Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Rozi napisał:

Gry mają się pojawić na Steamie/Epicu, jakby je wrzucali bez większego patcha, to pogrzałoby ich srogo.

O tym pojawieniu się na Steamie to ja już od roku słyszę. I jest tak jak krupek pisze, naprawili główne babole, jakiś czas temu wypuścili małego patcha który prawie nic nie zmienił i koniec trochę wygląda jakby zakończyli wsparcie. xd

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Square napisał:

Na Xie jest dostępna? Dziwny ruch ze strony wydawcy.

Na X gra wspiera Smart Delivery, więc nie trzeba nawet robić żadnych upgrejdów - po prostu wrzucasz plytkę/ściągasz cyfrę i samo pobierze sobie natywną wersję na Twój sprzęt. Nie mam pojęcia dlaczego Take2 nie zostawiło jakiejś furtki upgradu dla plejek.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Bzduras napisał:

Na X gra wspiera Smart Delivery, więc nie trzeba nawet robić żadnych upgrejdów - po prostu wrzucasz plytkę/ściągasz cyfrę i samo pobierze sobie natywną wersję na Twój sprzęt. Nie mam pojęcia dlaczego Take2 nie zostawiło jakiejś furtki upgradu dla plejek.

Jak odpalałem z płytki jakoś w styczniu/lutym to wciąż nie był naprawiony błąd z instalacją. Gra wywalała błąd przy pobieraniu. Trzeba było usunąć, pobrać cyfrę ze sklepu i przy włożonej płytce odpalić. Ciekawe, czy już naprawili tego kasztana.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta gra jest tak słaba, ale to taaaaak słaba, że nie da się tego wyrazić słowami. Postanowiłem spytać co OpenAi myśli o tej grze: 

Cytat

GTA Definitive Edition to prawdziwy przykład jak zawieść fanów w wielkim stylu. Rockstar Games zdecydowanie nie wykonało swojego zadania. Grafika jest szczególnie brzydka, modele postaci wyglądają jakby pochodziły z epoki PlayStation 2. Gra jest po prostu mało atrakcyjna wizualnie. Jest to jedynie port z telefonów, który dodatkowo jest pełen błędów. Przez co jest to jeszcze bardziej irytujące dla fanów, którzy zastanawiają się czemu tak wiele czasu i pieniędzy zostało włożonych w tak niedopracowany produkt. GTA Definitive Edition jest bardzo słabą odpowiedzią na oczekiwania fanów. To prawdziwa pogarda dla wieloletnich fanów serii i jest wielką zawiedzeniem.

 

 

A tak serio mówiąc - pograłem chwilę w te nowe wersje, na PS5. I jestem totalnie załamany. Wiedziałem, że porty będą do dupy, ale że będą aż tak do dupy to się nie spodziewałem. Gdybym ja maczał palce w produkcji tego gówna - nie podpisałbym się nigdzie w napisach końcowych. I żadne patche nie pomogą tej grze - ona jest zła u podstaw. Wszystko jest złe. Dosłownie wszystko. Kamera jest nie halo, sterowanie jest nie halo, jakiś dziwny input lag jest, radia są nie halo, sfx są nie halo, grafika jest nie halo, no nie jestem w stanie znaleźć jednej dobrej rzeczy. Realistyczne światła samochodów są ładne, ale kompletnie nie pasują do tych gier, gdzie reszta grafiki jest zwyczajnie brzydka, zbyt kolorowa, simsowata. Brak słów. Wszystkie kopie powinny zostać odesłane do producenta i przetopione na miski, które się trzyma w łazience do rzygania - do niczego więcej się te gry nie nadają.  

 

Bez kitu, mi się w głowie nie mieści jak można stworzyć taką kupę. 

 

Jeżeli chcecie pograć w dobre GTA z ery 3D to bierzcie albo oryginalne z PS2 (najmniej błędów, najwięcej detali, ale słaba wydajność) albo grajcie w oryginały na PC (ale trzeba nauczyć się jak modować te gry - z modami można osiągnąć naprawdę kosmiczne efekty, jak ruchoma roślinność, wolumetryczne chmury itp) 

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odniosłem wrażenie że pojazdy niszczą się szybciej niż w oryginale i zacząłem się troszkę martwić misjami specjalnymi ale właśnie zrobiłem najgorszą z nich czyli ambulans i nie było tak źle. Ale czas to mocno zredukowali. W oryginale po kilku przejazdach miało się kilka minut zapasu, tutaj pierwsze poziomy to było życie na krawędzi. 

 

Ruch uliczny też mnie jakoś mocniej wkurwia niż w oryginale. xd

Odnośnik do komentarza

Hah, też właśnie zacząłem od tych misji specjalnych, bo potem z gangsterami strzelającymi ze wszystkich kierunków, byłoby to niemożliwe. Zrobiłem ambulans, martwiło mnie najbardziej wywrócenie go, ale ręczny dużo pomagał. Czasowo też się wyrabiałem, ale trzeba było planować drogi zawsze. Teraz polecę z gaszeniem pożarów i policjantem. A ruch Cię wkurwia, bo jest większy, niż w oryginale, co jest plusem oczywiście xd

 

Póki co mi się podoba, styl graficzny ze sznytem komiksowym zaakceptowałem, bugów nie było większych póki co. Ale ładunek nostalgii jest ogromny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...