Skocz do zawartości

HALO Infinite - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pół życia ogrywałem Battlefielda. Co prawda ostatniego tak na trochę bardziej serio to BF1. Odbiłem się od BF2042, nawt nie przez bugi, glitche ale przez wiele dziwacznych rozwiązań o których tu nie będę się rozpisywał.

 

Za namową kumpla odpaliłem Halo, które zawsze było "ok" ale niespecjalnie należało do listy moich faworytów. Gameplay w multi jest niesamowicie dobrze wyważony. Uwielbiam to tempo. Jest chyba najbardziej ślamazarne ze wszystkich topowych strzelanek (CoD, BF) ale dzięki temu bardziej taktyczne. Wedlug mnie w tej grze mniejszy nacisk spada na umiejętności motoryczne a bardziej na rozeznanie taktyczne. Zbieranie tych złotych dodatków jak dodatkowa tarcza czy rakietnica ma znaczenie. Rozeznanie w mapie - ma znaczenie. Fajnie, że w obecnym stanie jest te kilka map. Grając z kumplem już mamy nazwy pomieszczeń/miejscówek i szybkim komunikatem łatwo nam zorientować się w sytuacji gdzie znajduje się przeciwnik.

 

Co do taktyki, to dzięki wolnemu tempu łatwo komuś odciąć drogę granatem, wrzucić drugiego i przycisnąć. W CoD tempo jest zbyt szybkie by takie taktyki sprawnie wykorzystywać.

 

Spodziewałem się, że największą wadą będzie dla mnie brak celowania przez szczerbinki ale zupełnie mi to nie przeszkadza.

 

Tak jak w nowych BFach dawno nie byłem na prowadzeniu w tabelach (co więcej mam zawsze wrażenie, że moja gra ciągnie grupę w dół), tak tutaj kilka razy udało mi się być MVP. Do tego stropnia, że zaczynałem podejrzewać, że gram z botami :D ale chyba community jest bardziej świeże w tej grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś się wkurza na acziwmenta za skyjack linką samolotu i nie wpada za banshee to musicie na BTB trafić mapę, gdzie wasp się może pojawić i jego przejąć linką.
Sam się wkurzałem na to, że miałem już wcześnie dużo medali za skyjack banshee na behemocie, ale aczik nie wpadał.

Wczoraj się spociłem nieźle wbijając na BTB tego za złoty medal 15 killi bez zgona. Poza BTB to trzeba być chyba bogiem halo by to wbić, bo za duże szanse na małych mapach są, że zrespi wroga na plecach blisko albo jakiś gangbang z wielu stron się wydarzy.

Odnośnik do komentarza

1 challenge 1 ranga(zbroja mi wpadła za 5 zrobionych). To będą łącznie 3 tygodnie chyba co jakiś czas. Fajnie, że wbija to też exp do battle passa zwykłego bo dużo pkt za te challenge z fiesta.
Ogólnie w tym tygodniu jakieś normalniejsze challenge mi wylosowało - taki standard typu zabij melee, zabij headshotami, wygraj gierki, rozegraj konkretny typ. Nie wiem czy to mój fart, czy po prostu wyjebali te mocno gimmickowe, ale widać jakieś zmiany na lepsze po rabanie w necie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...