Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzji można się było spodziewać, po tym jak sędzia powiedziała, że ftc postawiło na swoim i Microsoft podpisał umowy z różnymi firmami, aby cod był także na ich platformach, czyli zaczną udostępniać to dla większej liczby graczy,kiedy aktualnie activision nigdzie swoich gier nie udostępnia. Podsumowując, zagra w to więcej, a nie mniej graczy.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

Dobra czyli gierki kiedy w passie? Realnie jest jakaś możliwość na ten rok? 

Zależy czy MS ogarnie UK i czy FTC nadal będzie się sądowało. Jak FTC i UK odpuszczą a MS przejmie do 18 lipca tak jak zakładali to pewnie będą całkiem szybko. Co innego jak będą nadal problemy bo jeśli FTC będzie się nadal sądować to MS raczej teraz nie przejmie tylko po już ostatecznej decyzji, bo jeśli jakimś cudem przegrali by w przyszłości z FTC to mieli by dość duży kłopot bo właściwie przejęli firmę bez zgody.

Odnośnik do komentarza

Siedzę na kanapie, córką śpi, żona obok, nagle huk jak grom z jasnego nieba. Córka płacze, żona w panice biega po mieszkaniu, alarmy aut wyją na parkingu przed blokiem. Sąsiedzi gromadnie wychodzą na ulicę, pytają się czy ruscy jednak zaatakowali Polskę. Ja ze spokojem siedzę z telefonem w ręku bo już wiem, że to był jedynie dźwięk pękającej dupy Kamilka na forum PSXE ;)

Edytowane przez SnoD
  • beka z typa 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

To przejecie jest od początku dobre dla graczy. Zresztą wystarczyło spojrzeć na Phila jaki był pewny przejęcia od samego początku. Nawet po decyzji CMA kiedy wszyscy pisali że przejęcie właśnie upadło, on twierdził że może to ich tylko lekko opóźnić.

Phil, weź tam zagoń tych z Blizzarda to jakiejś singlowej gry ze świata Warcafta albo Starcrafta. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, łom napisał:

Zależy czy MS ogarnie UK i czy FTC nadal będzie się sądowało. Jak FTC i UK odpuszczą a MS przejmie do 18 lipca tak jak zakładali to pewnie będą całkiem szybko. Co innego jak będą nadal problemy bo jeśli FTC będzie się nadal sądować to MS raczej teraz nie przejmie tylko po już ostatecznej decyzji, bo jeśli jakimś cudem przegrali by w przyszłości z FTC to mieli by dość duży kłopot bo właściwie przejęli firmę bez zgody.

 

Wysrane jaja na jukej, po prostu nie będą udostępniać tych gier w gp w ich kraju i tyle. Reszta świata dostanie i wszyscy zadowoleni, tylko nie jukej odkąd wyszli z ue to chodzą nadąsani i wszystkim robią problemy, nie tylko w świecie gierkowym, ale i w handlowym, no wymień co tam chcesz. To są teraz królewskie zjeby i tyle. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, łom napisał:

Zależy czy MS ogarnie UK i czy FTC nadal będzie się sądowało. Jak FTC i UK odpuszczą a MS przejmie do 18 lipca tak jak zakładali to pewnie będą całkiem szybko. Co innego jak będą nadal problemy bo jeśli FTC będzie się nadal sądować to MS raczej teraz nie przejmie tylko po już ostatecznej decyzji, bo jeśli jakimś cudem przegrali by w przyszłości z FTC to mieli by dość duży kłopot bo właściwie przejęli firmę bez zgody.

Teraz nie mają wyjscia i muszą to przejąć bo 16 lipca wygasa termin tej transakcji i musieliby od nowa negocjować z acti.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa sytuacja. Z mojego punktu widzenia wygląda to tak:

Nowy CoD zostanine wyrzygany w listopadzie. Po wtopie jaką jest MWII byłem tak 50 na 50 czy go wziąść na premierę.

