierwszym trailerze te x lat temu. Czuć było od pierwszych zapowiedzi, że bedzie tutaj pasja włożona :vegeta_smile:

 

Brawo, dzięki takim odważnym branżowym posunięciom z nowymi ip jest szansa, że inni też będą próbować (szczególnie devi ze wschodu).

  • Plusik 3
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...