Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie im mniej klientow i wszystko w jednym miejscu tym lepiej. Na ten moment najwygodniej mi na Steam, czasem cos kupie na GOGu. Pozostalych jak nie musze to nie chce. Jest jescze to gowno od EA, Ubi, Epic, R*. Jak Bethesda swoj ubila dawno temu to nikt nie plakal Jak dla mnie za duzo tego.

Edytowane przez pawelgr5
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja przede wszystkim nie lubię klientów, których używają tylko pojedyncze gry. A przecież biblioteka Acti-Blizz jakaś pokaźna przecież nie jest. Ja używałem go tylko do StarCraftów.

 

To samo Rockstar i jakieś pierdoły. Cały klient i instalka dla raptem pojedynczych tytułów.

 

W takich przypadkach naprawdę wolę jeden konkretny klient, na którym mam wszystko, albo od razu brak jakiegokolwiek DRM.

 

Dlatego chciałbym gry Blizzarda na Steam. Choć obawiam się, że byłoby to nic innego, jak odpalanie Steama, żeby odpalić klienta BNet, do odpalenia gry... Co też niezbyt mi się widzi.

Odnośnik do komentarza

356194452_6744629848920813_7323861064899

 

Nie no, jest tak jak pisze ASX, CODa i tak by nie usunęli z PS, Jim podpisał umowę na coś co nie zniknie z PS a tak stracił inne gry AB do 2028 :) 

Wiadomo też że nowa umowa nie ma w sobie CODów w PS+ nawet nie wiemy czy ma być na równych zasadach COD jak wcześniej proponował MS, tzn. dodatki do gry, wcześniejszy dostęp, bety, itd.

Spencer przed sądem zagwarantował tylko że nie zabierze CODa z PS/PS5  

Odnośnik do komentarza

Nie zdziwię się jeśli w przeciągu paru miesięcy zastąpią ochlapusa kimś innym. Jego bilans walki z MS jest następujący:

- najgorszy deal na gry AB,

- organy antymonopolowe mają dokładny wgląd w praktyki rynkowe Sony,

- w senacie USA podnoszono już, że Sony wykorzystuje swoją pozycję w JP co narusza dwustronne umowy handlowe między USA i JP.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Czy to tez nie oznacza ze Sony musi  im wyslac devkity do PS6 odpowiednio wczesnie jak CoD bedzie przeskakiwal na nowa generacje za te 3-4 lata?

tak, jeśli chcą mieć CoDa to nową konsole to muszą odpowiednio wcześniej wysłać devkity. 

Tak samo Microsoft jeśli chcę mieć gry Bungie u siebie musi wysłać devkity xboxa. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, devilbot napisał:

Nintendo bedzie miało crashe i tony Hawki, sony nie

Jak im wyjdzie, że lepiej wydać to i na PS wydadzą.

 

Jebie mnie CoD i bym właśnie wolał Crasha i THPS jeżeli kiedykolwiek powstaną nowe gry, więc na chwilę obecną jest najgorszy scenariusz z tego przejęcia.

Odnośnik do komentarza

Z analiz wychidxilo im  że Starfield sprzeda się w 10 milionach na PS5, a mimo to zdecydowali się że nie będą robić wersji na Plejke. 

A Crash i Tony Hawki nie mają nawet szans zbliżyć się do takiej liczby. Więc argument finansowy nie będzie się dla nich liczył.

 

Call of Duty i popularne gry usługi jak Diablo czy Overwatch wciąż bedą wydawane na Plejstejszyn, ale patrzac na to jakie mają podejście w przypadku Bethesdy nie zalozyłbym się że następny Crash czy Tony Hawk trafi na PS

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

No tylko budżet wykonania tej wersji pewnie kilkanaście razy wyższy niż w przypadku mniejszych gier.

Tym gorzej to świadczy dla prognozy że mniejsze gry jak Crash czy Tony Hawk trafią na PlayStation.

Skoro Microsoft może sobie pozwolić by bardzo droga gra, która sprzedałaby się dornze nie wyszła na daną platformę, to jaki jest argument ekonomiczny by mniejsze i tańsze gry miały wyjść?

