Skocz do zawartości

HALO Infinite - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Ze znajomym mamy ze 100h i jeszce ani razu żaden z nas nie gral z cheaterem. Problem jak zwykle przesadnie rozdmuchany...

 

 

Oby dodali te same opcje w quick matchach jak w rankedach i skończy się narzekanie. Wtedy już na spokojnie będzie można zwalać na Cronusy. XD

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, devilbot napisał:

Bez przesady za łatwo tez nie mogą też zrobić to jednak f2p.

Tu nie chodzi tylko o to ile zajmuje czasu dobicie do maksymalnego poziomu, ale też w jaki sposób ich obecne challenge wpływają na rozgrywkę. Jak masz "zdobądź 20 asyst" to znajdą się tacy, którzy zamiast skupić się na wygranej to będą strzelać zeby zdjąć tarczę i czekać na ostatni strzał od gracza z drużyny co może skonczyc sie ich smiercia. Wychodzenie z gry, bo nie trafił się tryb do challenga czy mapa z bronią, którą potrzebują to też problem. Fortnite jest f2p i nie przeszkadza im, że levele wpadają jak szalone.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, 20inchDT napisał:

Tu nie chodzi tylko o to ile zajmuje czasu dobicie do maksymalnego poziomu, ale też w jaki sposób ich obecne challenge wpływają na rozgrywkę. Jak masz "zdobądź 20 asyst" to znajdą się tacy, którzy zamiast skupić się na wygranej to będą strzelać zeby zdjąć tarczę i czekać na ostatni strzał od gracza z drużyny co może skonczyc sie ich smiercia. Wychodzenie z gry, bo nie trafił się tryb do challenga czy mapa z bronią, którą potrzebują to też problem. Fortnite jest f2p i nie przeszkadza im, że levele wpadają jak szalone.

 

Podpisuję się pod tym. Dla ludzi grających w CTF jak w slayera nie widzę innego wytłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

system progresji jest tak słaby, że wszystkie te zmiany robione na szybko przypominają rzeźbienie w gównie. No ale jest to jakiś kroczek pozytywnym kierunku.


a co tu innego zmienić w systemie progresji? W sumie nie jest skomplikowany i systemem challenge mogą właśnie zmieniać zachowania społeczności i motywować do jakiś trybów, grania objectivow itd. IMO to dobre rozwiazanie, bo standardowa progresja zdobywanym XP jest już nudna.

 

niech dadzą challenge za wygranie meczu albo za trzymanie flagi/czaszki x czasu to od razu ludzie się rzuca do grania objectivow. 
 

Ale zamiast tego dostaje challenge by zabić 20 typów mieczem 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MaZZeo napisał:

a co tu innego zmienić w systemie progresji?

nie jestem fanem tego battlepasowego systemu, gdzie wszystkie przedmioty kosmetyczne dozowane są nam w ramach levelowania w BP i tego że wszystkie zdobyte poziomy są tylko tymczasowe, bo wszystko zostanie zresetowane wraz z końcem tego sezonu. No ale pewnie jestem już starym sterczałym boomerem, bo battle passy są teraz bardzo popularne we wszystkich grach

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, ASX napisał:

nie jestem fanem tego battlepasowego systemu, gdzie wszystkie przedmioty kosmetyczne dozowane są nam w ramach levelowania w BP i tego że wszystkie zdobyte poziomy są tylko tymczasowe, bo wszystko zostanie zresetowane wraz z końcem tego sezonu. No ale pewnie jestem już starym sterczałym boomerem, bo battle passy są teraz bardzo popularne we wszystkich grach

 
przeciez nie będą zresetowane, co więcej nowy battle pass nie sprawi ze poprzedniego nie możesz levelowac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aktualizacja odnośnie mojego posta z głównego tematu Halo dotyczącego aim assista.

Okazuje się, że asysta jest równie silna na Xboxie jak i na PC, jest to tylko kwestia ustawień pada. Przy ustawieniu deadzone'ów na 0 do 2 celownik podąża za przeciwnikiem tak samo jak na filmiku który w tamtym temacie wysyłałem.

 

Tak więc zalecam ustawienie sobie niskich deadzone'ów bo aim assist wtedy działa jak coś czego używają od jakiegoś czasu cheaterzy w CSie, tzn soft aim :pawel:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Panowie, w sprawie forumowego granka - jest ktoś kto NIE życzy sobie randomowych zaproszeń do wspólnej gry i preferuje ustawki? Oprócz mnie, jbc. :lapka: Widzę czasem, że gracie, ale nie wiem czy podbijać czy nie.

 

podbijaj do mnie śledziu z białego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...