Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FIFA 23 - najpopularniejsza gra o piłce nożnej, wydana w 2022 roku, zarabiająca grube miliony, wydawałoby się lata know-how twórców... w której przeciwnik nie wie co to strzały z dystansu i wrzutki w pole karne. Czy istnieją bardziej żałośni developerzy niż ci w EA Sports? Nie sądzę.

 

Edycje wydawane na PS3/360 to były pierdolone arcydzieła przy tym.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, PanKamil napisał:

Cyrk trwa dalej, a myślałem, że się już skonczylo:dynia:

 

Cma dokręca śrubę ;)

 

https://www.politico.eu/article/uk-antitrust-enforcer-competition-authority-microsoft-cant-bully-us-gaming-merger/

 

A czytałeś to chociaż? Tam nie ma nic nowego poza clickbaitowym tytułem, który nie ma nic wspólnego z treścią.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

IGN to powinien mieć bana na wstawianie ocen, ewentualnie połączyć wszystkie z innych zagranicznych redakcji i wyciągnąć w całą średniość ocen. Teraz to w ogóle ich jebać i nie brać pod uwagę oceny. 

 

Myślę, że zwyczajnie daj im ocenić grę jak uważają bo te ataki w internecie na nich są żałosne.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

Jeszcze kilka dni temu sam atakowałeś recenzentów oskarżając i sugerując że są przekupieni. A teraz  stajesz ich w obronie żeby ich zostawić w spokoju i dać im oceniać grę tak jak uważają xD 

Po pierwsze tamta rozmowa dotyczyła tego czy ocena punktowa ma sens. Nie atakowałem nikogo tylko napisałem, że wydawcy wchodzą w dupę recenzentów i mogą w ten sposób wypaczać sens istnienia oceny liczbowej. IGN jak widać nie dało się przekupić. Jeżeli nie zrozumiałeś tamtej rozmowy to już nie moja wina.

 

Zabawne, że zamiast zwalczać patologie co atakuje recenzentów za to, że dali niższą ocenę niż oni sobie wymarzyli, to akceptujesz ten żałosny fakt.

Odnośnik do komentarza

Ale ja niczego nie akceptuje, uważam że każdy recenzent i każdy czlowiek ma prawo do własnej opinii i nie będę atakował kogoś personalnie lub redakcji że ma inne zdanie niż ja. 

 

Śmieje się tylko z twojej hipokryzji, bo w ostatnich dniach przed premierą Starfielda napisałeś przynajmniej kilkanaście postów o tym jak nie można ufać tym recenzjom bo Microsoft wszystkich przekupił i zadbał by kody do recenzji dostały tylko zaprzyjaźnione redakcję które dadzą wysokie noty.

A teraz gdy okazuje że nie była to prawda, bo wiele redakcji wystawiło niższe oceny to robisz zwrot o 180 stopni i stajesz się ich obrońcą 

 

Musisz być bardziej konsekwentny. Albo bronisz recenzentow, albo oskarżasz ich o przekupstwo. 

  • This 2
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ASX said:

Ale ja niczego nie akceptuje, uważam że każdy recenzent i każdy czlowiek ma prawo do własnej opinii i nie będę atakował kogoś personalnie lub redakcji że ma inne zdanie niż ja. 

 

Śmieje się tylko z twojej hipokryzji, bo w ostatnich dniach przed premierą Starfielda napisałeś przynajmniej kilkanaście postów o tym jak nie można ufać tym recenzjom bo Microsoft wszystkich przekupił i zadbał by kody do recenzji dostały tylko zaprzyjaźnione redakcję które dadzą wysokie noty.

A teraz gdy okazuje że nie była to prawda, bo wiele redakcji wystawiło niższe oceny to robisz zwrot o 180 stopni i stajesz się ich obrońcą 

 

Musisz być bardziej konsekwentny. Albo bronisz recenzentow, albo oskarżasz ich o przekupstwo. 

 

Jeżeli IGN wystawia exowi na Xboxa wysoką ocenę to są sprzedajnymi kurwami. Jeżeli niską to rzetelnymi panami recenzentami. Czego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Faka napisał:

IGN to powinien mieć bana na wstawianie ocen, ewentualnie połączyć wszystkie z innych zagranicznych redakcji i wyciągnąć w całą średniość ocen. Teraz to w ogóle ich jebać i nie brać pod uwagę oceny. 

 

koleś z IGNu od recenzji SF który pisał kilka miesięcy temu:

Cytat

 

Starfield isn't on Playstation 5? Okay, now I'm done.

 

F45MepjWYAAd1Pp?format=png&name=900x900

 

 

 

I jeszcze wisienka na torcie z IGN US 

Cytat

"Joe Palmer who is the Product Marketing Manager at Sony Computer Entertainment Europe" Joe Palmer today is IGN CEO.

 

 

 

Żeby nie było że tu się szuka spisku w każdej 10/10 lub 7/10 jak pan debilek ale są takie portale jak ign us czy metro uk które często mają coś do xboxa a nawet nintendno.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Ale ja niczego nie akceptuje, uważam że każdy recenzent i każdy czlowiek ma prawo do własnej opinii i nie będę atakował kogoś personalnie lub redakcji że ma inne zdanie niż ja. 

 

Śmieje się tylko z twojej hipokryzji, bo w ostatnich dniach przed premierą Starfielda napisałeś przynajmniej kilkanaście postów o tym jak nie można ufać tym recenzjom bo Microsoft wszystkich przekupił i zadbał by kody do recenzji dostały tylko zaprzyjaźnione redakcję które dadzą wysokie noty.

A teraz gdy okazuje że nie była to prawda, bo wiele redakcji wystawiło niższe oceny to robisz zwrot o 180 stopni i stajesz się ich obrońcą 

 

Musisz być bardziej konsekwentny. Albo bronisz recenzentow, albo oskarżasz ich o przekupstwo. 

Napisze tylko, że nie moja wina,ze informacje pobierasz z console wars. W regularnym temacie rozmowa była o czymś zupełnie innym. Próbujesz skleić z dwóch różnych tematów jeden, a to twój błąd.

 

To co mnie śmieszy to krucjata przeciw IGN bo wystawił inna note niż wiele osób chciało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...