Skocz do zawartości

PSX Extreme 291


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LeifErikson napisał:

Podziwiam optymizm, że ceny właściwie czegokolwiek na przestrzeni lata 90te - dzisiaj mogły spaść. ;) Nawet biorąc pod uwagę niższy nakład. 

Nie jestem pewny, ale w dobie portali, kto by się chciał reklamować w gazetce, która ma sprzedaż na poziomie średniozadowolającym? Dlatego wydaje mi się, że mimo wszystko chyba aż tak nie podrożało.

PS Zobacz ile jest w reklam w samym piśmie, brak sklepów z grami, nie ma już np. Ultimy, czy tej firmy z Wrocka co dawała Jina z Tekkena 3 na tylnej okładce :)

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Mejm napisał:

I mozna by je uwiecznic na lamach pisma w Glosie Ludu... a nie, czekaj.

No ja nie wiem czemu tego nie ma, Roger czytasz wpisy, nie odpisujesz. 
Kolejny miesiąc ludzie pytają i to osoby, które kupują pismo/prenumerują. Czy tak trudno przywrócić ten jeden dział na jedna strone? Coś  chyba jest jakiś problem na linii Perez - Roger.

No i ta nieszczęsna ankieta odnośnie pisma. ściera robił co roku, tutaj nie ma nic, to skąd wiadomo czego oczekują czytelnicy? 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, grzybiarz napisał:

No ja nie wiem czemu tego nie ma, Roger czytasz wpisy, nie odpisujesz. 
Kolejny miesiąc ludzie pytają i to osoby, które kupują pismo/prenumerują. Czy tak trudno przywrócić ten jeden dział na jedna strone? Coś  chyba jest jakiś problem na linii Perez - Roger.

No i ta nieszczęsna ankieta odnośnie pisma. ściera robił co roku, tutaj nie ma nic, to skąd wiadomo czego oczekują czytelnicy? 

 

Nie ma żadnego problemu, nie dorabiajmy juz konfliktu :). W moim przypadku sprawa jest prosta - jak przestalem dzialac przy pismie to piszac szczerze - srednio mi sie chce mobilizowac na robienie takiej jednej strony. Wczesniej aktywniej klikalem po forum, po Fejsie pisma, zbieralem sobie materialy i ogolnie ta strona byla czescia wiekszego zakresu obowiazkow, ktore na biezaco mialem przy PE. Roger jak najbardziej proponowal, aby z tym dzialac, ale nawet pamietajac, jak ciezko szlo chocby z Polecanymi czytelnikow (bo nikt nie podsylal), to juz uznalem, ze za duzo zabawy z tym bedzie. 

 

Odnośnik do komentarza

Ja jak najbardziej mogę zbierać do Głosu wpisy w temacie magazynu, ale całego forum, najlepszych statusów w danym miesiącu, po prostu nie ogarnę, bo z racji obowiązków i ograniczonego czasu nie śledzę na forum wszystkiego. Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc, zebrać co miesiąc (i nie spóźnić, co jest kluczowe ;), takie najlepsze szpile, to działamy z Głosem Ludu od next miesiąca. 

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to może nieodpowiedni dział ale nie znalazłem niczego podobnego. Mam opinię na temat szaty graficznej magazynu. Dzisiaj czytałem stare numery (2007) i nowe. Zauważyłem, że dla mnie osobiście obecna  paleta barw, grafik jest odpychająca przez tą sterylność (szczególnie dział felietonów), po prostu źle mi się to czyta. Tak samo coś jest nie tak z działami "Temat numeru", "Graczpospolita", te nagłówki grafiki, wszystko wygląda dla mnie jak gotowe szablony z PowerPointa. 

 

Dużo lepszy odbiór treści dla mnie był kiedyś, jeżeli ktoś ma stare numery i chce porównać: działy "Hardkor", albo stare kąciki, gdzie tło było trochę szare w tle grafika, nie było takiego kontrastu między tłem i czcionkami. Same czcionki też mam wrażenie takich oklepanych, te poprzednie wyglądają dla mnie tak "bardziej normlanie, przyjazdne, lepsze w odbiorze?" Może to jakiś wpływ nostalgii, ale zdecydowanie układ magazynu zdecydowanie bardziej mi odpowiadał, nie był taki sterylny, gładki, czysty i w sumie zwykły na tle dzisiejszych standardów tworzenia grafik. :) 

 

Ktoś ma jakieś przemyślenia? Chętnie podyskutuje :)

Odnośnik do komentarza

Pisalem o tym na samym poczatku kiedy tylko layout sie zmienil. No ale byly jakies tlumaczenia ze to i owo i w ogole. Prawda jest, ze jak sie wezmie pismo skladane przez Pania Scierska to widac kolosalna roznice. Ale fakty sa takie, ze ten uklad jaki jest obecnie juz zostanie i nic tego nie zmieni (chyba, ze zmiana wlasciciela ale na to sie mocno nie zanosi).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...