Skocz do zawartości

HALO Infinite - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Panowie, w sprawie forumowego granka - jest ktoś kto NIE życzy sobie randomowych zaproszeń do wspólnej gry i preferuje ustawki? Oprócz mnie, jbc. :lapka: Widzę czasem, że gracie, ale nie wiem czy podbijać czy nie.

 

3 godziny temu, MaZZeo napisał:

 

podbijaj do mnie śledziu z białego

Do mnie też :asax:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet grywalne to nowe Halo. Dość przyziemne pytanie, jak korzystać z "haka" ? Trzeba go odblokować? Mam w hełmie jakiś scaner - do czego służy? Rakieta w tej części jest śmieszna - nie ma się czego bać. I jak to jest, że na żadnej mapie (gram wyłącznie 4v4) nie widziałem jeszcze snajperki?

Edytowane przez Wilk_Zly
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj trochę pograłem i jest bardzo wciągająco! (raczej omijam multi) 

Bawię się świetnie :)

Odblokowałem range 2 i chyba coś dostałem. Jakiś element na kask chyba czy coś ale za cholere nie wiem jak to sprawdzić i ewentualnie założyć... 

 

 

Edit 

Już znalazłem ;)

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza

Przez ten BR bug już wiem czemu bywały typki co mnie meltowali z BRki, a ja zachodzę w pałe jak to zrobili skoro min. trzeba 4 serie by ubić full shielda.
Ogólnie to niech 343 ogarnie tego CTF do 5 na rankedach i zmieni na 3 jak w quick play, bo rzadko kiedy te mecze kończą się przed czasem i najczęściej to obrona częstochowy leci by przewage 1 flagi utrzymać.
Oddball na live fire też mnie wkurwia, bo jak drużyna się okopie na wieży z piłką to ciężko coś tam zrobić jeśli nie stoją jak dałny, a ta mapa na rankedach nie spawnuje niczego fajnego aoe typu cinder czy rakietnica.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po tym ostatnim updejcie IMO progresja jest ogarnięta. 1 lvl dziennie bez challengy i boosta to spoko opcja i jak sezon ma byc do maja to miękko idzie skończyć battlepassa nawet nie grając codziennie.
Czasami jedynie te weekly są posrane i wpływają na rozgrywkę negatywnie, bo ludzie starają się usilnie zabijać z konkretnej broni lub czają się by łapać hakiem zamiast grać objective.
W tym tygodniu jest fajny ten ultimate challenge za 17 wygranych meczów i powinno to być coś w tym stylu,a nie zabij 3 typów ravagerem(tym gównem to 1 ciężko zabić, a 3 to katorga xd)

Odnośnik do komentarza

ew. jakieś umilacze typu -> wskazanie MVP czy coś takiego. Człowiek lubi być wynagradzany i doceniany, więc z przyjemnością bym coś takiego w HI zobaczył.

 

BTW pass kupiony, w PL za 37.80zł, więc kilka złotych w kieszeni. :notbad: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie no już nie przesadzajmy z progresją. Przy obecnej długości sezonu stawki exp są ok. Jakby było więcej to ludzie grający codziennie by kończyli battlepassa przewidzianego na pół roku w miesiąc.
Tak jak Paolo pisze fajnie jakby dali mvp albo play of the match recap na koniec(bardzo to lubiłem w Overwatchu). Fajnie jakby dodali też coś ala klaser na medale, bo chętnie bym miał podgląd co zdobyłem i co jeszcze jest do zrobienia.

Ogólnie to po wbiciu plat 4 w crossie i 3 w padach to odczucia mam takie, że na w kolejce na pady jakoś lepiej ludzie strzelają, ale też jest więcej idiotów co grają slayera w objectivach albo wychodzą jak ostatnie lamusy na początku meczu CTF i zaczynasz 2 lub 3 vs 4 :/ W crossie do tej pory bardziej leganccy gracze i praktycznie 0 rage quitów + ogarnięte granie pod cel a nie staty(swoją drogą kidosy mogłyby ogarnąć, że mając 2min z piłka i staty 3-12 dają więcej drużynie niż stanie na końcu mapy z dala od piłki i 12-3).

Odnośnik do komentarza

Do tej pory w multi spotkałem dwie mało pozytywne grupy graczy. Pierwsza to totalne ameby stojące w jednym miejscu na initial spawnie w bezruchu gdzie przebiegając obok nich zawsze dostają ode mnie po gębie nawet kilkukrotnie podczas rozgrywki. Druga to typowe leszcze grające pod swoje ratio bez oglądania sie na to co robi drużyna czy cele rozgrywki.

 

Pomijając powyższe gra sie przednio głównie ze względu na dosyć techniczny charakter multi :)

Odnośnik do komentarza

Mam 51 lvl passa, połowa za mną a wchodząc w kustomizację czuję się jakbym prawie nic nie odblokował :pawel:

 

Ciekawostka. Gdy odpalimy Halo w trybie offline na Steamie możemy zobaczyć tryby gry przy tworzeniu custom game których nie ma obecnie w grze:

Arena: Attrition

Arena: Attrition Dodgeball

Arena: Elimination

Fiesta: Attrition

Fiesta: CTF

Fiesta: One Flag CTF

Fiesta: Strongholds

Ranked: Elimination

Ranked: One Flag

Tactical: Slayer

Tactical: Slayer Commandos

Tactical: Slayer Manglers

Tactical: Slayer Sidekicks

Tactical: Slayer Stalker Rifles

 

 

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...