Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nadupcam jak potłuczony od 3 godzin. Ja dla mnie gra jest fantastyczna (póki co). Powolutku buduje klimat i mocno intryguje. Sama oprawa natomiast - majstersztyk (gram na PC). Sporo ciekawych mechanik, znajdziek i cała masa soczystej fabuły do pochłonięcia. Klimat małego miasteczka i jego społeczności jest cudowny. Uwielbiam takie wątki w filmach i grach. Zapomniane przez Boga i ludzi miejsce, wiszącą w powietrzu tajemnica itp. No siadło mi to idealnie po prostu. 

 

Już pierwszy moment w którym przejmujemy kontrolę nad postacią był dla mnie zdrowym WTF?! Szkoda czasu na rozpisywanie się, wracam grać :)

 

Edit: im dalej w las (również dosłownie) tym lepiej. Serio, mieszanka kryminału i rasowego horroru to czyste złoto. Samo strzelanie też dobre (wspomina o tym bo przyznaje że bałem się troszkę o ten aspekt). 

Edytowane przez Amer
  • Plusik 5
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Assassins_78 napisał:

Czekaj czekaj to jak chcę zagrać w SSX to muszę czekać na śnieg ?? Aha :beka:

naprawdę nie widzisz różnicy między ssx a grą z tak srogim klimatem jak Alan? Do takich tytułów warto sie chyba trochę inaczej nastawić bo to zawsze dodaje do wrażeń.

Od razu przypominają mi się ludzie narzekający na to, że w GoT nic nie było widać, a najwięcej narzekali ci oglądający na laptopie do śniadania XD

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Powiem wam coś wstydliwego, tak ciężko grało mnie się w pierwszego Dead Space'a, że musiałem sobie pomóc i za dnia się z tym mierzyć(przy roletach) a mimo to, i tak nie było lekko. Niemniej zgadzam się, że co innego oglądać takiego egzorcystę o 3 w nocy, a co innego do rosołu w niedzielne, słoneczne popołudnie.

Pamiętajcie, że jak macie możliwość, to zawsze na hardzie, w nocy na słuchawkach, i bez widzenia przez ściany, jak to mawiał pewien mędrzec, którego już z nami nie ma.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, number_nine napisał:

naprawdę nie widzisz różnicy między ssx a grą z tak srogim klimatem jak Alan? Do takich tytułów warto sie chyba trochę inaczej nastawić bo to zawsze dodaje do wrażeń.

Od razu przypominają mi się ludzie narzekający na to, że w GoT nic nie było widać, a najwięcej narzekali ci oglądający na laptopie do śniadania XD

 

Nie no chuj przekonałeś mnie, poczekam na zaćmienie słońca czy tam księżyca... to bedzie klimat idealny! Nie no jaja sobie robię.

A co powiesz u ludziach którzy napierdalają nocki?? Tylko dzień, w pełni słońca mogą cokolwiek zrobić - np. zagrać w HORROR :) też źle, wiem niech sobie zmienią pracę?

Twoje tłumaczenie jest w dupy i sam dobrze o tym wiesz.

 

 

Edytowane przez Assassins_78
  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Assassins_78 napisał:

Nie no chuj przekonałeś mnie, poczekam na zaćmienie słońca czy tam księżyca... to bedzie klimat idealny! Nie no jaja sobie robię.

A co powiesz u ludziach którzy napierdalają nocki?? Tylko dzień, w pełni słońca mogą cokolwiek zrobić - np. zagrać w HORROR :) też źle, wiem niech sobie zmienią pracę?

Twoje tłumaczenie jest w dupy i sam dobrze o tym wiesz.

dobra bo już płyniesz chłopcze. jak ktoś nie ma innej opcji to chyba zrozumiałe, ale odpalanie takiego szpila rano 3 godziny po premierze to niezła patola, tym bardziej, że zaraz weekend XD

Odnośnik do komentarza

Ze względu na Oled i dosyć jasne rolety w salonie sam preferuję grać pod wieczór niezależnie czy to horror, czy ssx. Niemniej jednak każdy ma swoją sytuację i rzucanie wszystkich do jednego wora to dopiero patologia i odklejka, żeby mówić kto jak ma w co grać. Poziom fanów soulslike rzekłbym wręcz :kekw:

  • Lubię! 2
  • This 3
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Amer napisał:

Nadupcam jak potłuczony od 3 godzin. Ja dla mnie gra jest fantastyczna (póki co). Powolutku buduje klimat i mocno intryguje. Sama oprawa natomiast - majstersztyk (gram na PC). Sporo ciekawych mechanik, znajdziek i cała masa soczystej fabuły do pochłonięcia. Klimat małego miasteczka i jego społeczności jest cudowny. Uwielbiam takie wątki w filmach i grach. Zapomniane przez Boga i ludzi miejsce, wiszącą w powietrzu tajemnica itp. No siadło mi to idealnie po prostu. 

 

Już pierwszy moment w którym przejmujemy kontrolę nad postacią był dla mnie zdrowym WTF?! Szkoda czasu na rozpisywanie się, wracam grać :)

 

Edit: im dalej w las (również dosłownie) tym lepiej. Serio, mieszanka kryminału i rasowego horroru to czyste złoto. Samo strzelanie też dobre (wspomina o tym bo przyznaje że bałem się troszkę o ten aspekt). 

Namówiłeś. O 23 odpalam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, bartiz napisał:

Dajcie znać jak to 872p na konsolkach wygląda w praktyce.

A jak ma wyglądać? Przy aktywnym upscalingu te rozdzielczości renderowania to jest ciekawostka, bo na ekranie i tak masz coś innego, wyższego. Dead Space też renderowało się wewnętrznie w jakimś 800p, a na ekranie wyglądało bardzo ładnie. Nie ma co wkręcać sobie rozdziałki przed upscalingiem i tego, że jest niska bo to do niczego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza

Technikalia: Niewiarygodne, pierwsza gra AAA w tym roku która nie ma stutter na premierę. Ogólnie 2k bez dlss doświadczenie mocno konsolowe. Także no dlss jest już nieodłącznym elementem gier z RT. Ogólnie przydałby się patch bo czasem postać lewituje, czasem coś przenika. Niby drobnostki ale są od samego początku. 

 

Wrażenia: 1 Alan mi nie podszedł, tu po godzinie jest zajefajnie. Chociaż na razie to głównie klikanie we wszystko. Tak jak ktoś wyżej pisał, ciemność w pokoju + słuchawki i klimat nieziemski. Póki co trochę jak bym Z Archiwum X oglądał. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...