Odnośnik do komentarza

Najpierw to te gry muszą zostać zapowiedziane a jedyny pewny tytuł od AB to CoD. Jakieś Crashe, Spyro czy THPS to tylko gdybanie i nie wiadomo czy wyjdzie coś w najbliższym czasie i czy to będą normalne gry czy jakieś eksperymenty/niewypały jak Crash Rumble. Nawet jeśli MS wpadnie do AB i stwierdzi że rozdzielamy zasoby na więcej projektów to na efekty trzeba będzie trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, łom napisał:

Najpierw to te gry muszą zostać zapowiedziane a jedyny pewny tytuł od AB to CoD. Jakieś Crashe, Spyro czy THPS to tylko gdybanie i nie wiadomo czy wyjdzie coś w najbliższym czasie i czy to będą normalne gry czy jakieś eksperymenty/niewypały jak Crash Rumble. Nawet jeśli MS wpadnie do AB i stwierdzi że rozdzielamy zasoby na więcej projektów to na efekty trzeba będzie trochę poczekać.

Kolejne miesiace pisania ze MS nie ma gier tylko zapowiedzi :obama:

Odnośnik do komentarza

@ASX no wszystko się rozejdzie o stosunek kosztów. Jak przy Starfieldzie im wyszło, że się nie opłaca to skasowali to co było. W innych przypadkach może być inaczej, tym bardziej, że niby by były tworzone na więcej sprzętów.

 

Nawet w tamtym roku pisałem, że to przejęcie jest dla mnie złe, bo prędzej nie zobaczę tych kontynuacji na PS, a skupią się na CoD jedynie. Także śmiechy z Kamilka nie do końca są zasadne.

 

Odnośnik do komentarza

 

15 minut temu, łom napisał:

Najpierw to te gry muszą zostać zapowiedziane a jedyny pewny tytuł od AB to CoD. Jakieś Crashe, Spyro czy THPS to tylko gdybanie i nie wiadomo czy wyjdzie coś w najbliższym czasie i czy to będą normalne gry czy jakieś eksperymenty/niewypały jak Crash Rumble. Nawet jeśli MS wpadnie do AB i stwierdzi że rozdzielamy zasoby na więcej projektów to na efekty trzeba będzie trochę poczekać.

Jasne, zwłaszcza że reorganizacja i posprzatanie tej stacji Augiasza jakim stało się Activision zajmie lata. Zwłaszcza że przez ostatnie okres byli skoncentrowani tylko podnoszeniu słupków sprzedażowych CoDa, że zagonili się trochę w ślepy zaułek, przenosząc coraz to więcej zespołów i ludzi do prac nad nowym Call of Duty. Zaniedbując inne projekty. 

 

Ale te inne gry niż CoS tez będą musiały kiedyś wyjść. Więc można sobie podyskutować o ich przyszłości nawet teraz.

Odnośnik do komentarza

@Square ale właśnie przy Starfieldzie wyszło im że finansowo opłaca się robić na PS5, a mimo to jej nie robią.

 

To nie koszty są tu problemem, ale polityka firmy. Którą chce mieć gry dla których ludzie przesiądą się do xboxowego ekosystemu, niezależnie czy to konsola, pc czy chmura. 

 

Gry takie jak CoD, Minecraft czy Destiny są zbyt duże by ograniczać do nich dostęp i przypływ pieniędzy. Ale zyski z takiego Starfielda i mniejszych gier Microsoft jest w stanie częściowo poświęcić w ramach promowania swojego systemu. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, ASX napisał:

 

Jasne, zwłaszcza że reorganizacja i posprzatanie tej stacji Augiasza jakim stało się Activision zajmie lata. Zwłaszcza że przez ostatnie okres byli skoncentrowani tylko podnoszeniu słupków sprzedażowych CoDa, że zagonili się trochę w ślepy zaułek, przenosząc coraz to więcej zespołów i ludzi do prac nad nowym Call of Duty. Zaniedbując inne projekty. 

 

Ale te inne gry niż CoD tez będą musiały kiedyś wyjść. Więc można sobie podyskutować o ich przyszłości nawet teraz.

Wiadomo, tylko że część osób tutaj myśli że podpisanie tej 5cio letniej umowy oznaczało by z automatu Crashe, Spyro, THPS itd. na PS5, a patrząc na to jak było zarządzane AB to nawet nie wiadomo czy nowe gry z tych serii zostaną wydane do końca 2027. Ja nawet nie liczę na to że ekipy które zostały zesłane do CoDa zaczną prace nad innymi projektami przed końcem 2024, bo developing nowych gier z serii został już ustalony na parę lat do przodu, a też MS nie może sobie pozwolić na to że nagle po przejęciu, CoDy obniżą mocno swoją jakość. Wtedy dopiero był by shitstorm w sieci że MS psuje kolejną markę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...