Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Wredny napisał:


No właśnie wczoraj miałem taką refleksję, że nie warto eksplorować na własną rękę, bo czasem gdzieś idę, złażę kilkadziesiąt pięter w dół do jakiegoś krateru, a na dole wyraźnie arena do walki z czymś dużym, ale sorry - jeszcze nie teraz.
Później pcha mnie tam jakiś sidequest i faktycznie, jest boss.
Więc ogólnie gierka jest dobrze skonstruowana, skoro narzucone odgórnie aktywności pchają nas w każdy kąt, ale ja lubię samodzielnie zaglądać i czasem wracam zawiedziony :D

Też tam byłem i pocałowałem arenę. Chociaż napój wpada po długiej drodze na dół i z powrotem.

Odnośnik do komentarza

Pod koniec tej dodatkowej lokacji po głównym queście już się nie da wrócić jak coś. Także jednak strój za wszystkie ryby na NG+ dopiero na Pustyni :ragus: Ale mam już ich 33, w ostatniej lokacji też jakieś są, za puszki jeszcze, za przejście gry, w cholere ich ostatecznie. A jeszcze jakieś wariacje z nowej gry +. Potworasy tutaj już mają trochę więcej hapsa i mocniej biją zdecydowanie xD

 

Ciekawe w ogóle kiedy kolejny patch z cenzurowaniem wpadnie, bo myślę, że wpadnie.

Bo w sumie to nie tylko ten bunny suit dostał cenzure, ale chyba też ten. Nawet w fotce z tutoriala zostawili starą wersję xd

Chociaż nie wiem, jak leginso pończochy miałyby być cenzurą.

Może to być w sumie stary koncept w tutku xd

 

20240430_123450.jpg

20240430_123505.jpg

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Szermac napisał:

Pod koniec tej dodatkowej lokacji po głównym queście już się nie da wrócić jak coś. Także jednak strój za wszystkie ryby na NG+ dopiero na Pustyni :ragus: Ale mam już ich 33, w ostatniej lokacji też jakieś są, za puszki jeszcze, za przejście gry, w cholere ich ostatecznie. A jeszcze jakieś wariacje z nowej gry +. Potworasy tutaj już mają trochę więcej hapsa i mocniej biją zdecydowanie xD

 

Ciekawe w ogóle kiedy kolejny patch z cenzurowaniem wpadnie, bo myślę, że wpadnie.

Bo w sumie to nie tylko ten bunny suit dostał cenzure, ale chyba też ten. Nawet w fotce z tutoriala zostawili starą wersję xd

Chociaż nie wiem, jak leginso pończochy miałyby być cenzurą.

Może to być w sumie stary koncept w tutku xd

 

20240430_123450.jpg

20240430_123505.jpg

Pisałeś żeby wrzucać w spoilery wygląd stroju, bodajże za puszki, a każdy inny napierdalasz screenem w temacie.

 

Weź się ogarnij.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, wet_willy napisał:

Na Eidos 7 zaraz na samym poczatku jest mala bramka otwierana od drugiej strony... Jak tam ku@*a wejsc >< 

Btw strojow jest ponoc 70+ ja pierdole spermage over 9000 :fsg:

 

Daj screena, ale chyba to jest ta bramka koło miejsca gdzie pierwszy raz walczysz z potworasem z tarczą, w sensie z tego miejsca się ją otwiera.

 

21 minut temu, XM. napisał:

Pisałeś żeby wrzucać w spoilery wygląd stroju, bodajże za puszki, a każdy inny napierdalasz screenem w temacie.

 

Weź się ogarnij.

 

Ogarniam się.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wredny napisał:


No właśnie wczoraj miałem taką refleksję, że nie warto eksplorować na własną rękę, bo czasem gdzieś idę, złażę kilkadziesiąt pięter w dół do jakiegoś krateru, a na dole wyraźnie arena do walki z czymś dużym, ale sorry - jeszcze nie teraz.
Później pcha mnie tam jakiś sidequest i faktycznie, jest boss.
Więc ogólnie gierka jest dobrze skonstruowana, skoro narzucone odgórnie aktywności pchają nas w każdy kąt, ale ja lubię samodzielnie zaglądać i czasem wracam zawiedziony :D

Popieram takie praktyki. Jak nie ma zadania to nie ma interakcji. Ja kiedy znalazlem piora w RDR2  przed sidequestem i mi ich nie zaliczylo i musialem zbierac jeszcze raz a niektorym sie glichowaly te questy. Takze super sprawa. Paluch w gore :good:

Odnośnik do komentarza

Będzie GOTY jak nic. Za całokształt. Co ciekawie, sama postać Evuni nie jest mocno eksplorowana przez scenariusz, ale grając nią, wcale nie czuję, że dziewczyna jest tylko schludną wydmuszką. Sadzi onelinery, nie wchodzi w głębsze polemiki. Robi swoje. Typowa postać z solidnej gierki wideo. W tym cały jej urok.

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Nemesis napisał:

Sadzi onelinery, nie wchodzi w głębsze polemiki. Robi swoje. Typowa postać z solidnej gierki wideo. W tym cały jej urok.


Najbardziej podoba mi się, jak gasi Roxanne, gdy ta próbuje flirtować - miła odmiana po wielu gierkach, w których bohaterki są podatne na takie lesbijskie zaloty :fsg:
Walka ze Stalkerem w Matrix 11 to było coś zajebistego, a te animacje finisherów :banderas:
No i oczywiście ostatni boss tego etapu to też sztosik, ale niestety spodziewałem się
 

Spoiler

kto to będzie i się nie pomyliłem

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiotrekP napisał:

Z tego co widziałem można kupić ulepszenia do bukłaka, tylko chyba w ciul drogie są. 

Tak są drogie, ale wydaje mi się, że nie trzeba ich kupować aby ulepszyć maksymalnie. Mi brakuje 4 modułów (gdzie 3 są w sklepie dostępne), a jestem w połowie gry fabularnie. To samo z dronem, można kupić, a mam ulepszonego na maxa.

 

1 godzinę temu, wet_willy napisał:

Da sie gdzies sprawdzic gdzie nie masz zebranych wszystkich Beta/Body Core? 

Nie ma, brakuje mi po trzy aby mieć max.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...