Skocz do zawartości

HALO Infinite - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

10 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

a co poza zbrojami da ten battlepass? Im bardziej Was czytam tym bardziej cebulę na te 30 złotych na Islandii.

10 gamescore jak wypelnisz 100lvl xD

A challenge i że 7 lvli to bez redita mozna w grze sprawdzic. Wchodzisz w challenge i dajesz chyba y na upcoming challenges i ci pokazuje cala liste na ten tydzien, wiec mozesz policzyc te eventowe po kolorku i jest ich 7

@MaZZeo nawet śmiechłem z narzekania na skiny podobne do Reach w battlepassie o nazwie "Heroes of Reach" xd

Edytowane przez Soban
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Jak jestesmy przy aczikach to ktos ma peekers disadvantage? Dosc spory % go ma, ale nie wiem jak to moze sie udac grajac normalnie. Chyba trzeba trafic na jakiegos kampera ze snajpa w btb

Nie tylko snajpą ale chyba każdą bronią, staraj się flankować w czasie meczów żeby na plecy wejść przeciwnikom i gdzieś wpadnie 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, 20inchDT napisał:

Jak jestesmy przy aczikach to ktos ma peekers disadvantage? Dosc spory % go ma, ale nie wiem jak to moze sie udac grajac normalnie. Chyba trzeba trafic na jakiegos kampera ze snajpa w btb

mam i nie wiem kiedy nawet wbiłem, obstawiam, że w btb najłatwiej będzie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Soban napisał:


@MaZZeo nawet śmiechłem z narzekania na skiny podobne do Reach w battlepassie o nazwie "Heroes of Reach" xd

 

Właśnie o to chodzi, 6 lat czekania na nowy tytuł a dali do customizacja skiny które każdy ograł 10 lat temu. Ja chce zobaczyć nowe pancerze.

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich pod długiej przerwie. 

 

Minęło 12 lat od kiedy ostatni raz zagrałem w Halo. 

 

Jeśli ktoś ze starych kompanów mnie pamięta albo ktoś kto mnie nie kojarzy chce zagrać customy (gra się to jeszcze? czy już tylko matchmaking?) dajcie znać w PW albo wyślijcie friend request 

 

Obecny gamertag - wojciu1337

 

Pozdrawiam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Tomek P. napisał:

W tym multi halo zawsze był tak powolny progres? Gram od trzech dni i jeszcze drugiej rangi nie wbiłem. Grać się odechciewa

 

Rangi (brąz, srebro itd.) wbijają się dość standardowo, przynajmniej takie odbieram wrażenie, ale poziom gracza związany z wyzwaniami idzie już jak krew z nosa. Gram już od 14h godzin jeśli wierzyć statystykom, 38 meczy rankingowych, a poziom na profilu to... 3. :shieeet: 

Odnośnik do komentarza

Przecież to jest stare jak świat. Już na N64 w takim GoldenEye każdy wybierał skórkę postaci którą preferuje chociaż grało się nimi identycznie. W Quake3 postaci też miały różne kolory, więc modyfikacje to naprawdę nic nowego.

Odnośnik do komentarza

Idzie falowo, jak dobrze zkombisz xp boosta z latwymi challengami za 200-300 i wbijesz ich kilka na raz to lvle lęcą mocno. Problem jest taki, że te weekly challenge się kończą dość szybko i mi został ten ostatni tylko z 5 killing spree w fiescie(latwiej by chyba bylo w normalnym meczu, bo juz nie wiem ile razy mialem 4 kille a potem random dude z rakietnica out of nowhere spawnuje sie na plecach :/)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...