Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pupcio napisał:

Ja się spodziewałem ulepszonego gameplayu bo sami twórcy mówili że takowy będzie  :)

Ulepszone strzelanie - jest, koło wyboru broni i radia - jest, dawaj info, gdzie ktoś mówił o ulepszonym gameplayu. Ulepszona kamera - jest. Wszystko jest.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, maciucha napisał:

No i co jest tak komicznego i strasznego w tej nowej wersji? Na prawdę nie rozumiem i pytam na serio.

Ja widzę tylko ulepszone tekstury, delikatnie zmienione tło tu i ówdzie i ten sam nieco komiksowy styl graficzny.

 

Spodziewaliście się czegoś więcej, czegoś mniej? No niech mnie ktoś c00rva olśni.

 

Usprawnione animacje, w tym naturalniejsze poruszanie się i samo strzelanie, gęstszy ruch uliczny, brak popupu przechodniów, utrzymanie oryginalnego OST lub sięgnięcie po inne epokowe kawałki z tamtych lat, być może uzupełnienie kolekcji o obydwie części Stories, których wielu graczy po prostu nie poznało... Naprawdę nie trzeba się wysilać, żeby znaleźć sposoby na przypudrowanie tak starych gier.

 

Dalej mi się nawet nie chce myśleć. Jeśli to jest 'wpyte' remaster za prawie 3 bomby, tto cóż. Moim zdaniem to jest ordynarne żerowanie na nostalgii. Że też gracze cisnęli na rimejk stareńkiej Mafii... :reggie:

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Na ich stronie głównej jest wszystko napisane  :)

ulepszone strzelanie?  :) oglądałem gameplaye i Z tego co widzę jest tak samo upośledzonei jak było, no chyba że to ulepszone strzelanie to naprawiony auto aim w 3 i vc  :)

A jak oceniasz model jazdy po gameplayach?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, l33t napisał:

 

Usprawnione animacje, w tym naturalniejsze poruszanie się i samo strzelanie, gęstszy ruch uliczny, brak popupu przechodniów, utrzymanie oryginalnego OST lub sięgnięcie po inne epokowe kawałki z tamtych lat, być może uzupełnienie kolekcji o obydwie części Stories, których wielu graczy po prostu nie poznało... Naprawdę nie trzeba się wysilać, żeby znaleźć sposoby na przypudrowanie tak starych gier.

 

Dalej mi się nawet nie chce myśleć. Jeśli to jest 'wpyte' remaster za prawie 3 bomby, tto cóż. Moim zdaniem to jest ordynarne żerowanie na nostalgii. Że też gracze cisnęli na rimejk stareńkiej Mafii... :reggie:

Ale po co naturalniejsze zachowanie, skoro wszystkie te 3 gry są przedstawione w formie przerysowanej, komiksowej, niedosłownej?

OST to wiadoma sprawa i spory minus. Stories? No byłoby super, ale nie wiem po co pruć się o to teraz przy pierwszych gameplayach skoro od dawna było wiadomo że ich nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...