Aleeeee skoro Phil klepnął dila z Activision i z tył głowy mam, że prędzej czy później gierka trafi do GP, krórego mam opłaconego na lata do przodu, to pewnie się rozmyślę i zaczekam. Zwłaszcza, że gra tania nie będzie. 

To samo mam teraz z DIV. Fanem nie jestem, nigdy nie grałem w żadne, oprócz bety.  Nie za bardzo jest w co teraz grać i chciałem je kupić, ale skoro jest taka opcja, że gra może wpaść do potężnej usłygi, to może zaczekam. Podejżewam, że takich kientów jak ja jest więcej. Pewnie na Xboxie sprzedaż gier Activision padnie od teraz na pysk. 

 

Odnośnik do komentarza

Mając wszystkie zgody jest w interesie MS renegocjacja umowy. Bo są w nieporównywalnie lepszej sytuacji niż w momencie podpisywania. Może się okazać, że lepiej dla MS zapłacić karę i podpisać nową umowę niż wywiązać się w obecnej. Chociaż z drugiej strony negocjacjom podlegałyby tylko cyferki, nie warunki, bo nowe warunki zapewne od nowa uruchomiłyby od nowa procedury tych wszystkich agencji

Odnośnik do komentarza

Pisałem o tym jeszcze przed skierowaniem sprawy do sądu - ekspozycja ich praktyk rynkowych na skutek zaangażowania w postępowania przed FTC I CMA jeszcze wróci i ugryzie Sony w tyłek. Już wcześniej część senatorów USA zwracała uwagę na monopolistyczne praktyki Sony na rynku japońskim, a teraz na światło dzienne wychodzą praktyki na rynku amerykańskim.

 

Centrala Sony 5 minut po ogłoszeniu wyroku:

 

i-fear-all-we-have-done-is-to-awaken-a-sleeping-giant.jpg.c2ffcbde1eb5a897f76894f6a0ea29bd.jpg

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, SnoD napisał:

Pisałem o tym jeszcze przed skierowaniem sprawy do sądu - ekspozycja ich praktyk rynkowych na skutek zaangażowania w postępowania przed FTC I CMA jeszcze wróci i ugryzie Sony w tyłek. Już wcześniej część senatorów USA zwracała uwagę na monopolistyczne praktyki Sony na rynku japońskim, a teraz na światło dzienne wychodzą praktyki na rynku amerykańskim.

 

 

zajebiście :banderas: kupno ABK i koniec tej telenoweli to jedno, pięknie będzie jak dostaną rykoszetem po mordzie za swoje praktyki i przekręty. Zamiast dogadać się z MS jak każdy i brać CODa na równych zasadach przez 10lat to trzeba było robić bagno. 

Sony niech kupi upadłe SE i wszyscy będą zadowoleni. 

 

53 minuty temu, MacLSkr napisał:

Jimmy nadal milczy? :P

 :banderas: 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Gwoli ścisłości, Jimbo nie dlatego mi obrzydza markę, że przegrał batalię (mam Xboxa więc mnie to cieszy) ale dlatego, że jest płaczliwą pizdą z pijacką mordą nieudacznika. Niech wróci japończyk i przywróci japoński charakter marce.

Bez kitu, już kilka razy o tym pisałem wcześniej, że po prostu jego postać i jego decyzje w całości obdarły mnie z sentymentu i motylków w brzuchu na dźwięk słowa "PlayStation". Zawsze chodziło o hajs, wiadomo, no ale teraz patrzę na PS jak na bezduszną maszynkę do dojenia hajsu, gównianej jakości, brzydki w kurwę sprzęt, który nawet gry ekskluzywne oddał. To ostatnie w zasadzie sprawia, że ten sprzęt kompletnie mnie już nie interesuje i z jednej strony fajnie, bo mam PC i na nim gram, ale z drugiej... No fajne to było uczucie ogrywać gierki dostępne na jednej jedynej platformie. Mam PC, mam Xboksa, a Sony straciło u mnie ostatni argument za wyjątkowością ich platformy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...